Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Je mi jasny ze kdyz se plati na psn pres kreditku a ma clovek CFW ze je mozne odchytit udaje, ale nejsem si jisty jestli, kdyz jsem mel CFW asi 5 dni nebyl jsem pripojeny na playstation store ale na psn ano a udaje o kreditce byli na accountu ulozene z dob minulych, jestli je mozne ze udaje zachyti hacker? Nekde tady padla informace, ze jsou udaje ulozene na ps3 to neni pravda jsou na accountu staci se nalogovat na psn pres website a udaje z kreditky vidi i tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super..Diky za rady..Zkusim to..potrebuji,aby mi slo FTP po siti na PS3 :-) Jinak Lukez,taky me napadlo zkusit v modemu zablokovat MAC adresu,co to udela..zitra rano si s tim celym asi pohraji :-) Blokaci pres modem a MAC adresu vidim jako bezpecnekjsi a jistejsi zpusob..Nic nepujde dovnitr a ani ven :-) Pouze po LAN (pokud se domnivam dobre)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok..Udělám tedy zmenu DNS..Dam treba 1.2.3.4 :-) Jde o to,ze ADSL modem (ktery funguje jako DHCP server) mam pripojeny na notesu,dalsi LAN kabel jde k wifi routeru,ktery pouze routuje a na nem je pripojeny PS3..Tim pádem asi opravdu nejjednodušší je změnit DNS. Navíc se muze stat ze zmenim modem a zapomenu na nastavení blokace a budu v coudu..

Ted OT : Dnes jsem si privezl z Alzy mnou reklamovany modem s N Wifi (Draft 2.0),ze se mi totalne po koupi porad jen restartuje,ale modem chci,protoze wifi funguje jak potrebuje..Reklamaci mi neuznali,ze funguje,ale firmware prehrali na novy..Modem jsem dnes zapojil a uz po 5 minutach se 4 restartoval za s sebou..Vubec nevim co ted s tim a jak na Alzu. Necekal jsem ze budou kret...ni. Stacilo by,aby modem nekdo na den otestoval a zazije peklo..Jinak modem stal 2.600,-Kč a takové chování??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ja jen pro jistotu.

Jinak jsem si tedkom stahl aplikaci : PS3 Game Updater a napojil se na FTP

Najde me to nejnovejsi aktulizace ps3 her podle slozky a pak tam ve slozce najdu updaty a ty pak pres USB tam hodime (Takze ono tak psn neni potreba)

A hlavne nemusim hry jednotlive zapinat a pak to tahat (pokud to jeste normal funguje pres PSN update.

A na demicka me postaci : http://www.psxstore.com/ a je to .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni chcem sa opýtať. Tiež používam CFW, ale na PSN účet nemám a ani na PS store. Jediné čo som na konzole skúsil bol internet browser. Také oťukávanie čo to dokáže, google a pod. Surfovanie je dosť komplikované pre absenciu klávesnice aj keď možnosť tak je (cez DS a zadávať jednotlivé písmená), ale nie je to ono. Preto vôbec konzolu na túto činnosť nepoužívam a tak uprednosťňujem offline hranie.

To bolo pre vysvetlenie a teraz otázka. Na aký mail Vám to prišlo? Mail je súčasťou PSN účtu alebo ako to je? Som z toho trochu zmätený lebo si neviem predstaviť, že by Sony dodatočne vyhľadávalo o každom užívatelovi ešte mail ktorý používa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni chcem sa opýtať. Tiež používam CFW, ale na PSN účet nemám a ani na PS store. Jediné čo som na konzole skúsil bol internet browser. Také oťukávanie čo to dokáže, google a pod. Surfovanie je dosť komplikované pre absenciu klávesnice aj keď možnosť tak je (cez DS a zadávať jednotlivé písmená), ale nie je to ono. Preto vôbec konzolu na túto činnosť nepoužívam a tak uprednosťňujem offline hranie.

To bolo pre vysvetlenie a teraz otázka. Na aký mail Vám to prišlo? Mail je súčasťou PSN účtu alebo ako to je? Som z toho trochu zmätený lebo si neviem predstaviť, že by Sony dodatočne vyhľadávalo o každom užívatelovi ešte mail ktorý používa.

upozorneni Ti dojde na mail, ktery jsi uvadel pri registraci v uctu na PSN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu