Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Posral se Ipod


hosanek

Otázka

Cus hele mam ipod 4g a vcera sem prijel domu a ze si udelam podle navodu od myslim army-ka a mel sem cydii a instalous a appky no a vypnul sem ho a vod tej doby se mi posrala mel sem jenom krouzek restorovat moc nechci prtze tam mam fotky... Existuje nejaka jina moznost? Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a proč by nemohl na starší?pokud má SHSH,já jsem taky na 4.1,a jsem rad,4.2.1 je blby protože na něm ještě nefungujou některe app z cydie

PS:stahni si nejnovší iReb a přes něho hod iPhone do pwned DFU,pak ti pujde nahrat ten FW přes shift

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

za 1. nevim co to je SHSH :) rád bych byl poučen :D a za 2. myslim že aplikace který jsou na 4.1 udělaj i na 4.2.1 ne? :D to neni zas takovej problém problem je asi z iOS 3 na iOS 4 ale v jednoho "pod FW" to neni podle mě problém :) samozřejmě než tu aplikaci updatnou aby šla na 4.2.1 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nene pokud máš 4.2.1 tak použij greenpois0n,je už untethered,ke stažení z ofic. stránek a návod je na LSA nebo zkráceny tady na foru

PS:SHSH je zaloha daneho iOS,ted nedowngraduješ třeba na 4.1,ale pokud máš SHSH(na dany FW),tak ti to tinyumbrella dovoli(třeba ja jsem si koupil ipod v době iOS 4,takže zalohu na iOS 3 nemam :( takže si ho už nikdy nevyzkouším)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu