Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN na CFW 3.55 - SSL spoof, 100% funguje


Nemec30

Recommended Posts

TENTO NÁVOD NEFUNGUJE, tak ho prosím už na konzoli nezkoušejte.

Nenesu odpovědnost za brick konzole, který může být způsoben zásahem do dev_flash(přepsání certifikátů), ale žádné bricky nebyly hlášeny

Vše testováno na CFW 3.55 Kmeaw a Windows 7 x64, na ostatních jsem to osobně nezkoušel.

Zdroj, podle kterého můžete kontrolovat, jestli jsem na nic nezapomněl je tady:

http://psx-scene.com/forums/f189/%5Bguide%5D-connecting-psn-3-55-only-one-machine-no-vm-80565/

Nejdříve si musíte povolit na PC, zobrazování koncovek a skrytých složek(ovládací panely/možnosti složky)

Až to budete mít tak si stáhněte:

Charles:

http://www.charlesproxy.com/download/

PS3DNS, Filemanager, AsbestOS(nebude se instalovat linux, ale installer je potřeba)

http://www.uloz.to/7864245/ps3dns-rar

Rada: než začnete nahrazovat ten certifikát, tak si zálohujte přes FTP pro jistotu všechny dev_flash0-3

1. Nainstalujeme Charles a certifikát z něj přejmenujeme z charles-proxy-ssl-proxying-certificate.crt na CA24.cer, hlavně nezapomeňte ty koncovky taky.(certifikát zde: C:\Program Files\Charles\docs)

2. Překopírujeme CA24.cer, asbestOS_v1.5.pkg, ComgenieAwesomeFilemanager355.pkg na flashku/ext.HDD, prostě něco s FAT32, aby to PS3 viděla. A ještě pro zálohu CA24.cer origa si vytvořte na rootu složku ZALOHA

3. v PS3 nainstalujte Filemanagera a AsbestOS installer

4. spustte AsbestOS a až to všechno doinstaluje tak zmáčkněte X a hodí vás to zpět do XMB. (Instalátor vám hodí chybu s lv2 patchem, toho si nevšímejte, dejte X a pokračujte.)

5. Spustte Filemanagera a měli by jste vidět položku /dev_rwflash/(tuto flash si vytvořil instalátor pro Linux a po restartu zmízí, je možné doní zapisovat a mazat)

Tet neudělejte chybu!

6. v jednom sloupci si najedte do /dev_rwflash/data/cert/ a najedte na CA24.cer

v druhém sloupci najědte do /dev_usb00x/ZALOHA a zase přepněte na druhý sloupec a dejte kolečko, pak start a certifikát by se vám měl zálohovat na flashku do složky ZALOHA(v PC ten certifikát normálně neuvidíte, ale WinRAR jo)

-je to druhá záloha a ještě to máte jistěný zálohou celého flashe, pokud jste tu zálohu udělali jak jsem psal na začátku:D

7. Nyní ke přepsání certifikátu v PS3. Zálohy máte takže v levém sloupci jďete do /dev_rwflash/data/cert/ a v pravém do/dev_usb00x/, zmáčkněte SELECT(obrazovka zčervená), najeďte na CA24.cer, který máte na flashce a dejte kolečko + potvrzení STARTEM. Nyní by jste měli mít nainstalovaný certifikát.

8. Vypněte filemanagera a restartujte PS3, pokud naběhne vše je OK a nejhorší je hotové.

9. Půjdeme do složky, kde je config pro program Charles (Pokud složku nevidíte, tak musíte ten program alespon jednou zapnout)

C:\Users\(jméno)\AppData\Roaming\Charles (Windows 7)

C:\Documents and Settings\User\(Local?) \Application Data\Charles (Windows XP)

Windows 7 na 100%, XP nemam a už si nepamatuju názvy, je to ze zdroje.

10. V tý složce Charles bude soubor charles.config, má asi 4kb

Tento soubor přepíšeme charles.configem, který je v raru, který už máte někde vyextrahovaný, má 12kb.

11. Nyní přejdeme na PS3 a v nastavení internetu všechno ponecháme stejný jenom budeme měnit DNS v PS3:

Primární DNS nastavíme v PS3 na IP PC, kde je Charles nainstalovaný

např.

PRIMARY DNS: 192.168.2.2

Sekundární DNS dáme but stejnou nebo IP routeru

např.

SECONDARY DNS: 192.168.2.1

12. Spustíme Charles a pokud bude vyhazovat chynu, kde bude číslo 443 nebo 80, tak to znamená, že nějaký program blokuje tyto porty. U mě to byl SKYPE(Nastavení/Rozšířené/Spojení a tam odtrhnout používat porty 80 a 443)

13. Ve složce kde jste vyextrahovali rar je soubor ps3-updatelist.txt, který už jsem upravil pro region Evropy. Stačí pouze nakopírovat no C:\(root)

Pokud budete potřebovat jiný region, tak podle této tabulky změňte http://ps3dev.wikispaces.com/Target+ID

# EU

Dest=85;CompatibleVersion=0000bc25-;

Dest=85;CompatibleSystemSoftwareVersion=3.5100-;

Dest=85;ImageVersion=0000bc76;SystemSoftwareVersion=3.5600;CDN=http://deu01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/uk/2011_0127_6e070c96e0464e993aaf9deac3660863/PS3UPDAT.PUP;CDN_Timeout=30;

14. Už je skoro všechno hotové. Takže, tet máte spuštěný Charles a ktomu spusťte PS3DNS.exe

Nejdřív vám to řekně, že si to myslí, že vaše IP je xxx.xxx.xxx.xxx pokud neni(můj připad), tak dejte N a potvrdte enterem. Napište svoji IP a zase Enter

Pokud si to myslí správnou IP dejte Y

15. Nyní jděte na PS3 a zkuste se přihlásit... vše by mělo jít.

16. Ještě doporučím používat nějaký Stealt manager, protože když hrajete nějakou hru přes managera, tak přátelé vídí, jak hrajete např. multiMAN a u Stealt managera vídí jak hrajete nějakou normální hru.

Po spuštění PS3DNS a přihlášení do PSN už neni potřeba Charles mít spuštěnej. Stejně vám trial verze, kterou jste stáhli, po 30min napíše, že trial verze je omezená na 30min a vypne se.

EDIT: Takže, charles musí být spušten pro hrani online, takže se musíte sehnat crack...

Stealt Rogero Manager 3.55 (Rogue warrior)

http://www.uloz.to/7882504/rogero-manager-v8-0-kmeaw-waninkoko-syscall36-3-55-stealth-pkg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sakra, budu moc vdecny tomu kdo mi uploadne kamkoliv zazalohovanej puvodni soubor co se prepisuje na ps3, udelal jsem si to uz vcera ale v navodu ze ktereho sem cerpal nic o zaloze nebylo a ani me to nenapadlo prosim vas moc :-) mam Fatko (jestli je v tom rozdil)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,mám problém hned u 4.-při instalaci mi to hodí hlášku ať nainstaluju lv2,tak si nejsem jistej jestli se to vůbec doinstaluje...

a pak u 9. pořád se mi nezobrazuje ta složka Charles,i když dám "zobrazovat....",už jsem to zkoušel 2x a ani jednou tam nebyla,tak nevim co s tim....

Dík za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marsha: Stim regionem se ještě kouknu odpoledne, ale asi je to podle toho, kde si kupoval konzoli, nebo jestli se prihlasujes na CZ, UK, US acc.

JaGuPaK: Pri spusteni AsbestOS to hodi chybu(neinstalujete Linux), ale ta dev_rwflash se vytvoří, já tu složku charles taky nevidě, zkus tu cestu zadat ručně a mělo by to jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Linux se neinstaluje, pouze ten installer vytvoří prepisovatelnou flash, která po restartu zmizí a všechny zmeny v ni se uloží do normální flashe. Pokud vám to na waninkoko CFW nejde nainstalovat, tak nwm. Já mám Kmeaw, takže bude asi muset poradit někdo jiný, ale co se tyče her, tak myslím, ze Kmeaw je nejlepší volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som v r....i,mam vsetko zdasa O.K.,ale ked spustim "PS3DNS.exe" tak nahodi dobru IP dam Y potom enter , tak mi napise ze "Program PS3 DNS Redirect prestal pracovat Problem zapricinil,ze program prestal spravne pracovat. System Windows program zavrie a upozorni vas,ak zisti dostupne riesenie."

Co stym?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som v r....i,mam vsetko zdasa O.K.,ale ked spustim "PS3DNS.exe" tak nahodi dobru IP dam Y potom enter , tak mi napise ze "Program PS3 DNS Redirect prestal pracovat Problem zapricinil,ze program prestal spravne pracovat. System Windows program zavrie a upozorni vas,ak zisti dostupne riesenie."

Co stym?????

Nik nepomoze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyskoušeno funguje saz sem online akorat problem sem mel v tom že to neběži na 64-bit systemu - ještě že mam dualboot system :-) jo a nemohl sem se dostat po instalaci dev_blind.pkg do dev_blind pres ftp server tak sem to udelal pres manager v multimanageru myslim tim ten prepis a ca24 Doporučuju win-xp 32bit tam to slape bezproblemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, chtěl bych se zeptat, vše sem udělal podl tvého návodu ale když se přihlašuji na PSN tak mi to hodí chybu : an error ocurred during communication with server. This is a DNS error (80710102). Nevíte co stim?

mam stejny problem jako ty.. je to myslim neco s regionem, vecer to chci jeste nejak vyzkouset, kdyby si na to prisel ty tak mi dej vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu