Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSN na CFW 3.55 - SSL spoof, 100% funguje


Nemec30

Recommended Posts

zdar mam nove zjišteni panove , je tu nekdo komu to šlape na pc s grafikou ATI mi včera zdechla grafika NX8800gt tak sem tam vrazil nachvili starou ati x800 a fuckPSN (charles)mi zdechl predchvili sem z alfy dovezl novou ale GeForce gts450 a na ni to slape bezproblemu . tak jestli tohle nebude problem !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pomooc nevim proc se mi nezobrazi ve freezzile složka blind,přitom jsem ji nainstaloval

nevim jestli je to tím ,ale při instalaci dev blind se objevi hlaseni :this program allows you to write to flash memory of your console pak vyber ano ne kdyz dam ano pokracuje otazka jako kazdymu jinymu do you want mount..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si ze tohle je vubec nejlepsi navod... staci se tim jenom prokousat http://psx-scene.com/forums/f189/%5Bguide%5D-get-psn-3-55-working-online-play-80532/ zadnej spof neni potrebu a kdyz vyjde new update je to jenom otazka prepsani modify headeru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdárek nevíte proč mě už nejde hrát po netu? Fungovalo to bezvadně ale teď už se dostanu pouze na PlayStation Store a hry po netu hrát nejdou.Nemůže mě to najít v PS3 NAT type.Zkoušel jsem i PSN F.ck,ale přes ten mě to hodí chybu ( An error has accured) při přihlašování na PSN. Nevíte co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.megaupload.com/?d=O96YHUKS

***** TENTO SPOOF ZPŘÍSTUPNÍ PSN ***** POUŽÍVEJTE NA VLASTNÍ RIZIKO *****

***** POUZE PRO 3.55 **** POUZE PRO 3.55 ***** POUZE PRO 3.55 *****

3.60 Spoofer je pro teď funkční. Zpřístupní vám PSN. Žádný nový CFW, F@ckPSN či potřeba PC.. Jakmile jednou nainstalujete na váš PS3 Spoof 3.60, zůstane Spoof funkční dokud ho neodinstalujete.

Po spuštění 3.60 Version Spoofer v.1.1:

Stiskněte KŘÍŽEK pro NAINSTALOVÁNÍ 3.60 Version Spoof (status by se měl změnit do 45 sekund, poté budete vyzváni k restartování systému)

Stiskněte KOLEČKO pro ODINSTALOVÁNÍ 3.60 Version Spoof (status by se měl změnit do 45 sekund, poté budete vyzváni k restartování systému)

http://rebug.me

Jinak podle příspěvků, je to plně funkční pouze s Multimanem 1.16.08 který má podporu Spoof 3.60

EDIT: Takže odzkoušeno! Už jsem se lognul na PSN. Není potřeba už žádný charles, fuck PSN, vůbec nic. Pouze si stáhnete tn soubor, dáte na root usb, nainstalujete pkg a v XMB spustíte. Až se aplikace spustí, tk dáte křížek - následně se objeví nápis Succesfull - please Reboot. Zapnout vypnout a rázem máte v System information 3.60 ;) Ještě zkusím jestli jsou funkční hry.

EDIT 2: Multiman 1.16.08 - Call Of Duty: Black Ops, plně funkční ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu