Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Disgaea


.Den

Recommended Posts

DisgaeaDS_boxart.jpg

Hrajete nekdo toto takticke RPG? Je velice popularni (hlavne na vetsi konzole) v Japonsku a vypada docela i vtipne, tak ho zrovna chci vyzkouset. Puvodni FF Tactics na PS1, resp. PSP me docela dost bavil, tak jsem zvedavy i na Disgaeu. :)

4911ede86d487_featured_without_text_prinny.jpg

ss_preview_disgaea_ds__7_.jpg.jpg?slideshow=true

disgaea-2-screenshot-2-big.jpg

dsnis1.jpg

(obrazky z PSP verze jsou vetsi ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je prece uz stara hra a mam pocit ze se tu nekde i probirala.

kdysi jsem ji zkousel, ale nechytlo me to. FF Tactics Advance 2 me bavilo 1000x vice, tam mam nahrano urcite pres 200 hodin a dokonce jsem si hru koupil jak byla skvela. FF Tactics z PSX me taky moc nevzalo.

Jinak Tactics Ogre je i pro GBA, lze tedy hrat na DS pokud mate jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nad tím přemýšlím, ještě nikdy jsem nehrál žádné JPRG ve stylu Final Fantasy, Disgea nebo něčeho takového. Asi čas si něco takového vyzkoušrt, jen se bojím že na delší bitvy nebudu mít nervy. Holt jsem vymazlenej západníma RPGčkama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Final Fantasy jsou celkem brain dead, tam nepotrebujes vubec strategizovat, vpodstate se to hraje samo... jediny na co jsou potreba trochu nervy je grindovani.

ovsem pozor, FF TACTICS jsou naprosto odlisny od klasickejch FF, v zasade je to spin-off, kterej ma ale uplne jinou mechaniku.

ja sem naopak vymazlenej JRPG, lol -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robot: Tak ja tam zatim mam 3 a pul hodiny a docela me to bavi. :) Jen je to tak slozite, ze to jeste tak uplne nepobiram, a to pulku nemam odemklou. Ale to se casem podda. ^^ FF Tactics A2 a pak jeste Knights in the Nightmare jsem taky uvazoval, ze vyzkousim, ale na Disgaea jsem koukal uz delsi dobu. (A zadne tema jsem tu pres hledani nenasel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som hral disgaeu 1 na psp, mal som tam nahratych okolo 35 hodin ale potom som to odlozil a uz sa k tomu nevratil..ale najradsej som mal gunslingerov :)

a je to poriadny grindfest teda ak planujes spravit viac nez len pribehovu liniu

a suhlasim ze je to dost zlozita hra na pochopenie vsetkych principov.. ani po 35 hodinach som niektorym veciam poriadne nechapal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grinding (uz) rad nemam (asi jsem vyrostl a nemam zadny cas :lol: ), ale jestli postaci jen mirny pro projiti pribehu, tak snad nevadi. A huntit se za kazdym predmetem a maximalnimi staty me nebavi, pokud to neni v ramci pribehu, nebo nejaky subquest (ktery je hlubsi nez jen seznam nudnych ukolu bez kontextu a zajimave odmeny).

No uvidime, zatim se mi to libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu