Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

Osobně bych na bosse v New Londo ruins aktuálně určitě v tvé pozici nešel. Nech si je až na později nikam neutečou. Navíc k němu stejně nebudeš moci. Po zabití Capra demona dostaneš klíč, který ti otevře dveře do Depths (jsou kousek od místnosti s Capra). Tam by jsi měl směřovat své kroky při první hře. Gardens si můžeš také projít v tom ti hra nebude bránit, pokud jsi schopný si probojovat cestu.

Pokud si chceš hru užít na první dohrání, tak doporučuji si to tu nepročítat. Bude tu spousta spoilerů. Lepší se bude zeptat, někdo ti určitě odpoví.

Upraveno uživatelem Lantos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Capra - depth - blightown to jsou lokace kam by si mel jit. Gardens jsou dobry na farmeni, na stone golemech mas 600 dusi z jednoho a jsou solidne pomali, jen je potreba one by one. A jinak drahon veci nejdou vylepsovat nijak krom s dragon slabsama, ale je to asi znytecny, stoji to furu dusi a v prubehu hry uz ztracej vyznam a silu a nebo jsou tam pomaly, ze nemas sanci proti silnejsim... lepsi vyupgradovat mec +5 pak +10 a pridat mu treba lighning nebo fire, ale to az pozdeji ve hre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

44 Level ,ale je pravda ,že mi ty lokace dávají hodně zabrat... Mam problemek,u prvního ohniště ve F.Shrine jsem nechtěně zaútočil na merchanta co prodává kouzla (chtěl jsem si neco koupit a spadl mi ovladač) a ten ted po mě jde.Nechci ho zabíjet,dá se to nějak napravit?

Jinak v Depths je krysa (kousek od ohniště) která má Humanitu,pořád... Takže mam asi 20 humanit :) Stačí jí zabít a pak se vratit k ohništi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no humanita v depths se sice farmi dobre, ale pokud mas dark souls PTD edici, tak v DLC casti je level, kde se farmi prakticky sama (za 10 minut cca 40 humanit!)... pripadne potom v tomb of the giants pred bossem jsou v jezyrku kostliveckove a u tech se taky farmi dobre, ale je nutne ji ihned sbirat, jinak se propada do zeme...

jinak cim vic humanit mas spotrebovano (cislo 00 u HP ...) tim se ti zvysuje luck, resp tady se to jemnuje ITEM DISCOVERY - idealni kobinovat s prstenem Gold serpent ring. Idealni mit aspon 10 humanit v sobe, ale spis az budes mit hru zmaknutou, umrit 2x a prijit tak o 10 humanit potom dost boli vic jak prijit o duse...

jinak odprosit prohresek lze u gargoyle jak, kdyz si tam rozvoznil zvon, je pod zebrikem Oswald, ten nabizi zbavit se prohresku, ale priprav si dost dusi... jmenuje se to request absolution

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luck myslíš jako štěstí? Třeba na souboje a tak? Protože já většinou chodim s nulou a max.když narazim na bosse,tak ji použiju - ožiju abych mohl využít pomoci...

Super,zkusim odprosit... Ta hra je opravdu monstrózní..Pořád zjišťuju novy věci a nestačim se divit :)

PTD mam,akorát to DLC je pry někde za Hydrou nebo co,...což to je jedno,... třeba mě to tam dovede... Ale to s tou krysou si myslim,že je asi spíš chyba ve hře ne? Včera jsem zabil toho červenyho draka,a to jenom díky tomu,že na mostě bylo jedno místo kde ti ohen neublížil (kousek od vchodu do spodní části) a 8 ran na draka stačilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj luck je stesti, ale funguje to na dropy, napr se da s tim farmit prave humanity, nebo titanite slabsy atp... humanita to cislo jen zvysuje, neni primo na tom zavisla. Hlavni je ten prsten. Humanita celkove zvysuje staty, zvysuje resistance, zvysuje dmg, u chaos zbrani zvysuje staty atp...ale je to jen nepatrne a vzdy tu humanitu musis spotrebovat do sebe.

takze kdyz ji mas zezacatku malo, tak humanitu sestri a neplytvej moc na tyhle veci, resp testovani ... to az v ng+ az budes mit nafarmeno.

jj dlc je za hydrou v gardens resp v basins, ale musis udelat dost veci nez si ho spristupnis, neni pristupny rovnou.

hellkite (red dragon) je relativne lehkej, ale ma tim ohnem monstrozni dmg. takze kdyz se najde taktika, tak s nim neni problem, ale i tak grats k zabiti jeho pri prvni hre :) ... nejedes podle youtubu trochu? :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidiš,to ja vůbec netušil,že ta spotřebovaná humanita ti takhle pomáhá...S tim drakem to byla poměrně velká náhoda,pač jsem běžel k braně,on mě sežehnul a hodilo mě to přímo do toho místa,dal jsem si estus flask on začal chrlit a mě to neubližovalo a tak jsem si toho místa všiml.

EDIT : psal jsi : humanita to cislo jen zvysuje, neni primo na tom zavisla. Hlavni je ten prsten - ???? Myslíš jakykoli prsten co mám na sobě,nebo nějakej specifickej?

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

specifickej, ten gold serpent ring... mluvil sem o lucku, resp o item discovery... coz je proste luck na dropovani veci :D Neovlivnuje to souboje, neovlivnuje to vydrz, je to jen o dropu. Ale jelikoz humanita zvysuje staty, ale jak sem psal, fakt hodne nepatrne, tak se tim ovlivnuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a to je presně to proč já nikdy žádný rpg nedohrál... Vždycky jsem se 20 minut hrabal v tabulkách ,všemožně něco nastavoval atd.a pak 5 minut hrál,pak něco našel a zase všechno předělávat a vždy mě to otravilo tak,že jsem to odložil... Tady toho naštěští (pro mne) neni tolik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty mi dali hodně zabrat... ja jsem se neustale kryl za rohem (vždycky vykoukl - vystřelil) a modlil se at ho trefim :) Psal jsi New game +++ - motivuje ta hra po dohrání aby jsi ji dal znovu? Teda pokud nebudeme počítat že máš vyšší level a souboje budou snažší...Tohle se mi třeba líbilo u MGS serie,... dostal jsi čelenku pro neviditelnost atd.atd.a hned jsi měl důvod to hrát znovu,tohle v dnešních hrách už vůbec nevidíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty mi dali hodně zabrat... ja jsem se neustale kryl za rohem (vždycky vykoukl - vystřelil) a modlil se at ho trefim :) Psal jsi New game +++ - motivuje ta hra po dohrání aby jsi ji dal znovu? Teda pokud nebudeme počítat že máš vyšší level a souboje budou snažší...Tohle se mi třeba líbilo u MGS serie,... dostal jsi čelenku pro neviditelnost atd.atd.a hned jsi měl důvod to hrát znovu,tohle v dnešních hrách už vůbec nevidíš...

obtiznost je vetsi a vetsi az je neunosna:) motivace furt je, protoze min. potrebujes new game++ na platinu a +++ kdyz na neco zapomenes,treba jako kdyz jsem pouzil souls z motyla:) No a pak si koupis UK limited verzi a eu prodas a save se nedaji pouzit a hrajes znova o zacatku. Motivace je furt,hlavne se opit a napadat ostatni hrace:) Nemas pak spatne svedomi,ze jsi zabil nevinneho hrace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:),hmmm...to zní zajímavě... používáte celé sety brnění? Nebo jen části,ja mam třeba Armor of the Glorious ( i když se mi vůbec nelíbí),přilbici taky,ale kalhoty a rukavice od Elite Knight

Za odpustek chce 23.000 :cry: Vrrrrr.... Pak je tam ještě abandon covenant a to netušim k čemu je dobry.....

EDIT : Na ten multiplayerovej zažitek si budu muset počkat až do dalšího dílu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pouzival na zacatku sety a pak jsem to mixoval. Zalezi co ti bude vyhovovat. Ja si vzdy hru zakladal na tom,abych mohl mit kotoul. Je to na tobe volba, nekdo chce treba velkou resist na curse,aby se mu nezmensil trvale zivot.

Jinak multi muzes vyuzivat furt,akorat musis farmit humanity. Pripadne chodit na mistech kde to znas. Krome bossu je to stejne lepsi chodit solo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja furt doufam , že už se brzo objeví pořádný středověky brnění... Tohle co mam ted to je jak vanoční stromeček :)

K čemu je to abandon covenant?

Jinak tahle hra ma obrovskou nevíhodu,po tom co do ní stále více pronikám,tak už se mi nechce hrát nic jinyho :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abadon covenant je odejiti z covenantu. Covenanty jsou takovy "grupy" v Dark Souls. Je jich 9. Nejake za jejich clenstvi davaji dary, nejaky jsou tajny, takze najit je neni sladny, a pak se delej za dobry a spatny. Tzn dobri jsou ti co pomahaji a spatni jsou ti co ublizuji, Pkcka atp...

ale to si spis precti na wikine:

http://darksoulswiki.wikispaces.com/Covenants

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příklad za všechny potřebuju na dojetí platiny jeden covenant...a vždy to nějak doseru a hraju dal :D stojím před kralama a doufám že tam nezapomenu jít :D kdo zná tak ví pro tebe to bude prekvapko pokud si to nenactes....momentalne jedu ng++++ a už se mě ani nechce :) mezit jsem dojel demona na platinu a darkovi dám tak ještě měsíc cas minimálně :/ zatím nemam chuť :)

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha... abandon tedy znamena odejít...takže ted v nějaky jsem,akorát netušim v jaky a jak se do ní dostal....
¨¨

typuju ze si v covenant way of white, do kteryho se dostanes hned ve Firelink Shrinu, cozje zrovna covenant kterej neprinasi nic extra.. odejit z nej bud muzes jak sem psal a nebo i tak, ze narazis na jinej a das join covenant a tim se stanes clenem novyho a ze staryho odejdes. Obecne samozrejme plati, ze ty spatny covenanty nabizeji lepsi dary... a pro trofeje musis vystridat vsechny.

pak urcity covenanty muzes vylepsovat a vyssi level v nich ti da vic daru, nebo zajimavejsi veci... ale to casem pochopis, nebo to najdes na tom odkazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš jo,díky už to trochu chapu...zjistil jsem , že jsem fakt totalni Lama :),ted jsem bojoval s tou pavoučí královnou a ani na desatej pokus jsem ji nedal... použil jsem humanitu,požádal o pomoc a dal jsem ji hned napoprvy...

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu