Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

Ty to je jednoduché :) je to na začátek nejlepší místo na farmeni....probehni se po levé straně až k tomu s tou sekyrou a hned zpátky středem. Zabehni pod schody až úplně ke zdi a ti blbci sami naskacou dolů. Cca 8000. Za minutou to dává tuším. Pokud se někdo sekne tak si ho zase vylakej a znovu bez pod schody.... Pak nahoru za bránu na bonfire a opět to samé dokud té to bude bavit. Na vlka sám nechod dej si human a někoho si vyvolej....jinak ... Když to proběhnes za toho s tou sekyrou je tam na rimse kočka...děj covenant a nechají té na pokoji dokud na ne sam nezautocis....

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau, takže tvoje cesta po Bell Gargoyles by měla směrovat k rozeznění druhého zvonu. Po cestě do Undead Parish si určitě vzal basement key. Tím si otevři dveře jak stál Solaire of Astora, na konci toho mostu jak je drak (Wyvern). Nechci moc spoilerovat, tak se kdyžtak zase zeptej :)

No a na co si dávat pozor. Pokud budeš levelovat sorcerera, tak určitě cpát body do INT a DEX. Rozhodně né do STR v tomto případě. Obecně se moc nevyplatí to cpát do RES (to pokrývá brnění). END a VIT jsou samozřejmost. No a v případě sorcerer/cleric/pyro i ATT aby si měl kam kouzla naskládat a hlavně je mohl používat. Jinak ale vůbec nezáleží na prvotním povolání. Pokud tedy z postavy budeš chtít udělat válečníka zaměřený na STR, není problém. Jen to zabere trochu času a bude to stát něco duší.

Podlě mě je nejdůležitější sledovat a vrýt si do paměti útoky a pohyby nepřátel, hlavně bossů. Pokud se to naučíš, nebudeš mít v NG+ a dalších problém. No a to nejdůležitější. . .NEVZDÁVAT TO :)

edit:to místo jak popisuje rowan si musíš nejprve otevřít pečetí, kterou koupíš u Andrého (kovář). A ten trik na farmení mi moc nefungoval. Většinou šli rovnou na mě. . .asi sem dělal něco blbě. Každopádně, pokud jim neutečeš a nenapadají do propasti, počítej s nápisem YOU DIED, jsou to poměrně silné NPC :) Jo a taky je u vstupu tajný ohniště, to se v Darkroot garden docela hodí.

Upraveno uživatelem pernaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík moc za bleskové odpovědi a za ochotu. Ještě jsem se chtěl zeptat kde se naučím víc kouzel než jen soul arrow? A kdy ten drak vypadne z toho mostu abych mohl pobrat ty veci? No a taky nevím, jak pozvat k sobě nějakého hráče. Pochopil jsem ze musím byt human, do souboje s těma Gargoyles sem si pozval akorát toho Solaire of Astora. Toho si můžu přidat asi jen na některých místech že? A ještě než jsem došel k těm bossakum tak jsem propustil z vězení takového zlatého typka, ale mluvil něco o pozdější odměně, takže toho ještě neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mas odehrano 4 hodiny, tak si se hrou sotva zacal (gratuluju ze si za 4 hodiny dosel ke gayrolam, ja sem za 4 hodiny porad pobihal kolem Tauruse :). Kazdopadne lepsi kouzla nez soul arrow se naucis pozdeji o to nemej strach, jde o to, ze na lepsi kouzla potrebujes mnohem vyssi inteligenci takze by ti stejne ted byli k nicemu... Drak z mostu zmizi jen kdyz ho zabijes, nebo je tu jeste jedna moznost, ale vzhledem k tomu, ze jsi nejspis do undead parish sel tim podchodem pod mostem pod drakem, tak si o tu druhou moznost prisel...

Ten zlatej typ (spis rezavej ne? :D) na tebe ceka ve firelinku... tam se ostatne shromazdujou vsechny npc ktery potkas ve hre, takze je dobry se tam vracet - hra je bezvadne udelana, ze to tam prakticky odnikud neni dlouha cesta...

btw level 30 i kdyz tovypada ze je to vysoky level (pamatuju svoji prvni hru kdy sem si rikal fiha, to jde dobre to levelovani - v porovnani s ostatnima hrama :D:D), tak je to prd, az budes mit level 80 - 100 a budes dokoncovat prvni hru, tak teprv budes mit pocit jiste stability v Dark Souls, ale v NG+ potom clovek zjisti, ze je to opet prd :)

edit: jinak chodit zatim do darkroot forest a kupovat pecet od andreho to nevim zda je dobry napad, jen nez nahonis 20000 dusi aniz by jsi umrel da praci takhle na zacatku, spis bych sel normalne jak se ma jit... od prvniho Bellu do depths atp...

edit2: tedka hraju darksiders II a v necem to je docela obdobny jak DS, ale samozrejme v podstate je to uplne jina hra, kazdopadne po dlouhy dobe opet chytlava zalezitost...

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět díky a díky za uznání, hrál jsem to před tím u kámoša, takže jsem trochu věděl kam jít a ještě tam zůstal nějakej skill z deamons souls ale to sem hrál jak lama aniž bych to trochu chápal. S vašima radama si dark souls určitě užiju více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to doma! Už patřím do klubu platinových trofejí dark soul lordů :) Je to jediná platinová trofej co mám. To už samo svědčí o tom, že tahle hra dokáže zabavit opravdu na hodně dlouho.

Jinak všechny trofeje jsem získal s jedinou postavou, lv 155 a nahráno cca 170h. Nejtěžší byl drop channeler´s trident. . .děs, už sem byl na prášky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace. Já jsem to zase po roce zapnul a zjišťuju že mi to jde lépe než předtím...:). Takže jsem se rozhodl udělat meele dex build s pyro pomocí, katany a kopí mě prostě lákají. (lightining washing pole, fire laito a regural uchigatana). Chci si vylepšit Silver knight spear, jsem zvědavej jak to s ní půjde v catacombs. Nečekal jsem, že mě to takhle opět chytne rok po tom co jsem to odložil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si udělal také pauzicku :) chybí mě pouze dvě zbraně a ještě nějaká drobnost a je tam platina také....blbé je jen to že jsem odpocívám u demons souls a je to teda aspoň pro mě daleko větší rezba a celkove lepší jako dark...každopádně i tak také celá série srdcovka....jinak o víkendu snad dokončím platinu i na demons...

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj,pustil jsem se do tyhle brutality a par vecem nerozumim.U ohniště si pouze Leveluju postavu ,ale jsou tam i Kindle a reverse hollowing atd.a netusim co to je... Vedle ukazatele zivota a energie je 00,obcas mi tam zkočí 01 atd... a taky netušim k čemu to je... Jinak hraju stylem,ze když najdu ohniště tak si vylepšim postavu a jdu dál,ale nevim jestli se mam pri vylepsovaní zamerit na jednu vlastnost nebo to stridat a zvysovat postupně všechno.Můžete někdo poradit?Nejsem v RPG hrách vůbec zběhlej,takze bych trochu potreboval poradit,díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta toho padla už padla v minulých stránkách, ale je fakt, že 76 stránek na pročtení je už trochu moc. I když rad je tu docela dost, možná by to za přečtení přeci jen stálo.

Tedy:

Reverse Hollowing dělá přesně to, co říká. Tedy změní postavu z nemrtvé (hollow) na živou. K tomu potřebuješ jednu humanitu. Počet humanit je ono číslo 00, které se občas mění na 01. Po smrti o "život" přijdeš a jsi znovu Hollow. V živé podobě můžeš být napadený jinými hráči, ale zase naopak si můžeš zavolat pomoc, ať už od hráčů, nebo od NPC (pokud jsou k dispozici).

Kindle: posiluje ohniště a ty dostaneš více Estus flašek. Základ je pět, po posílení deset. V dalším přůběhu hry jich budeš mocí mít až dvacet.

Statistiky: zde záleží, jak hru hraješ. Oběcně se určitě vyplatí zvyšovat Vitality - více HP a Endurance - více staminy a nostnost. S těmito styty chybu neuděláš. Dalé už záleží na tvojí postavě. Strenght/Dextrity pro nošení zbraní, STR pro těžší a pomalejší zbraně, DEX pro rychlé zbraně. Inteligence pro sorcery kouzla, Faith pro Miracles kouzla. Attunement pro počet kouzlících slotů. Resistance je víceméně k ničemu.

Jinak jako první se obvykle vylepšuje VIT a END. Samozřejmě musíš mít potřebné množství STR/DEX pro tvojí oblíbenou zbraň.

To je pro začátek zhruba tak vše.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha..... když hraju offline (tedy nemůzu si zavolat pomoc) má nějaky význam provádět reverse holllowing?

Jinak díky za radu.,čekal jsem odpověd typu přečti si vlákno a nazdar bazar :) ale jak jsi psal 76 stránek je fakt hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si offline, pořád si můžeš zavolat NPC chary. Nejsou tedy k dispozici všude, často mají nějakou podmínku, ale jinak to jde. Hlavně se hodí u souboje s bossy.

Jinak ale téma si pročíst můžeš, když budeš mít chuť. Padly zde docela zajímavé a užitečné věci, které je dobré znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si offline, pořád si můžeš zavolat NPC chary. Nejsou tedy k dispozici všude, často mají nějakou podmínku, ale jinak to jde. Hlavně se hodí u souboje s bossy.

Jinak ale témasi pročíst můžeš, když budeš mít chuť. Padly zde docela zajímavé a užitečné věci, které je dobré znát. Nebo si pročíst Wiki: http://darksoulswiki.wikispaces.com/ Tam je rad ještě více. Ale pozor, u téhle hry postupné zkoumání a objevování všeho snad ta nejlepší věc a čtení návodů jí docela zkazí. Takže číst pouze na vlastní nebezpečí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to právě zkoušim celou dobu a vzdycky me nejdriv dostanou ty jeho psy.,tak se snazim sejmout ty psy ale pak zase neuhlídám jeho :cry:

jo a Capra za mnou normálně po schodech vyběhne.

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ted jsi mi dal teda brouka do hlavy :),připadá mi to jako podvod...uvidim,dam tomu jeste par hodin (max dnu),a kdyztak to zkusim.Jedna otázka,mám otevřenych ted nekolik lokací a nevim kam jít... Ty prostory pod hřbitovem,a pak ještě tu garden (nepamatuju si ted presne nazev) za tím bossem s jednou nohou jak poštěl tu elektřinu.. Je to jedno kam nejdříve půjdu?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle příběhu máš teď porazit Capru a zamířit do Depths a pokračovak k druhému zvonu. Pokud chceš ale trochu zkoumat, nikdo ti nebrání.

Uházet Capru možná je trochu nefér, ale pokud by mu tvůrci chtěli zabránit, klidně mohli, stačilo trochu zvýšit zeď. :) Ale použít to nemusíš, je to na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych se zeptat ještě na jednu věc.Rád bych si zvýšil účinek Estus Flask.Ny YT jsem viděl,že se to dá udělat u Merchanta za mřížemi kousek od prvního ohniště - ale když jsem tam přišel mi to napíše Dead a to je vše.... Dá se to provést i někde jinde?Nechápu,proč ho mám mrtvího,udělal jsem někde nějakou chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,díky za odpovědi... Tak hlavně že jsem to nějak nezklohnil :) - ono u týhle hry člověk nikdy neví... Ještě bych se zeptal,prošel jsem přes New Londo Ruins skrz duchy až k Bossovi,ale ty dva rytíři u Bosse mě tam vždycky dostanou,nějaká rada? Napadlo mě dát do Dračího meče třeba elektřinu kterou mám v inventáři ale políčko use item mám přeškrtlé,takže to na meč nemůžu použít,navíc netušim jestli jsem tam šel správně,jestli jsem spíš neměl jít dolu pod hrad do gardens jak jsou ty krystaloví rytíři...Druhej zvon vůbec netušim kde je....Díky pokud ještě poradíte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu