Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jtag a vše kolem


macros

Recommended Posts

  • Moderators
Já bych ale chtěl aby to najíždělo do NXE a mít tam možnost volby - při zapnutí xboxu a podržení některého tlačítka ( třeba X ) aby najel teprve do FSD .Jak jsem si psal s Jindrousem , tak by to chtěl taky . To proto že mi jdou všechny hry spouštět z knihovny GAME LIBRARY a tak to považuji za jednodušší . Takže zatím DL nemám ještě ani nainstalovaný - jen FSD . A do FSD se dostávám přes dost pokynů z GAME LIBRARY .

Borci ale to samozřejmě možné je, vždyť od toho ten launch.ini je a je na každém, jak si ho upraví. Vždyť o tom se tu celou dobu bavíme :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

launch.ini mám takto

[QuickLaunchButtons]

Default = Hdd1:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = false

contpatch = true

fatalfreeze = true

regionspoof = true

xblaexitdash = true

nosysexit = true

exchandler = true

livestrong = true

nohud = true

dvdexitdash = true

remotenxe = true

na externím disku mám Freestyle_Dash_2.0_RC2.1___TeamFSD__ a na original 20GB disku v xboxu mám taky fsd - takže mám ten Freestyle_Dash_2.0_RC2.1___TeamFSD__ nakopírovat v manageru do originálního hdd ? pokud je teda Freestyle_Dash_2.0_RC2.1___TeamFSD__ novější / to ale neví jestli je novější než ten fsd co mi tam ted běží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci ale to samozřejmě možné je, vždyť od toho ten launch.ini je a je na každém, jak si ho upraví. Vždyť o tom se tu celou dobu bavíme :?

Ano přesně jak píšeš - to vím a na netu jsem se to vše dočetl že to jde . Já zatím ani DL nainstalovaný nemám , protože to launch.ini si neumím udělat tak jak bych to potřeboval . A Jindrous asi také . Největší můj problém ve všem je ten že neumím anglicky a překladač google mi to správně nepřeloží . Takže vůbec nevím co který řádek má za funkci . Chápu to tak , že to je vlastně naprogramování - ale to neumím a Jindrous také ne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

launch.ini mám takto

[QuickLaunchButtons]

Default = Hdd1:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = false

contpatch = true

fatalfreeze = true

regionspoof = true

xblaexitdash = true

nosysexit = true

exchandler = true

livestrong = true

nohud = true

dvdexitdash = true

remotenxe = true

na externím disku mám Freestyle_Dash_2.0_RC2.1___TeamFSD__ a na original 20GB disku v xboxu mám taky fsd - takže mám ten Freestyle_Dash_2.0_RC2.1___TeamFSD__ nakopírovat v manageru do originálního hdd ? pokud je teda Freestyle_Dash_2.0_RC2.1___TeamFSD__ novější / to ale neví jestli je novější než ten fsd co mi tam ted běží...

to by me zajimalo jak se ti tam tohle dostalo. uz to psal nekdo i tady, je jedno kde mas fsd hozenej, prave proto mas definovat tu cestu k nemu podle sebe v launch.ini

jinak je tady v tom uz teda fakt peknej bordel:) co takhle zalozit novou sekci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano přesně jak píšeš - to vím a na netu jsem se to vše dočetl že to jde . Já zatím ani DL nainstalovaný nemám , protože to launch.ini si neumím udělat tak jak bych to potřeboval . A Jindrous asi také . Největší můj problém ve všem je ten že neumím anglicky a překladač google mi to správně nepřeloží . Takže vůbec nevím co který řádek má za funkci . Chápu to tak , že to je vlastně naprogramování - ale to neumím a Jindrous také ne .

Launch.ini Creator: nepouzivam ho jelikoz to edituji rucne, ale snad ti to trochu pomuze. Je to klikaci a celkem prehledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@jindrous: Neměj FSD na obou discích, to je akorát cesta k problémům. Vyber si kde (INT nebo USB) a z druhého místa ho smaž. Tvůj obsah souboru launch.ini odkazuje na hdd1, čili se ti spouští z interního. Začni tím nejjednodušším, zazálohuj si launch.ini někam na PC disk a ten, co máš v Xboxu uprav, aby tam bylo jen toto:

Default = Hdd1:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

Poté restartuj Xbox a zkus to tlačítko na ovladači, zda funguje.

Ano přesně jak píšeš - to vím a na netu jsem se to vše dočetl že to jde . Já zatím ani DL nainstalovaný nemám , protože to launch.ini si neumím udělat tak jak bych to potřeboval . A Jindrous asi také . Největší můj problém ve všem je ten že neumím anglicky a překladač google mi to správně nepřeloží . Takže vůbec nevím co který řádek má za funkci . Chápu to tak , že to je vlastně naprogramování - ale to neumím a Jindrous také ne .

Soubor launch.ini se jen edituje tak, jako každý jiný INI soubor v PC. Je to v podstatě textový soubor a ten určitě v PC editovat dokážeš.

Zkus si s tím trochu pohrát, pro začátek nech klidně v launch.ini jen to, co jsem psal jindrousovi s tím rozdílem, že když chceš po zapnutí Xboxu najet NXE namísto FSD, tak to nech takto:

Default =

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

Poté použij TUTO utilitku, která ti umožní spustit FSD přímo z NXE zcela ve tvé režii.

Její instalace je následovná:

1. Ujisti se, že máš instalaci FSD2 provedenou v rootu buď INT Xbox HDD anebo EXT USB HDD ve složce "fsd2"

2a. Nakopíruj soubor "FSD2" z odkazu na Xbox HDD

HDD1:/Partition3/Content/0000000000000000/C0DE9999/00007000/

nebo

2b. Nakopíruj soubor "FSD2" z odkazu do Content/0000000000000000/C0DE9999/00007000/ použitím Xtaf GUI na vyhrazené místo pro Xbox data na USB disk a připoj ho k Xboxu.

Poté se ti FSD2 objeví jako Xbox360 hra přímo v NXE, odkud jej můžeš dle libosti spouštět ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz - ohledně obalů her v knihovně něktdy jsou vidět, někdy ne , zjistil jsem že když hra je ve složce s číslem tak se obal neukazuje, i když ke stažení je k dispozici, dá se to změnit? chci mít co nejvíce obalů a ne cover mussing ... díky

dej " refresh antwork " nvm jak se to píše :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

změnil jsem to tedy na

[QuickLaunchButtons]

Default = Hdd1:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

ale ovladač pořád na kulaté tlačítko nereaguje, vždy jak tam dám upravený nand který pro mě udělal dobrák jamesonman tak potom ovladač funguje, ale bez dashlaunche ... zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám update na 13604 hotové . Ten návod podle kterého jsem to dělal je jednodušší - výborně se to podle něj dá udělat .

http://www.uloz.to/10795079/update-db-doc

Ale nevěděl jsem že nemám být při tom přihlášený profilem a teď se mi vykazuje profil jako corrupted . Vezmu ho ke kamarádovi a udělám přes live recover gamertag . To by mělo profil opravit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam na jednom Xboxu najednou chybu E79. Celou dobu normalne fungoval do te doby nez jsem ho vypnul a asi po hodine jsem ho znovu zapnul a tahe chyba. Cetl jsem ruzne rady jak to odatranit (prez sync tlacitko, eject tlacitko, kontrolu pajeni JTAG), ale zatim bez uspechu. Jedine co jeste asi muzu udelat je, ze tam naladuju znova NAND prez kabel z PC. Jinak uz me nic jineho nenapada :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už to mám - pomohlo to, díky

p.s. u většiny her to pomohlo, nicméně asi u třech ne i přes to že obaly tam jsou na http://covers.jqe360.com/ - proč se neobjeví? dá se tam dát obal i ručně? díky

Pokud máš počítač a router a vse pripojeno v siti tak si spust fsd dole v rohu je cislo ip adresy xboxu

otevři v počítači internetový prohlížeč třeba mozilu a do řádky kde je www adresa napiš ip adresu xboxu

bude to chtít přihlášení napíšeš jméno fsdhttp a heslo to samé

no a ted ses připojil na xbox najedeš na gamelist a najdeš hru která nemá obrázky stahneš si jaký chceš z netu

a doplníš a nezapomeň vždy po změně uložit kdyby to nebylo jasný přidám obrázky teď mladoši hrajou

jinak můžu přidat i pár programu kde je třeba lehký převod hdd tak aby šly hrát hry z xbox1

ps:nemohl by tady někdo kdo se v tom vyzná popsat jak na jtagu spustím hru s dvěma dvd a nepište přes swamp

prosím o návod a jak si zahraju mafii 2 dlc pack díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Macros:

ps:nemohl by tady někdo kdo se v tom vyzná popsat jak na jtagu spustím hru s dvěma dvd a nepište přes swamp

prosím o návod a jak si zahraju mafii 2 dlc pack díky

xxx

Zrovna u Mafie jsem to isnatloval vše z mechaniky a pak jdou hrát obě , bohužel to u forzy 4 nejde protože nemám na JTAG xboxu LT+ 2.0 takže .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Macros:

ps:nemohl by tady někdo kdo se v tom vyzná popsat jak na jtagu spustím hru s dvěma dvd a nepište přes swamp

prosím o návod a jak si zahraju mafii 2 dlc pack díky

xxx

Zrovna u Mafie jsem to isnatloval vše z mechaniky a pak jdou hrát obě , bohužel to u forzy 4 nejde protože nemám na JTAG xboxu LT+ 2.0 takže .

Tady vybalit a zkopírovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Mam problém.

Dash mam 13604 a chtěl bych nahrát freestyle dash. Ale návody jsem našel pouze takový, kde se přehrává celej DASH a já potřebuju jenom nahrát ten Freestylu.

Jsem laik, tak mě neukamenujte, pokud to neříkám správně.

Předem díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu