Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jsou pekne, ale taky mi to osobne prijde predrazene, respektive ten pomer cena/"vykon" nic moc, v tomhle ohledu jsou i lepsi limitky...(v ohledu cena/vykon pro me osobne vede Limitka Halo Reach, ktera se prodava za cenu normalni hry a bonusovy material je nejvic luxusni...)

No jak je legendárka Halo: Reach tak já jí měl předobjednanou asi půl roku před vydáním a měl jsem jí za 1999,- rozdíl mezi Limited a Legendary je vlastně jen pár INGAME BONUSŮ a MODEL NOBLE TEAMU, sice nevím jestli to ty modely a ingame bonusy stály bungie náklady 500kč, to nevim ale stálo to za to, protože ty modely jsou vážně luxusní a hezký - trochu OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak je legendárka Halo: Reach tak já jí měl předobjednanou asi půl roku před vydáním a měl jsem jí za 1999,- rozdíl mezi Limited a Legendary je vlastně jen pár INGAME BONUSŮ a MODEL NOBLE TEAMU, sice nevím jestli to ty modely a ingame bonusy stály bungie náklady 500kč, to nevim ale stálo to za to, protože ty modely jsou vážně luxusní a hezký - trochu OT

Tak levne? Taky bych ji koupil ale HR byl muj prvni dil a nevedel jsem jestli me to bude bavit, kdybych to vedel jdu do legendary, soska je krasna, kam se hrabe helma master chiefa z halo š :)...ingame bonusy byli i v limitce (vylo v legendary neco navic?)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ už mě to taky docela sere jak se tady ty děti hádají která konzole je lepší. Mě je uplně jedno jestli to vypadá na Xboxu líp nebo hůř, stejně má každej jinou televizu takže někdo bude mít tu grafiku hezčí, jinej zas horší :D Hru si určitě koupim, beta mě bavila a jednička byla jedna z mých nejoblíbenějších her (na PC :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ už mě to taky docela sere jak se tady ty děti hádají která konzole je lepší. Mě je uplně jedno jestli to vypadá na Xboxu líp nebo hůř, stejně má každej jinou televizu takže někdo bude mít tu grafiku hezčí, jinej zas horší :D Hru si určitě koupim, beta mě bavila a jednička byla jedna z mých nejoblíbenějších her (na PC :D )

Dospelak promluvil.....

Lepsi dohadovani o tom kde to vypada lepe, nez milion stran *****skych recech o flashi a podobnych zvrhlostech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste timhle bych chtel ukoncit vsechny FLAME jako jeden z hlavnich akteru! AT si to vypada jak si to vypada, kazdej to bude hrat na tom co ma a natom co mu nejvic vyhovuje konec! Takze bych ocenil zadny FLAME. My konzolisti by sme meli drzet pri sobe , ne se dohadovat co je lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clovek dojde z prace, chce si pocist neco noveho o CRYSIS 2 a zjisti ze je tady 7 strane OFF TOPICU :( achjo ..

A co nového by jses chtěl o Crysis 2 dozvědět? Vše najdeš na YT nebo wikipedii, popř. Google IT!! Jinak ještě pro ULTIMATA: myslím že to též najdeš na YT či wikipedii (je tam snad úplně všechno) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu