Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Souls


.Den

Recommended Posts

bavime se snad o stray demonovi, protoze netusim,ktery jiny by tam nahore u vrany mel byt.

To je ten druhý. Ten první, když hru začínáš, je Asylum Demon.

Kovářů sie ve hře víc je, ale liší sde tím, jaké cesty zbraní mohou vykovat. smířit si ho je celkem dobrý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdar mam mensi problem :D zabil jsem toho obriho magora na zacatku a vrana me odnesla do mestecka kde je jen nejakej psychopat a zid co mi prodava kouzla za nelidsky ceny i kdyz sem warior takze zadny spelly neumim.

Mam uplne ten zacatecni dlouhy mec a mam se utkat vs 2 kostlivci :D zemrel sem asi 16x (mam je opravdu zabit? zda se mi ze sem jim doplnuje hned zdravi) Nemam pouzit nakej predmet ? Diky za pomoc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar mam mensi problem :D zabil jsem toho obriho magora na zacatku a vrana me odnesla do mestecka kde je jen nejakej psychopat a zid co mi prodava kouzla za nelidsky ceny i kdyz sem warior takze zadny spelly neumim.

Mam uplne ten zacatecni dlouhy mec a mam se utkat vs 2 kostlivci :D zemrel sem asi 16x (mam je opravdu zabit? zda se mi ze sem jim doplnuje hned zdravi) Nemam pouzit nakej predmet ? Diky za pomoc .

na tom hrbitove,kde jsou kostlivci nemas co delat, supem pryc:D jinak morningstar je idela na kostlivce. Od bornfiru jdi rovnou na sever (zapad je hrbitov)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://games.tiscali.cz/tema/dark-souls-na-pc-uz-chce-40-tisic-lidi-58086

Jinak co rikate na tu petici ze tu hru chtej PCckari taky ? Co vy prejete jim to nebo ne ? Ja osobne si myslim ze by ta hra mela zustat na konzoly jako xbox ma GoW3 a PS 3 taky treba GoW3 ale trosku jiny :D

Oni budou mit diablo 3 :D

Ale celkem me udivuje ze se o Dark Soul zas tolik nemluvi jako treba o skyrimu kde stoho UDELALI OBRI BOMBU a ted kdyz ty hry porovnam EHM (ok vim ze kazde je trosku neco jineho, ale treba boj. system,atmosfera skyrim nema sanci a to DS hraju asi 3-4 hodiny :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to diablo 3 fakt jo ? to si teda vubec neumim predstavit jak se to bude hrat :D

No myslim ze by to bylo chytrejsi pak by donutili i vic lidi koupit si Xbox kvuli teto hre .

No jdu zas hrat :D Brzo me ocekavej s dalsimi stupidnimi dotazy protoze nekoukam na youtube a nectu zadnou wiki proste hraju pokus-omyl at je naka sranda.

Edit: Precti si toto http://doupe.zive.cz/doupecz/namco-bandai-reaguje-na-petici-k-pc-verzi-dark-souls/sc-108-a-142744

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PC není jen pirátění, firmy si dokáží spočítat, zda jim to něco hodí, nebo ne. A cena konverze asi nebude tak vysoká, když i výroba hry nestála zase tak moc. V současné době mají z PC verze přesně 0, když vydají a bude zájem, něco málo na tom trhnou. A to je samozřejmě dobrá zpráva i do budoucna, aspoň se udělají nové hry od From Software, když je o ně zájem.

Mě jako majiteliPS3 to zase až tak nezajímá, ale nevidím důvod, proč bych neměl přát jiným, aby si tuto skvělou hru zahráli také.

DIII: Diablo vždycky byla naprosto tupá mlátička, proč přesně by neměla být na konzolích? S ovládáním, ani s ničím jiným problému nebudou, tak proč nevydat takovou hru na konzole a nevydělat další prachy?

Skyrim: Bohužel, Skyrim je světoznámá herní značka od známé formy. V tomhle případě ani moc nevadí, že se jedná o Oblivion v nové grafice. Marketing udělá své.

brdeckaf: Kolegové s dotazy sem píší dva, takže kde přesně jsi? V Blighttownu, nebo ve Firelink Shrine?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak az pujdete nekde v polovine hry na kostlivce,zjistite, ze se vyplati je ignorovat a jenom tupe bezet (samozrejme az odemknete vsechny pristupy do katakomb)

to Nanaki: ja jsem si poridil i herni pc, protoze hry urcene pro xbox nastesti vychazi i na pc a taky steam nabizi obrovske slevy na hry,ktere jsou silene predrazene na psn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zabil toho minatoura a zkousel useknout ocas drakovi, to se mi nepovedlo tak sem ho nechal kdyz me asi 6x zabil a chci se zeptat v undead burg je takove npcecko nakej typek vypada jak kostlivec (ja ho omylem zabil protoze sem myslel ze je to zruda ale az pak se si to uvedomil) tak se chci zeptat jestli sem ho k necemu potreboval nebo to nevadi ze sem ho zabil.

A dalsi vec ted jsem za tim drakem a kdyz jdu dal je tam to prase zelezny a to fakt nedavam, tak sem skocil do konalu a vratil sem zpet do undead burg .. takze musim jit pres to prase abych sel nekam dal ? Nebo mam proste levelovat na tech shit zombicich v burgu ?

Btw: Nevite jestli se tu nekde v CZ da koupit ta edice kde je i ten full guide ta knizecka myslim ze to je collector edition. Sem hledal a nenasel sem tak asi mozna jen pres e-bay ale presto sem jeste nic nekupoval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To byl obchodník, prodával nějaké zajímavé věci. Ale bez tohodle se přežít dá.

Na draka se musí dolů pod most a am střílet na špičku ocasu. V tom místě tě drak nemůže zasáhnout.

Železné prase je slabé na oheň, zkus ho nalákat na jořící vatry, co jsou okolo. Bomby na něj také zabírají. Ale tuším, že se dá okolo proběhnout, na hlavní cestě by měl být po pravé straně vchod do sklepení.

Guide Book je zastaralý, v 1.05 se toho dost měnilo. IMOO doporučuju normální, nebo limitovanou edici a pro návody konzultovat Wiki.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakym kouzel dam pryc invadera? Si tak hraju v Blighttownu, nejakych 25k dusi, najednou dole na obraze cerny pruh, warning warning, invade to your world nebo neco a cucim, cerveny stin a drb, mrtvej :( duse i humanita v haji :( Cim takoveho hrace odstranim ze hry? Nebo jak se proti nim branit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakym kouzel dam pryc invadera? Si tak hraju v Blighttownu, nejakych 25k dusi, najednou dole na obraze cerny pruh, warning warning, invade to your world nebo neco a cucim, cerveny stin a drb, mrtvej :( duse i humanita v haji :( Cim takoveho hrace odstranim ze hry? Nebo jak se proti nim branit?

Nehrat onlline :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakym kouzel dam pryc invadera? Si tak hraju v Blighttownu, nejakych 25k dusi, najednou dole na obraze cerny pruh, warning warning, invade to your world nebo neco a cucim, cerveny stin a drb, mrtvej :( duse i humanita v haji :( Cim takoveho hrace odstranim ze hry? Nebo jak se proti nim branit?

hrat offline jedine, evade je limitovan pouze +-20 lv nez jsi ty (nevim jak tomu je od patche 1.05) Jinak vitej v Dark souls. Jsem miloval, kdyz jsem k nekomu vlezl do sveta a netusil co ma delat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem ted u toho minotaura na tom moste.

Ale jeste jsem ho nedal. A je to streka k nemu zase :(((( vsechny zase pozabijet nez tam dojdu.

ser na zabijeni proste to probehni ... az budes u minatoura vylez na tu vez skoc mu na hlavu a ROZKUCHEJ HO na kasi , ten boss je celkem slabej oproti normalnim jednotkam jako je black knigt :D ten me rozkraji jak nic .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu