Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

vždyť to výjde cenově úplně nastejno, dejme tomu xbox + flash nejakých 5-6 tisíc a když chce mít hezký obraz, musí si koupit tv s full hd zobrazením cca 9 tisíc, a pc s full hd minitorem se dá pořídit do těch 14-15 zmíněných tisíc taky hravě.. ale furt to budete řešit, že pc je drahý a xbox je levný, mě stál xbox už přes 12 litrů s opravama a se vším všudy určitě.. a pc za 10 mám rok a jedu ve full hd pořád a nějakou dobu ještě pojedu, do příští gen. konzolí stopro... tak už té nesmyslné války nechte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DeSmond: to sice ne, ale zeptej se mých klientů jestli máš pochyby ;)

Tlacitko upravit ti nic nerika?

vždyť to výjde cenově úplně nastejno, dejme tomu xbox + flash nejakých 5-6 tisíc a když chce mít hezký obraz, musí si koupit tv s full hd zobrazením cca 9 tisíc, a pc s full hd minitorem se dá pořídit do těch 14-15 zmíněných tisíc taky hravě.. ale furt to budete řešit, že pc je drahý a xbox je levný, mě stál xbox už přes 12 litrů s opravama a se vším všudy určitě.. a pc za 10 mám rok a jedu ve full hd pořád a nějakou dobu ještě pojedu, do příští gen. konzolí stopro... tak už té nesmyslné války nechte!

Njn to je tim ze jedes neorigo :)

A taky mi to uz prijde zbytecne, at si kazdy hraje na cem chce, pro me je proste xbox znamka pohody a je to to prave hrani, ale to ze si to uzivate na PC vam neberu, jen me stvou lidi, ktery si mysli ze jsou hrozni borci ze pari na PC a fuckujou konzolisty a takovych jsou bohuzel tuny (viz diskuze na games.cz napriklad :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože ty seš jeliman, pochybuju že se tím živíš, to že děláš dovoz orientu, tomu bych už věřil. :D Do monitoru si pouštím 1920x1200 jelikož je to 16:10 monitor a že to neni FullHD? to je pravda, je to ještě víc :P, TV Má normálně 1920x1080 takže tam pouštim to... píšeš nesmysly, Pc mam propojení DVI s monitorem, a HDMI s TV, a xbox HDMI s TV. TV má větší rozteč bodů, ale to znamená jen že je obraz větší, nikoli že se mění jeho kvalita.

Nevím kde čteš, že jsem řekl že roztečí bodů je vetší obraz, ale říkám, že je nekvalitní. Každej ti potvrdí, čím větší rozteč bodů, tak horší kvalita. a TV mají o moho větší než monitory.

A teď tomu už teda vůbec nerozumím ??

Píšeš, že z PC máš HDMI do TV. A hraješ hry. Pak s tebe vypadne 1920x1200 - tak nám to obajsni pořádně ???

A to teda když jdeš hrát, tak pokaždé měníš rozlišení kvůli TV. Kde je potom na pohoda ?? O který se tady hádáš :-) Jdeš hrát na TV a ladíš rozlišení.

co to ??? :

1,Pc mam propojení DVI s monitorem, - chapu PC klasika DVI monitor

2,HDMI s TV, - nechapu co s cim ????

3,xbox HDMI s TV: tady to je take jasne xko hdmi tv

Končím tuhle debatu je vidět, že si hraješ na nečem o čem máš zkreslené zkušenosti nebo je špatně chápeš. Až si koupiš sestavu kvalitní jako já, tak potom říkej. Chtěl bych vidět tvé podnikání. Vždy mám rád když někdo začne srovnávat TV a xko a PC - Vždy z toho vyleze, že dotyčný tomu nerozumí. A když ANO, tako s velkou chybou přiznat jinou pravdu než svoji...

Přeji Hezký den a mnoho úspěchů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlacitko upravit ti nic nerika?

Njn to je tim ze jedes neorigo :)

A taky mi to uz prijde zbytecne, at si kazdy hraje na cem chce, pro me je proste xbox znamka pohody a je to to prave hrani, ale to ze si to uzivate na PC vam neberu, jen me stvou lidi, ktery si mysli ze jsou hrozni borci ze pari na PC a fuckujou konzolisty a takovych jsou bohuzel tuny (viz diskuze na games.cz napriklad :))

:D warez až za hrob, ale už se polepšuju a něco taky začínám zbírat. pravda je, že se na tom dá i uletět, kolega v práci je fanatik, si na to pořídil stojánek a hrdě si to doma vystavuje :D a ta válka? je to hrůůza, to ze já miluju brambory a jiný mrkev ješte nemusí znamenat, že ho kvůli tomu zlynčuju... zbytečné hádky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za kretena je ten co dělal tohle forum, člověk jde podle zvyku z jinyho fora kde tohle zakázaný není. a jelikož tu neni ani možnost odebrat příspěvěk bezprostředně po napsání je to smutný. pokud tu je tak mi ukažte kde a v tom připadě se omlouvám

Jestli to byla chyba tak ok, ale ja jsem ti to psal uz vyse :)

A prestante si tu srovnavat kdo ma lepsi vercajk :)

Jste horsi nez ja s ultimem u sousedu :)

:D warez až za hrob, ale už se polepšuju a něco taky začínám zbírat. pravda je, že se na tom dá i uletět, kolega v práci je fanatik, si na to pořídil stojánek a hrdě si to doma vystavuje :D a ta válka? je to hrůůza, to ze já miluju brambory a jiný mrkev ješte nemusí znamenat, že ho kvůli tomu zlynčuju... zbytečné hádky

Ja jsem to mel podobne, taky jsem jel flash a palil o sto sest, pak mi xko kleklo koupil jsem si novy slim a rikal si ze si pockam na flash...zacal jsem si kupovat hry a uplne jsem na tom ulitl....taky jsem sberatel...zkupoval jsem i stare hry co jsem chtel mit ve sbirce a nekdy se k nim vratit...a uplne nejlepsi posusnanicko jsou limitky....treba takovy master chiefova helma z L.E. k Halo 3 se mi hrde vali na piedestalu :) Ale je to dano taky tim ze mam ted staly prijem jako brigadu, protoze jinak bych jako obycejny studentik tuhle vasen neutahl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále co se týká zmíněného pohodlí, já hraju na PC připojeném k 107cm FullHD TV také z postele nebo gauče, hry zapínám jediným poklikáním, nebo Dálkovým ovládáním a většinou hraju na Xboxovém ovladači (nemusím vstávat jak ***** a měnit DVD), pokud někdo chce argumentovat tim že jsem hru musel nejdříve nainstalovat, pak ano, ale udělám to jednou, mezitim si dám kafe a pak mam už klid.

tady dokládám tvoje tvrzení, že hraješ hry v 1920x1200 na 1920x1080 - vše je z diskuse - takže musíš vždy měnit rozlišení, když jdeš hrát na TV.

lidi to viděj a čtou, svůj obrázek si udělali.

tady šlo hlavně o princip, teď to každy čte a vidí :-)))) a končím a jdu hrát na xko přes hdmi .-))))

Hezký den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bych se hadal ze prvni Xbox byl silenejsi nez PS2, hlavne kdyz PS2 se prodalo jako dohromady PS3 a X360, duvod proc ma X360 vetsi prodeje jsou proste, v dobe kdy PS3 nastupovalo tu X360 byl rok a uz se vedelo co a jak, byla to prvni next-gen konzole a kazdy ji chtel mit a nechtel cekat na PS3, v dobe kdyz PS3 nastupovalo stalo 400 dollaru , X360 stal 2x mene, ze zacatku na PS3 hry vypadaly hrozne, jelikoz vyvojari nevedeli jak se stim dela, ani EA nevedela, az jim Naughty Dog ( tvurci Uncharted serie) museli poradit a pomahat jim pri vyvoji her, zadna hra s PS3 nevytezila uplne maximum. PS3 je je papirove a i prakticky silnejsi nez X360. kdyz se chcete podivat co ej silnejsi hledejte to v exluzivitkach, kde jsou hry vyborne optimalizovane na tu danou konzoli, a nenech se urazit a v porovnani KZ3 a HR to vypada jako kdyby to bylo na starym Xboxu, a muzes bejt rad ze jsem nezminil U2, nedej boze ted nove U3 co vyjde na podzim, o takove grafice si Xko muze nechat zdat :) ( snad pristi generace Xka ;) ) , dnes hry vypadaji stejne nebo lepe na PS3, vyvojari se uz da se rict aspon trochu naucili delat hry na PS3 a je to znat, treba hosi z DICE ty to s PS3 umi a vysledek je ze BC2 i BC1 vypada o ten kousek lepe na tom PS3, stejne medal of honor, novej. O Call of duty bych mlcel, ta grafika ty hry ponizuje vsechny platformy na ktere je to vydane. A vic na konzoli vedelala sony jelikoz PS3 je drazsi :P, a prodalo se jen o 2 mil vice Xka takze v pomeru vice vydelala sony. A vsichni velci herni analitici se shoduji ze PS3 predbehne X360 v prodejich , jelikoz nova generace tu nebude zitra ale za par let :), i EA to tvrdi, kdyz na Eurogamer.co.uk byl clanek kde se Ea vyjadrila k PS3 vs . X360, tak rekla ze v lasce maji vic tu konzoli od Sony, tak to me docela potesilo :)

První Xbox byl opravdu výkonnější než PS2 ono se stačí podivat například na verzi Just Cause. Tam jasně XBOX1 vítězí a dokazuje výkonnější hw. O tom zda je výkonější PS3 než X360 lze polemizovat, možná je, ale jen papírově. On ten Cell taky není žádný zázrak, tak jak všude psali. A proto už se v současnosti používá snad jen v PS3. Těch jeho 8 (9té je odpojené) jader, kdy jedno je hlavní na 3,2 GHz a zbytek pomocná jádra která jsou výkonostně někde na úrovni PC 486 není žádná bomba. Grafika od nvidie taky žádná loterie. Nezapomente, že Sony na začátku na PS3 hrozně prodělávalo, a PS3 bylo označováno jako propadák. Hry pro Cell umí napsat jen málokdo, a opravdu, multiplatformní hry vypadají na X360 skutečně lépe. Stačí mrknou na Lensoftruth.com. Tím samozřejmě netvrdím, že je PS3 špatná konzole.Jen bych řekl že toto se prostě Sony nepovedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím kde čteš, že jsem řekl že roztečí bodů je vetší obraz, ale říkám, že je nekvalitní. Každej ti potvrdí, čím větší rozteč bodů, tak horší kvalita. a TV mají o moho větší než monitory.

A teď tomu už teda vůbec nerozumím ??

Píšeš, že z PC máš HDMI do TV. A hraješ hry. Pak s tebe vypadne 1920x1200 - tak nám to obajsni pořádně ???

A to teda když jdeš hrát, tak pokaždé měníš rozlišení kvůli TV. Kde je potom na pohoda ?? O který se tady hádáš :-) Jdeš hrát na TV a ladíš rozlišení.

co to ??? :

1,Pc mam propojení DVI s monitorem, - chapu PC klasika DVI monitor

2,HDMI s TV, - nechapu co s cim ????

3,xbox HDMI s TV: tady to je take jasne xko hdmi tv

Končím tuhle debatu je vidět, že si hraješ na nečem o čem máš zkreslené zkušenosti nebo je špatně chápeš. Až si koupiš sestavu kvalitní jako já, tak potom říkej. Chtěl bych vidět tvé podnikání. Vždy mám rád když někdo začne srovnávat TV a xko a PC - Vždy z toho vyleze, že dotyčný tomu nerozumí. A když ANO, tako s velkou chybou přiznat jinou pravdu než svoji...

Přeji Hezký den a mnoho úspěchů.

HDMI s TV znamena že mam PC propojený s TV HDMI kabelem a s monitorem DVI kabelem. Tzn že na PC mam obě zobrazovací zařízení, na jednom mam nastavený 1920x1200 (monitor) a na druhem 1920x1080 (TV) a je uplně jedno jak a na čem hraju protože rozlišení jsou to víceméně stejná. A jak už sem psal, Hraju primárně na Televizi pokud na ní přítelka nečučí. pokud na ni čučí hraju na PC u monitoru. ale to jen když mi nic jinyho nezbyde, mam špatný záda a krčení se u monitoru mi zrovna dvakrát dobře nedělá.

tady dokládám tvoje tvrzení, že hraješ hry v 1920x1200 na 1920x1080 - vše je z diskuse - takže musíš vždy měnit rozlišení, když jdeš hrát na TV.

lidi to viděj a čtou, svůj obrázek si udělali.

tady šlo hlavně o princip, teď to každy čte a vidí :-)))) a končím a jdu hrát na xko přes hdmi .-))))

Hezký den

kde je napsáno že hraju 1920x1200 na 1920x1080? kde ? Nikde....Viz. Výše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HDMI s TV znamena že mam PC propojený s TV HDMI kabelem a s monitorem DVI kabelem. Tzn že na PC mam obě zobrazovací zařízení, na jednom mam nastavený 1920x1200 (monitor) a na druhem 1920x1080 (TV) a je uplně jedno jak a na čem hraju protože rozlišení jsou to víceméně stejná. A jak už sem psal, Hraju primárně na Televizi pokud na ní přítelka nečučí. pokud na ni čučí hraju na PC u monitoru. ale to jen když mi nic jinyho nezbyde, mam špatný záda a krčení se u monitoru mi zrovna dvakrát dobře nedělá

to s tebou směle souhlasím, bolest zad je hrůza - tak příjemné hraní a se slečnou to mám podobné, když je volno, tak hned využiju a drtím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První Xbox byl opravdu výkonnější než PS2 ono se stačí podivat například na verzi Just Cause. Tam jasně XBOX1 vítězí a dokazuje výkonnější hw. O tom zda je výkonější PS3 než X360 lze polemizovat, možná je, ale jen papírově. On ten Cell taky není žádný zázrak, tak jak všude psali. A proto už se v současnosti používá snad jen v PS3. Těch jeho 8 (9té je odpojené) jader, kdy jedno je hlavní na 3,2 GHz a zbytek pomocná jádra která jsou výkonostně někde na úrovni PC 486 není žádná bomba. Grafika od nvidie taky žádná loterie. Nezapomente, že Sony na začátku na PS3 hrozně prodělávalo, a PS3 bylo označováno jako propadák. Hry pro Cell umí napsat jen málokdo, a opravdu, multiplatformní hry vypadají na X360 skutečně lépe. Stačí mrknou na Lensoftruth.com. Tím samozřejmě netvrdím, že je PS3 špatná konzole.Jen bych řekl že toto se prostě Sony nepovedlo.

Naprosty souhlas, vtipne je ze jsme v druhem Crysis tema provnavali jak se na xboxu a ps3 vyydelava a fakt ze na kazdem prodanem kusu prodelavali jsem nejak opomnel, dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač ! Nemám rád když tady někdo blije nesmysly jak je PS3, potažmo Cell super. Konzole je dobrá, ale rozhodně není super. Kdyby mi ji někdo daroval, měl bych radost, chybí mi totiž God of War a chtěl bych si zahrát Heavy Rain.

Proto jsem si PS3 k xboxu poridil, kvuli super exkluzivkam, nejvic kvuli serii uncharted a Heavy Rain..ale GoW byl taky mezi hrami ktere jsem hned kupoval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako soáhlasim ze PS3 neni mega vykona ale vykonejsi nez Xbox 360 je o tom zadna, sami vyvojari to tvrdi. viz. Crytek ze z PS3 dostal vetsi vykon.

Ten rozfdil neni tak velky a stejne je to vyvojarum naprd kdyz s tim nedokazou pracovat... Krom toho Crytek z PS3 dostal o velky prd vic...:) A ocividne se mu take lepe pracuje s Xboxem kdyz chystaji xbox exkluzivni hru, ktera ma plne vyuzit potencial tohohle "stareho"zeleza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakykoliv video na jutub xbox vs ps3 poukazuje na to ze PS3 ma lepsi vykon a grafiku ale to mi za 3 tisice navic fakt nestoji... rozdil je minimalni

Ale prd..mozna tak vsechna videa co si videl....u multiplatformovek je to vetsinou naopak...a na 3 tis. rozdil si prisel jak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten rozfdil neni tak velky a stejne je to vyvojarum naprd kdyz s tim nedokazou pracovat... Krom toho Crytek z PS3 dostal o velky prd vic...:) A ocividne se mu take lepe pracuje s Xboxem kdyz chystaji xbox exkluzivni hru, ktera ma plne vyuzit potencial tohohle "stareho"zeleza...

Crytek sam rekl ze pro ne je stejne lehke/tezke delat hru na PS3 jako na Xbox 360 , ze maj to stesti ze k PS3 prisli az s novou technologii ze nebyli ti prukpnici.Asi nevis jak to chodi to ze Crytek dela exluzivni hru , tak to neni tim jeééé xbox jupíí, nene to MS si zato plati :), Crysis 2 ma vyuzit plny potencial obou konzoli, tak jsem zvedav. Vyvojarum to neni k hovnu napr. kdyz se PS3M ptal DICE proc je pro konzole "jen" 24 hracu, tak DICE reklo ze PS3 by rozchodil vic ale XBOX ma slabsi HW a nerozchodil by to, a dat na jedne konzoli vic hracu by byla kravina coz souhlasim, takze jestli se nekomu nelibi pocet hracu v BF3 ( me jo , libi se mi 24) , tak podekujte Xboxu 360. Vyvojari to umi umi vyuzit, Uncharted serie ti asi nic nerika, kdyby PS3 nemelo vykon jaky ma tak exkluzivtiky vypadaji jako na Xboxu. Vykon se pozna na exluzivitkach kde jsou hry vyborne optimalizovane pro tu danou platformu, a tam PS3 drti Xbox 360 na plne care, dneska mi ukaz nejakou multiplatformovku krome Call of duty ktera vypada lepe na Xku ;), nemyslim hry z roku 2007, ale z roku 2010 kdy se konecne vyvojari da se rict konecne trochu naucili s PS3. Tohle ale uz PS4 problem nebude jelikoz EA udajne spolupracuje se sony na PS4, a blizzard/Activision na Xbox 720, jak jsem rikal EA samo reklo ze ma radci konzoli od Sony ( Ale tohle muzou bejt zvasty ale Sony opravdu spolupracuje s EA, kdyz jejich studio Naughty Dog ucilo EA jak delat poradne hry na PS3)

PS: kdo mi neveri at si to najde na eurogamer.co.uk, jsou tam veci ktere na ceskem eurogameru vubec nejsou a da se rict ze jsou uzitecne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu