Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Délka hry na rekruta cca 6hodin na normal 9 hodin :) . Celkem příjemná délka,hru jsem dnes dohrál a jsem maximálně spokojen o tom,že MP je suprový jsem se dozvěděl už z dema :). Hře dávám tak 9/10 fakt jsem byl silně překvapen parádní akce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No DeSmond, vzpomen si jak jsme se bavily o tom Counter Striku, nebo např WoW (ikdyž ho nenávidim) to je mnohem úspěšnější než většina her na konzole, a co se týče grafiky, konzole nemá na PC :) Hlavně je to věc přesně toho člověka co ho baví víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No DeSmond, vzpomen si jak jsme se bavily o tom Counter Striku, nebo např WoW (ikdyž ho nenávidim) to je mnohem úspěšnější než většina her na konzole, a co se týče grafiky, konzole nemá na PC :) Hlavně je to věc přesně toho člověka co ho baví víc :)

Jo jenze ja jsem proste clovek, co da raci prednost ovladaci, kde mas vsechno po ruce pred velkou televizi..nic se neseka a vsechno jede jak ma....a otazku uspechu je raelativni...jasne ze wow je uspesnejsi nez vetsina her na konzole, ale to je extrem, nejen ze to je fenomen ale pc je v podstate jedina platforma, ktera nabizi MMORPG...takze to je zrovna hra kterou na konzoli mit nebudes, me osobne to nevadi, zahral jsem trial a zahodil :) a CSko si taky odpustim, ikdyz posledni dobou nas na to s kamaradam dost svedej prsty....

prosim vas je rozdil hrat hry na xboxu na HD TV nebo Full HD myslim graficky?

Je, tedy na graficky, ae vsechno je ostrejsi :) Ale zalezi taky dost na typu televize, displeje atd....takze nektere HD telveize vypadaj skoro lip nez full hd :) A je taky nutne pozorovat z vetsi dalky abys docenil rozdil....pravda je ovsem takova ze vetsina her stejne full hd rozliseni nepodporuje, takze si vystacis s hd televizi, ja bych ale svoji full hd televizku nikdy za nic nevymenil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že žádná hra na konzole nepodporuje FullHD, jinak myslim že dēláš docela slušnej off-topic...

:D:D:D a ty si rikas ze hraje na PS3/Xboxu a pustis sem takovou sra*** :D :D takze zadna hra nejede ve FULL HD podle tebe jo? :D :D no tak to asi hrajes na CRT telce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že žádná hra na konzole nepodporuje FullHD, jinak myslim že dēláš docela slušnej off-topic...

Neni pravda je jich malo, ale jsou.....a zrovna ty povidej neco o OT (zda se mi ze posledni dobou jsme mi dva spolu s ulimatem nejvetsi OTckari :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jenze ja jsem proste clovek, co da raci prednost ovladaci, kde mas vsechno po ruce pred velkou televizi..nic se neseka a vsechno jede jak ma....a otazku uspechu je raelativni...jasne ze wow je uspesnejsi nez vetsina her na konzole, ale to je extrem, nejen ze to je fenomen ale pc je v podstate jedina platforma, ktera nabizi MMORPG...takze to je zrovna hra kterou na konzoli mit nebudes, me osobne to nevadi, zahral jsem trial a zahodil :) a CSko si taky odpustim, ikdyz posledni dobou nas na to s kamaradam dost svedej prsty....

Já mám PC na tv, drátovej ovladač od xka, grafika lepší a nic se netrhá žádný problémy s vypalováním a patchováním :D Docela jsem rád, že jsem xko prodal, ale taky to byly dobrý časy :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám PC na tv, drátovej ovladač od xka, grafika lepší a nic se netrhá žádný problémy s vypalováním a patchováním :D Docela jsem rád, že jsem xko prodal, ale taky to byly dobrý časy :/

Taky reseni, ale do pc musis preci jen vrazit vic.....krom toho xbox je pro me i neco vic...mam tam plno kamaradu se kteryma rad zahraju...mozna na to mam jiny nazor i proto, ze kupuju originalky...ale taky si obcas rad zahraju na pc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky reseni, ale do pc musis preci jen vrazit vic.....krom toho xbox je pro me i neco vic...mam tam plno kamaradu se kteryma rad zahraju...mozna na to mam jiny nazor i proto, ze kupuju originalky...ale taky si obcas rad zahraju na pc :)

jak se to vezme, když si vzpomenu na všdchny ty flashe, koupě hdd, výměna mech. 2x :D tuna dvd, tak pc je levnější koníček :D ale konzole je konzole :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky reseni, ale do pc musis preci jen vrazit vic.....krom toho xbox je pro me i neco vic...mam tam plno kamaradu se kteryma rad zahraju...mozna na to mam jiny nazor i proto, ze kupuju originalky...ale taky si obcas rad zahraju na pc :)

Ja sem taky driv hral na PC, ale pak sem ho zahodil koupil konzoli ! Spravna cesta :), uz bych to nechtel dat z5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se to vezme, když si vzpomenu na všdchny ty flashe, koupě hdd, výměna mech. 2x :D tuna dvd, tak pc je levnější koníček :D ale konzole je konzole :p

V takovym pripade te piratstvi prijde temer fraz nez hrani originalek :)

Ja sem taky driv hral na PC, ale pak sem ho zahodil koupil konzoli ! Spravna cesta :), uz bych to nechtel dat z5.

Přesně tak, konzole je prostě pohodlnejsi a "socialnejsi" :) Hrozne rad se na tohle tema pru s kamarady, kteri zastavaji jine nazory :)

BTW. Ultime, zkus pouzivat tlacitko upravit, nejsi tu zas tak novej abys tohle delal (a ted to nemyslim zle :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V takovym pripade te piratstvi prijde temer fraz nez hrani originalek :)

Přesně tak, konzole je prostě pohodlnejsi a "socialnejsi" :) Hrozne rad se na tohle tema pru s kamarady, kteri zastavaji jine nazory :)

BTW. Ultime, zkus pouzivat tlacitko upravit, nejsi tu zas tak novej abys tohle delal (a ted to nemyslim zle :))

jj sry :) , sem byl linej :d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu