Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


Susperian

Recommended Posts

tak po pár minutách hraní musím říct,že dobrý! super soundtrack!

Soundtrack dělal Hans Zimmer !! Mistr svého řemesla soundtracky dělal např. k těmto filmum : Rain Man,Gladiátor,Piráti z Karibiku,Poslední samuraj,Pearl Harbor,Tenká červená linie ....atd .

A hra je opravdu výborná !mám odehrano asi 1 a pul hodiny ...a zatím mně vubec nic nezklamalo !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Soundtrack dělal Hans Zimmer !! Mistr svého řemesla soundtracky dělal např. k těmto filmum : Rain Man,Gladiátor,Piráti z Karibiku,Poslední samuraj,Pearl Harbor,Tenká červená linie ....atd .

A hra je opravdu výborná !mám odehrano asi 1 a pul hodiny ...a zatím mně vubec nic nezklamalo !!

Jak to vubec s tim Zimmerem je? Videl jsem titulky ze se na OST podilel, ale neprocital jsem to a pochopil jsem, ze to nedelal cely on...jinak uvodni znelka neni spatna ale od zimmera bych cekal vic...asi mu uz dochazej napady....vzdyt uz je posledni dobou az proflakly vykradyckami a vrcholem je ze vykrada sam sebe :D Ale stejne ho mam nemcoura jednoho rad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to vubec s tim Zimmerem je? Videl jsem titulky ze se na OST podilel, ale neprocital jsem to a pochopil jsem, ze to nedelal cely on...jinak uvodni znelka neni spatna ale od zimmera bych cekal vic...asi mu uz dochazej napady....vzdyt uz je posledni dobou az proflakly vykradyckami a vrcholem je ze vykrada sam sebe :D Ale stejne ho mam nemcoura jednoho rad...

Chlapče, a kde je tak profláklý těma vykrádačkama ? Můžeš prosím jmenovat kterého autora "vykradl" ? O herní soundtracky a i soundtracky k filmům se zajímám velmi dlouho, už od dob Command & Conquer, a to byl rok 1996.

Hans Zimmer složil podle mých informací ke Crysis 2 pouze "Main Theme", na zbytku se podíleli:Borislav Slavov, Lorne Balfe a Tilman Sillescu. Lorne Balfe se podílel už i na soundtracku k Modern Warfare 2. Pod celým soundtrackem je Zimmer podepsán jako producent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zimmera uplně zbožnuju!mám rád jeho soundtracky k filmum atd...je fakt,že se mu ta muzika už vcelku opakuje ale pořád má co babídnout:-) hra je dost dobrá.hraju to na full hd tv a super.netvrdím,že hra samotná je ve full hd ale graficky je to dost dobrý! a téma,jestli je grafika lepší na pc - xbox nebo na jiné konzoli je zbytečnost.jde hlavně o požitek z hraní a já jsem max spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapče, a kde je tak profláklý těma vykrádačkama ? Můžeš prosím jmenovat kterého autora "vykradl" ? O herní soundtracky a i soundtracky k filmům se zajímám velmi dlouho, už od dob Command & Conquer, a to byl rok 1996.

Hans Zimmer složil podle mých informací ke Crysis 2 pouze "Main Theme", na zbytku se podíleli:Borislav Slavov, Lorne Balfe a Tilman Sillescu. Lorne Balfe se podílel už i na soundtracku k Modern Warfare 2. Pod celým soundtrackem je Zimmer podepsán jako producent.

Tak se asi nezajimas dost..nedavno se resilo jak "vykradl" edith piaf k theme inseption, coz zas takovy vykradacka neni, ale recyklu je sam sebe viz. treba toto

Zitra s prace poslu vic ted specham ven :) Tohle ber jen jako takovou ochutnavecku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapče, aspoň mě tady neschazuj.Notoricky známou skladbu k Pirátům z Karibiku "He's a Pirate" nesložil totiž, pro tvou informaci, Hans Zimmer nýbrž Klaus Badelt, u tohoto soundtracku je opět zapsán Zimmer jen jako producent. Až mě tady budeš zase osočovat, tak příště víc čti. Co se týče písně od Edith Piaf, tak to sám Zimmer uvedl, že to tak je , a opravdu to použil. Nemluvil bych o tom jako o "vykrádání" jelikož píseň se ve filmu objevila i v puvodní verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra uz chci taky az v patek :(, nastesti sem ted nemocnej takze to utece rychle jelikoz ted tejden prospim :P a pak v patek hura na CRYSIS 2 !
proc az v patek? Budes kupovat original,jo?.. tak at ti to rychle utece. Ja mam zase pracovni tyden,tak si asi vemu volno zacina me byt nejak zle,ale psss :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už hraju, docela mě to i chytlo ale hra stratila smysl... prostě to není ostrov je to město, zmatený město, kde nekrájím palmy a neprohazuju Korejce domkem... Prostě du a střílím... pěkná grafika atd... doufám, že mě trojka překvapí víc než dvojka. Jak už sem řekl na jiný stránce, jednička paráda a člověk si musí najít cestu a ta ho pak nepustí, warhead byla pěkná 4 hodinová brnkačka, ale dvojka, řekněme, že fanoušci si ji rádi zahrajou a já taky a rád ji dohraju. Snad se v trojce vrátíme zpátky někam do tepla na tropickej ostrov. Radši si dám ale Halo night :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci dělat OT ale DeSmond má opravdu pravdu :D Hlavně theme song :)

Je to sice OT, ale ten soundtrack si to OT zaslouzi...malo kdy me hudba tak dostane jako v halu...sledoval jsem bonusove materialy z legendary edice halo 3 a tam prave rikali jak vedeli, ze je hudba u hala strasne dulezity...je to proste krutoprisne epicke......kdyz se rozezni "halo" naskakuje husiny....osobne mam nejradsi One Final Effort....(tech oblibenych je samozrejme vic, obvzlast cely HR je uzasny a taky skladba co hraje v traileru deliver hope)....pardon za velke OT, ale tohle si to zaslouzilo :)

Vsak jasny..:) f poho..:) asi hrajes hodne live,ze?...

Jezis to radsi pred ultimem ani nepises, to je zaprisahli ps3 fanboy a xbox hater :D ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No XBOX 360 nemam a nechci, ano hraju PSN denne, a jestli se mi bude vic libit XBOX 720 (vlastnostma) nez PS4 tak du do XBOX 720. Jednoduchy.ALe ja si stejne anijednu konzoli po vydani nekoupim, pockam si do slim verze.

Kdyz to vydrzis :) Ale docela se tesim na novou generaci, ja asi rozbiju prasatko, a pujdu si ji koupit hned zkraje, protoze xbox mam tak rok a pul a trosku me stve ze jse ho nemel hned z kraje a uzvial si toho ze mam to drahy delo doma :) Ale to si jeste pockame....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu