Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Určitě ne. Já byl Way of White a oba přišli jako pejskové na zavolání.

ty jsi tam mel dva pomocniky naraz? Ja jsem u nekterych bossu potreboval pomoc (pokud tam nebyl zivy clovek), tak vzdy jsem mel pomoc z covenantu a vetsinou tedy z Way of White. Ostatni covenanty mi byli uzitecne az v posledni fazi hry. Jinak gargoyle useknout ocas je vopruz. Padani 3 zbrane z ni, prvni porazeni, za useknuty ocas a evade vsech utoku,takze no-hiting

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je zároveň maximum, ať už živí, nebo NPC. Ne vždy jsou k dispozici, ale zrovna u Gargoyl jsou dva. Zde opravdu na covenantech nezáleří, spíš na tom, co ti hra nabídne k dispozici. U některých NPC by se stejně covenant hádal dost špatně, třeba Mildred.

Jinak drop u Gargoyl je jistý jen z toho ocasu, zbytek jsou normální procenta. Klidně se nech zasáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je zároveň maximum, ať už živí, nebo NPC. Ne vždy jsou k dispozici, ale zrovna u Gargoyl jsou dva. Zde opravdu na covenantech nezáleří, spíš na tom, co ti hra nabídne k dispozici. U některých NPC by se stejně covenant hádal dost špatně, třeba Mildred.

Jinak drop u Gargoyl je jistý jen z toho ocasu, zbytek jsou normální procenta. Klidně se nech zasáhnout.

ja to zabil i bez hitu,aby mi padla gargoyle helmet,ale stejne prd. Jinak vsechny unikatni zbrane,se asi nezapocitavaji na gold trofej z vice charu,ktere maji u sebe. Treba muj main uz je k nicemu 720 lv na konci game++

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha Gargoyly jsou dole :))) jedne sem usekl ocas a vypadla mi Gargoyle Axe .. no nevim, cekal sem trochu lepsi zbran :) nebo ma neco specialniho??? Ale jinak dnesni hra stala za pendrek, stratil sem vic jak 18000 dusi celkem :( Fakt prima. Ale hodne veci sem se naucil, tak aspon to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je pravda ,ze v pozdejsi fazi hry to bude prd oproti tomuhle, ale takhle zezacatku to me hodne zamrzelo, to jsou nejaky 4 level upy za ne a to by se hodilo :). Jo jinak, jak si zvysim polozku HUMANITy pri levelovani? To musim byt v Humanity forme abych to mohl zvedat? Koupil sem si tu knihu hrisniku nebo co to je, jak tam clovek vidi ty PKcka co zabijej ostatni hrace, a vsichni maji zakladni staty na puvodni urovni, ale humanity polozku maj treba 96 atp... o_O to taky zvysuje staty celkove?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Humanita nesouvisí s levelem. Určitě už jsi našel nějaké předměty "Humanity" a ůTwin Humanity". ty jsou v inventáři a když je použij, tak 1) se vyléčíš, 2) Zvýší se humanita, tedy ukazatel v levém horním rohu, vedle HP baru.

Tahle přímá humanita se dá zvýšit i jinak. Jeden způsob je zabíjení potvor v oblasti, kde jsi ještě nezabil bosse. Po určitém množství potvor dostane jednu přímou humanitu. Další způsob je PvP, po zabití protivníka dostaneš humanitu také. A to je důvod, proč tito hráči ji mají tolik. Další způsob je pomáhání jiným hráčům u zabití bosse jako phantom.

Humanita jinak zvyšuje drop předmětů, resist na Curse status, fyzickou a elementární obranu. Také zvyšuje DMG u Chaos zbraní.

A pozor, po smrti o přímou humanitu přijdeš, a zůstane na místě smrti, stejně jako duše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ja myslel, ze se da prave i nejak zvysit, takto jak si to napsal je to nadmiru jasne proc ji ostatni playeri co killujou ostatni maj tolik... btw to jak ja "vykouzit" jineho hrace nebo NPC je mi jasne, ale jak muze nekdo vykouzlit me treba? Nebo spis jak ja to poznam...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že může. Promluv si s rytířem na začátku onoho mostu s drakem v Undead Burg. Ten ti dá předmět "White Sign Soapstone". Ten pak stačí použít na nějakém dobrém místě, třeba před mlhou k bossovi a čekat. Pokud tě někdo vyvolá, přeneseš se do jeho světa jako phantom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zacal po dlouhem trapeni nejak sehnat tuto hru hrat. Prvni dojmy sou fantasticke, sem uplne na zacatku utekl sem ted zrovna pred tim bossem jak se tam ukaze jednou me zabil protoze jsem si snim chtel dat duel (nevedel sem ze mam utect ale zdalo se mi divne jit snim do krizku z nejakym zlomenym mecem :D )

Ta horrorova atmosfera je opravdu poradni ma u toho ten spravne divny pocit . Hrat to sam ve tme ted o pul treti fakt super :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a ja si asi posral celou hru :D Nejen ze nevim kudy kam, vsude me porad jen zabijeji, ale protoze sem z nudy napadl toho kovare a ten rocky po me ted jde a pokazdy me uboxuje k smrti (no 3 rany nejsou tak moc :D). Nevi nekdo jak z te slamastiky ven? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a ja si asi posral celou hru :D Nejen ze nevim kudy kam, vsude me porad jen zabijeji, ale protoze sem z nudy napadl toho kovare a ten rocky po me ted jde a pokazdy me uboxuje k smrti (no 3 rany nejsou tak moc :D). Nevi nekdo jak z te slamastiky ven? :)

New Game :D Nikdy nezabíjej NPC, který ti něco prodávaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zacal po dlouhem trapeni nejak sehnat tuto hru hrat. Prvni dojmy sou fantasticke, sem uplne na zacatku utekl sem ted zrovna pred tim bossem jak se tam ukaze jednou me zabil protoze jsem si snim chtel dat duel (nevedel sem ze mam utect ale zdalo se mi divne jit snim do krizku z nejakym zlomenym mecem :D )

Ta horrorova atmosfera je opravdu poradni ma u toho ten spravne divny pocit . Hrat to sam ve tme ted o pul treti fakt super :D

ja jsem toho trial bosse zabil jako pyromancer firebally,ale pockej az ho pujdes zabit podruhe,jeden z nejtezsich bossu ve hre(neni to povinne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja se uz 4 dny seru porad dokola u undead burg /parish a okoli, takze se mi to hodilo. Ted sem byl nekde v ty lokaci co vypada jak mordor v podzemi a nasel sem si tam peknou vystroj Crimson neco, docela dobre

ale v undead burgu se mi nedari porad zabit toho demona, capru :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja se uz 4 dny seru porad dokola u undead burg /parish a okoli, takze se mi to hodilo. Ted sem byl nekde v ty lokaci co vypada jak mordor v podzemi a nasel sem si tam peknou vystroj Crimson neco, docela dobre

ale v undead burgu se mi nedari porad zabit toho demona, capru :(:(

na capru se vyser, taky jsem tam zbytecne travil 10 hodin, radsi jdi do lesu a haju:) Jak mas kovare,tak vedle neho je miniboss, tak okolo nej probehni a tam se muzes v poho levelit a za 20 000 dusi se koupit klic na otevreni dveri, kde se dalo exploitovat lv a duse(nevim jestli to jeste funguje to padani ze skaly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu