Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

upozorneni Ti dojde na mail, ktery jsi uvadel pri registraci v uctu na PSN

Už som uviedol, že tam nie som registrovaný preto mi bolo čudné o akom maily sa tu bavíme. Čiže ak to dobre chápem pri registrácii (čo nie je môj prípad) je nutné uviesť svoj mail a samozrejme osobné údaje?

Ak to tak je tak sa ani nečudujem, že ľudia čo chodia na PSN pomocou CFW sú potom následne odhalení. Je to úplne jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi, Ja ten email dostal a to jsem nehral online nic ! Naposled jsem byl prihlasen na uctu aniz bych vlezl do PSN obchodu v dobe, kdy jeste nebyl na svete FW 3.56 !!!! Tedy v dobe, kdy OFW byl 3.55 a na PSN se dostal kazdej bez uprav. Takze nas monitorujou dost dlouho, ale me to je ukradeny, kaslu na ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neeo, ban dostáváš na PSN a důsledkem toho se tam nemůžeš přihlásit. Nemaj důvod dávat ti ban když tam nemáš účet.

ganyb: PS3 se připojuje na servery Sony i při startu systému. A když se přihlásíš tak je úplně jedno jestli jdeš nebo nejdeš do Storu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neeo, ban dostáváš na PSN a důsledkem toho se tam nemůžeš přihlásit. Nemaj důvod dávat ti ban když tam nemáš účet.

ganyb: PS3 se připojuje na servery Sony i při startu systému. A když se přihlásíš tak je úplně jedno jestli jdeš nebo nejdeš do Storu.

K prvej odpovedi iba toľko, že OK chápem.

K tomu druhému je odpoveď jasná. Netreba konzolu vôbec pripojovať k netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně! Dyť jsem psal že po tom co mi odešla ps3 fat tak jsem pořídil slimku do který jsem vůbec ještě nezadával email ani se jinak nepřipojoval a stejně mi ten mail přišel.. U xboxu jsem taky vůbec nelezl na live a ban jsem tam taky dostal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam sice Xbox 360 ale jsem velký fanoušek herních konzolí takže bych se k tomuto také rád vyjádřil... myslím že je dobré že SONY už začal banovat hráče s CFW vůbec nechápu proč vůbec někdo tohle používá... aby si zadarmo zahrál hru jejíž vývoj stál nemalou sumu a pokud bude přibývat hráčů s CFW tak se také může stát to že společnosti jako jsou EA,R*,2K,ActiVision a další, přestanou s veškerým vydáváním nových her protože jednoduše nebudou mýt peníze na jejich vývoj a odnesou to nejen hráči s CFW ale poctiví hráči s OFW kteří si hry poctivě kupují ať už nové v obchodech nebo použité někde v bazaru...poctiví hráči tímto platí vývojáře a programátory nových her a pokud nastane velký úbytek těchto poctivých hráčů může se taky stát že nebude nic nové co by jsme si mohli my hráči zahrát.... a už vidím jak nějaký z flesherů začne vydávat homebref hry haha. zamyslete se nad tím..... a popřemýšlejte jestli není lepší si prostě Koupit tak jednu tu hru do tří měsíců a než aby jste si stáhli 50 her během 2 dnů takto to může jít jen dokud vás nezabanuju... já sice vím že pro někoho kdo neocení multiplayer je ban jen jaká si vedlejší informace kterou může ignorovat ale i tak na to doplatí tím že nebude mít příští rok co hrát....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně! Dyť jsem psal že po tom co mi odešla ps3 fat tak jsem pořídil slimku do který jsem vůbec ještě nezadával email ani se jinak nepřipojoval a stejně mi ten mail přišel.. U xboxu jsem taky vůbec nelezl na live a ban jsem tam taky dostal :)

Pokud si na X360 nelezl na LIVE, nemohl si dostat BAN!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam sice Xbox 360 ale jsem velký fanoušek herních konzolí takže bych se k tomuto také rád vyjádřil... myslím že je dobré že SONY už začal banovat hráče s CFW vůbec nechápu proč vůbec někdo tohle používá... aby si zadarmo zahrál hru jejíž vývoj stál nemalou sumu a pokud bude přibývat hráčů s CFW tak se také může stát to že společnosti jako jsou EA,R*,2K,ActiVision a další, přestanou s veškerým vydáváním nových her protože jednoduše nebudou mýt peníze na jejich vývoj a odnesou to nejen hráči s CFW ale poctiví hráči s OFW kteří si hry poctivě kupují ať už nové v obchodech nebo použité někde v bazaru...poctiví hráči tímto platí vývojáře a programátory nových her a pokud nastane velký úbytek těchto poctivých hráčů může se taky stát že nebude nic nové co by jsme si mohli my hráči zahrát.... a už vidím jak nějaký z flesherů začne vydávat homebref hry haha. zamyslete se nad tím..... a popřemýšlejte jestli není lepší si prostě Koupit tak jednu tu hru do tří měsíců a než aby jste si stáhli 50 her během 2 dnů takto to může jít jen dokud vás nezabanuju... já sice vím že pro někoho kdo neocení multiplayer je ban jen jaká si vedlejší informace kterou může ignorovat ale i tak na to doplatí tím že nebude mít příští rok co hrát....

bla bla bla..stále dokola,uvědom si že warez tu byl odjakživa,ps1,ps2,pc atd. a nikdy se hry vyvíjet nepřestali. To co říkáš je úplná fantasmagorie,podívej se na filmy,ty se pirátí v mnohem větší míře a neřekl bych že se přestali točit :)

to stoupa88: dostal,bylo to tenkrát když vyšel MW2 jak byla ta banová vlna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevim jestli to tu je, ale nepřipojujte svoji PS3 na internet ! sony provádí "tichej" update bez ptaní se na FW 3.56 !

(převzato z FCB stránky GDNA)

Na "tichej update" nemaj právo,to musíš vždy odsouhlasit,a ani mi nenapadá jak by se nainstaloval aniž bys o tom věděl..to bude nějakej fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[WARNING!!!]: DO NOT CONNECT YOUR PS3 TO THE INTERNET! Even without a psn account! If you need ftp, do it on a closed network. Sony is 'silently' updating PS3 to 3.56 without any authorization -- Pls share with your fb friends...

tohle bylo na jejich strankach... radsi sem to sem dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LuK4SO:

...vůbec nechápu proč vůbec někdo tohle používá (CFW)

Předpokládám že vůbec nevíš o co se v případě CFW jedná, dál..

EA,R*,2K,ActiVision a další, přestanou s veškerým vydáváním nových her

No jasně, pirátství je pro ně něco úplně jinýho s čim se tyhle společnosti nikdy nesetkaly, takže co teď s tim.. Navíc ty největší společnosti který maj dominantní postavení na trhu, nejvíc peněz a nejlepší jméno jdou přeci jako první ke dnu, to je úplně logický. Myslim, že do tejdne EA oznámí, že už nikdy nic nevydá a prostě to zabalí.

protože jednoduše nebudou mýt peníze

Vlítnou na ně úřady kvůli nedostatečný finanční hygieně?

a už vidím jak nějaký z flesherů začne vydávat homebref hry haha.

wtf

*Nějáký shity bla bla*..ale i tak na to doplatí tím že nebude mít příští rok co hrát....

Vidim, že máš ověřený a tutový informace co se týče budoucnosti.

Proč sem vždycky píše někdo o něčem co se ho netýká a čemu nerozumí něco, co nikomu nepomůže někam, kam to vůbec nepatří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu zajímavý názory. By mě zajímalo jestli ti co tu machrujou, že jedou pouze origa a ostatní pojmenovávají zloděje a pod. mají i samý originálky třeba na PC - hry, software, filmy, muziku...? Hmmm? Pochybuju, spíš naopak, ale to už se nepočítá co? Při dnešní platový bídě a vysoký nezaměstnanosti si normální člověk ani ty hry nemůže dovolit bo má na starosti jiný věci jako třeba jídlo, nájem, telefon, benzín (+ další věci jestli už má rodinu) a je rád že výjdou. Samozřejmě, ale rozmazlení smradi co akorát umí "mámo kup", h.o.v.n.o si vydělali a jsou čistě živený rodičema co by nepíčovali, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam sice Xbox 360 ale jsem velký fanoušek herních konzolí takže bych se k tomuto také rád vyjádřil... myslím že je dobré že SONY už začal banovat hráče s CFW vůbec nechápu proč vůbec někdo tohle používá... aby si zadarmo zahrál hru jejíž vývoj stál nemalou sumu a pokud bude přibývat hráčů s CFW tak se také může stát to že společnosti jako jsou EA,R*,2K,ActiVision a další, přestanou s veškerým vydáváním nových her protože jednoduše nebudou mýt peníze na jejich vývoj a odnesou to nejen hráči s CFW ale poctiví hráči s OFW kteří si hry poctivě kupují ať už nové v obchodech nebo použité někde v bazaru...poctiví hráči tímto platí vývojáře a programátory nových her a pokud nastane velký úbytek těchto poctivých hráčů může se taky stát že nebude nic nové co by jsme si mohli my hráči zahrát.... a už vidím jak nějaký z flesherů začne vydávat homebref hry haha. zamyslete se nad tím..... a popřemýšlejte jestli není lepší si prostě Koupit tak jednu tu hru do tří měsíců a než aby jste si stáhli 50 her během 2 dnů takto to může jít jen dokud vás nezabanuju... já sice vím že pro někoho kdo neocení multiplayer je ban jen jaká si vedlejší informace kterou může ignorovat ale i tak na to doplatí tím že nebude mít příští rok co hrát....

No súhlasím s tebou iba čiastočne. Pozri vývoj hier pôjde stále ku predu či už sa budú sťahovať alebo nie. Toho sa určite báť nemusíš, že veľké spoločnosti prestanú vyvýjať konzolové hry.

Inak väčšina pirátov, tých skutočných čo zdroj priamo poskytnú sú ľudia z prostredia výrobcov hier. To sú skutočný piráti. Ale scéna je ako mafia a tu je ťažko zastaviť. Inak si nalejme čistého vína. Určite nenajdeš človeka ktorý má všetko doma kúpené legálne. Myslím mp3, CDka, DVDka, pc software atď. Osobne takého človeka nepoznám ty hej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LuK4SO:

Předpokládám že vůbec nevíš o co se v případě CFW jedná, dál..

No jasně, pirátství je pro ně něco úplně jinýho s čim se tyhle společnosti nikdy nesetkaly, takže co teď s tim.. Navíc ty největší společnosti který maj dominantní postavení na trhu, nejvíc peněz a nejlepší jméno jdou přeci jako první ke dnu, to je úplně logický. Myslim, že do tejdne EA oznámí, že už nikdy nic nevydá a prostě to zabalí.

Vlítnou na ně úřady kvůli nedostatečný finanční hygieně?

wtf

Vidim, že máš ověřený a tutový informace co se týče budoucnosti.

Proč sem vždycky píše někdo o něčem co se ho netýká a čemu nerozumí něco, co nikomu nepomůže?

ve svém předchozím příspěvku jsem použil tzv. nadsázku ale to člověk který je na tom v českém jazyce jako ty asi nezná když napíše: „ jinýho, tejdne, maj “ .Myslím si že člověk jako ty nemůže ocenit mou snahu zastavit šíření jakéhokoli pirátství které se v poslední době rozšiřuje nejen na herních konzolích... v žádném případě jsem se nechtěl ve svém předchozím příspěvku říci že by měl každý člověk co je na CFW by měl přejít na OFW jen jsem položil takovou řečnickou otázku která by měla přimět lidi jako jsi ty k tomu aby jste se zamyslely nad tím co vlastně děláte....

-Můj předchozí příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč řešíte filmy a hudbu na CONSOLE foru. Navíc největší zisky z filmů jsou z kin a ne z prodeje optickych medii (nebo teďkom digitalni distribuce), kdežto hry jsou na tomto závislé. Společnosti to nepoloží, ale taky to tak vypadá rok od roku začiná klesat kvalita her (i když jsou aji vyjímky). Pirátství bylo i v dobách PS 1 a PS 2, ale ne v takovém rozsahu, obzlášť v dobách PS1 vypalovačku měl málokdo, navíc byla třeba HW úprava... Dneska si hru stačí stahnout přes internet, a ten má dnes každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu zajímavý názory. By mě zajímalo jestli ti co tu machrujou, že jedou pouze origa a ostatní pojmenovávají zloděje a pod. mají i samý originálky třeba na PC - hry, software, filmy, muziku...? Hmmm? Pochybuju, spíš naopak, ale to už se nepočítá co? Při dnešní platový bídě a vysoký nezaměstnanosti si normální člověk ani ty hry nemůže dovolit bo má na starosti jiný věci jako třeba jídlo, nájem, telefon, benzín (+ další věci jestli už má rodinu) a je rád že výjdou. Samozřejmě, ale rozmazlení smradi co akorát umí "mámo kup", h.o.v.n.o si vydělali a jsou čistě živený rodičema co by nepíčovali, že?

Trochu ťa doplním. Bežný pracujúci povedzme v Anglicku si to môže dovoliť lebo tam hry stoja výrazne menej ako u nás. Neriešia veci ako CFW i keď aj tam sa nájdu výnimky. Táto situácia sa nikdy nezmení a pochybujem, že český alebo slovenský trh sa vyrovná povedzme tomu anglickému. Inak v ostatnom s tebou plne súhlasím, ale nie je potrebné ďalej to rozoberať. Tieto témy sú súčasťou každého fóra a väčšinou vedú k poriadnej roztržke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EA,R*,2K,ActiVision

Popravdě, pád těchto molochů by byl pro herní průmysl spíš plus, než nějaká katastrofa. Jejich finační model je dost mizerný a i když vydávají hry, kterých se prodávají milióny, jsou spíš v červených číslech.

Pokud vyrobím hru, která stojí desítky miliónů dolarů (GTAIV stálo údajně až 100M), ani vysoká prodejnost mi nepomůže. Tudy cesta rozhodně nevede.

Schválně si přečtěte tenhle post. Možná s ním úplně souhlasit nebudete, ale za zamyšlení stojí.

http://gamrconnect.vgchartz.com/post.php?id=3917567

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu