Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Já mam sice Xbox 360 ale jsem velký fanoušek herních konzolí takže bych se k tomuto také rád vyjádřil... myslím že je dobré že SONY už začal banovat hráče s CFW vůbec nechápu proč vůbec někdo tohle používá... aby si zadarmo zahrál hru jejíž vývoj stál nemalou sumu a pokud bude přibývat hráčů s CFW tak se také může stát to že společnosti jako jsou EA,R*,2K,ActiVision a další, přestanou s veškerým vydáváním nových her protože jednoduše nebudou mýt peníze na jejich vývoj a odnesou to nejen hráči s CFW ale poctiví hráči s OFW kteří si hry poctivě kupují ať už nové v obchodech nebo použité někde v bazaru...poctiví hráči tímto platí vývojáře a programátory nových her a pokud nastane velký úbytek těchto poctivých hráčů může se taky stát že nebude nic nové co by jsme si mohli my hráči zahrát.... a už vidím jak nějaký z flesherů začne vydávat homebref hry haha. zamyslete se nad tím..... a popřemýšlejte jestli není lepší si prostě Koupit tak jednu tu hru do tří měsíců a než aby jste si stáhli 50 her během 2 dnů takto to může jít jen dokud vás nezabanuju... já sice vím že pro někoho kdo neocení multiplayer je ban jen jaká si vedlejší informace kterou může ignorovat ale i tak na to doplatí tím že nebude mít příští rok co hrát....

A uz je to tu zase.... ze te teda nemrzi, kolik stoji natoceni filmu a plno prace kdyz nekdo ve studiu natoci nejakou hudbu a ty si to s klidem stahujes z netu zadara a nekdo se na tom pekne nadrel.... V tom pripade neporusuj autorsky prava v zadnem smeru, nebo radsi bud potichu..... Vazne me nekteri udivujete...plivete na ty co maji CFW a pritom okradate v jine oblasti ( hudba, film, SW na PC atd )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Na "tichej update" nemaj právo,to musíš vždy odsouhlasit,a ani mi nenapadá jak by se nainstaloval aniž bys o tom věděl..to bude nějakej fake.

Update z 3.56 na 3.56 (nepletu se, je to opravdu tak) na PSN je, právě dneska jsem ho stáhnul. Ale rozhodně se neistaloval sám, ani se sám nenabídnul, přišel jsem na tom spíš náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ganib : hry nejsou to co filmy ani hudba. Vem si třeba kapelu Ready Kirken která vydaly album zdarma ke stažení na warforu, stím že za prodej desek maj minimum a hlavní zdroj maj z koncertů, filmy mají kina. Navíc k hudbě a filmům se dostane každej zadarmo v TV a radiích u her nic takovýho není.

Já sem zastancem toho že kdo pirátí at je offline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro ty, kteří tvrdí, že je to stejné jako stáhnout si film.

Náklady na film AVATAR činily 237 milionů dolarů.

Výdělek : POUZE z kin : 2 782 milionů dolarů.

To máte 50 miliard korun.

GTA IV mělo náklady zhruba kolem 100 mil. dolarů.

Na X360 a PS3 se prodalo asi 15,6 milionů kopií.

Dejme tomu, že za jednu kopii se zaplatilo 1000 kč, vychází nám zisk asi 15 600 milionu kč. Tedy 1,56 miliardy kč.

Avatar vydělal 32krát víc peněz než GTA IV.

Do GTA IV sem nepočítal přidavky a DLC.

Bral jsem ten asi nejdražší film a tu asi nejdražší hru.

Pokud znáte nákladnější, klidně řeknete

takže se pěkně uklidněte. Navíc, filmová studia z KAŽDÝCH 512 MB místa na flashdiscích, co se prodají, mají 6 kč, v 8 GB flashce to dělá 96 kč. Takhle i u DVD, HDD, BD a tak dále.

Vážně si myslíte, že stáhnout film je stejné jako stáhnout hru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uz je to tu zase.... ze te teda nemrzi, kolik stoji natoceni filmu a plno prace kdyz nekdo ve studiu natoci nejakou hudbu a ty si to s klidem stahujes z netu zadara a nekdo se na tom pekne nadrel.... V tom pripade neporusuj autorsky prava v zadnem smeru, nebo radsi bud potichu..... Vazne me nekteri udivujete...plivete na ty co maji CFW a pritom okradate v jine oblasti ( hudba, film, SW na PC atd )

to není můj případ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE:

proc rejpes do warez sceny na ps3? Podivam se k tobe do podpisu a mas tam 360 Elite Flashed... hrajes si tady na velkeho zastance originalnich her a sam je stahujes na jinou platformu...

Výborně, konečně si toho někdo všiml :)

Musím oponovat: Nemám internet na to, abych mohl stahovat (rychlost 50 KB/s). Flashnuté to je od předchozího majitele, mám to výměnou za telefon. Nutno říci, stáhl jsem si na to pár her, a příliš mě ty hry nebaví. Nemám žádné nutkání je hrát. Výsledkem je naprosto minimální počet zapnutí Xboxu. Proto si dovoluji napadat warez scénu obecně.

A děkuji za upozornění, opraveno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím "tichým updatem" je to trochu jinak, Sony to opravdu dělá, ale neaktualizuje se celý firmware, ale pouze interní syscon eeprom na v3.56. To znamená, že uživatel nic nepozná, dokud nemá problém a z nějákého důvodu nepotřebuje "hýbat" s firmwarem. To už nejde, protože v recovery je 3.56 a níž se jít nedá. Ti z vás, co máte CFW a pořád jste na netu budete mít s největší pravděpodobností tenhle problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem si CFW nahral jen z duvodu ze me bavi zkouset ruzne emulatory, je (bude) spousta zajimavych programku, rad si ctu o ps3 scene, hrabat se v ps3 jako takovem. Nechci to jen jako multimedialni a herni centrum. Pokud ta konzole ma vetsi potencial nez jaky vyrobce stanovil tak proc do toho nejit? Bohuzel jestli to schyta platici zakaznik moje osoba s tim nic neudela je to celosvetovy problem ne jen muj... Kdyz jdu do CFW tak driv nebo pozdeji ten ban proste dostanu. S tim jsem od sameho zacatku pocital. Ze je mozne stahovat a hrat nelegalne hry je uz pro me vedlejsi efekt. Pokud je nejaky zajimavy titul samozrejme rad ho vyzkousim. Pokud me zaujme, zakoupim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE:

Máš pravdu. I když porovnávat hru, která cílí na X lidí a "revoluční film", kterej měl reklamu založenou na "musí-vidět-každej systému" na každym rohu je trochu zavádějící. Ale máš pravdu.

Ale proč se tady pořád bavit o pirátství? Sony blokuje přístup na PSN za použití CFW, ne za hraní nezakoupenejch her. Ban dostane ten, kdo se během používání CFW připojí na PSN nezávisle na tom, jestli někdy spustil staženou zálohu hry.Takže i člověk, kterej má doma koupenou každou vydanou hru desetkrát a použije CFW z jakýhokoliv důvodu, třeba proto že si chce do konzole nahrát přes FTP fotky z dovolený nebo používat jinej operační systém, dostane ban. Když by tady třeba pan LuK4SO našel na někoho takovýho číslo, přišlo by ti v pořádku aby mu zavolal a poreferoval mu o tom, jak svym trestuhodnym jednánim zabíjí herní průmysl? A že kvůli tomu, že chtěl na svojí konzoli sprostě používat Linux, už nikdy nevyjde žádný Need for Speed a že Activisions začne prodávat párky v rohlíku? To je přece nesmysl, tak proč tu má člověk pořád číst, jaký jsou uživatelé CFW zloději, blbci a podobný kecy..

Mě taky nezajímá co si mažeš na chleba, ale používání domácích výrobků zabíjí mlékařský průmysl!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE:

Máš pravdu. I když porovnávat hru, která cílí na X lidí a "revoluční film", kterej měl reklamu založenou na "musí-vidět-každej systému" na každym rohu je trochu zavádějící. Ale máš pravdu.

Ale proč se tady pořád bavit o pirátství? Sony blokuje přístup na PSN za použití CFW, ne za hraní nezakoupenejch her. Ban dostane ten, kdo se během používání CFW připojí na PSN nezávisle na tom, jestli někdy spustil staženou zálohu hry.Takže i člověk, kterej má doma koupenou každou vydanou hru desetkrát a použije CFW z jakýhokoliv důvodu, třeba proto že si chce do konzole nahrát přes FTP fotky z dovolený nebo používat jinej operační systém, dostane ban. Když by tady třeba pan LuK4SO našel na někoho takovýho číslo, přišlo by ti v pořádku aby mu zavolal a poreferoval mu o tom, jak svym trestuhodnym jednánim zabíjí herní průmysl? A že kvůli tomu, že chtěl na svojí konzoli sprostě používat Linux, už nikdy nevyjde žádný Need for Speed a že Activisions začne prodávat párky v rohlíku? To je přece nesmysl, tak proč tu má člověk pořád číst, jaký jsou uživatelé CFW zloději, blbci a podobný kecy..

Mě taky nezajímá co si mažeš na chleba, ale používání domácích výrobků zabíjí mlékařský průmysl!!

Pokud máš tedy zájem, tak podobně na tom je Pán Prstenu: Návrat Krále - rozpočet 94 mil. dolarů, výdělek 1,2 miliardy kč - asi 20 miliard korun. Tedy asi 13krát více.7

Ano, neodsuzuji lidi, co chtějí Linux, Homebrew a tak dále, odsuzuji ty, kdo stahují hry. A uznej - drtivá většina lidí s CFW má hack kvůli hrám. Najdou se výjimky, ale Homebrew atd byla zástěrka pro pálenky. A to mi taky dost vadí. Nicméně - Sony se nedivím, banoval bych všechny také. Pokud má člověk zájem jen o HB, Linux atd, má většinou dost rozumu na to, aby nešel na internet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hawkie: v podstatě pravdu máš, ale přiznejme si. 99% majitelů CFW ho má opravdu kvůli těm pirajdám. Na fotky, emulátory a obecně Linux je zde PC, které práci odvede mnohem lépe. A na takovou práci zase tak výkonný systém nepotřebuješ, takže není ani tak drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde oto ze ty co maji CFW se nespokoji s dohranim singlu ... hned to hodi na multiplayer (jeste kdyz bylo online 3.55 ... ) a az je i to prestane bavit chatujou ... a tohle se me dost nelibi ...

ANO ! jsem majitel CFW ale hry ktere hraju online mam koupene ... ty hry o kterych vim ze jsou v podstate jen singleplayery na zabavu to se na me nezlobte ale nebudu to porad dokupovat za 1600+- kdyz vim ze zachvilku se na to bude jen prasit ... ANO porusuju COPYRIGHT ... ale az budou levnejsi hry a nebo kvalita za rozumnou cenu tak do toho pujdu ... proste za single hry se me platit nechce ... (ted zase budete nadavat jak si to predstavuju atd... ale zamyslete se )

At si OFW hrajou online a CFW at je pekne offline a vsichni uzivatele budou radi ... ( samozrejme ne ti ktery chcou hrat s ukradenou hrou i online :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám OFW a nedávno jsem si koupil modern warfare 2. dneska jsem se asi připojil na nějaký hacklý server. měl jsem rank 7, hra se sekla a na tv začal objevovat furt samý unlocked... a najednou mám rank 70. do prdele to mě asi zabanují, že? koupil jsem to kvůli multiplayeru a teď to můžu zabalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam ze Lukaso je asi matka tereza a pracuje v "PR u Sony" Pak je tu druhej borec Legion kterej porovnava jablka s hruskama. Filmovy studio bude mit asi rozdilny naklady na vyrobu filmu nez herni studio. Takze je naprosto uhozeny srovnavat vydelky. Pravda je ta ze KAZDEJ v tomhle vlakne nekdy neco z netu stahnul. Je jedno v ktery oblasti ale KRADEME TU VSICHNI. I v tom studiu naklady na vyrobu filmu nebo desky jsou a stazenim je okradate, zejmena vy dva vyse jmenovani. Nekdo taha z netu hudbu, nekdo filmy a jinej zase gamesy. Jedno maji spolecnyho vsichni - kradou co jim nepatri. Tak prosim vas zavrete huby a zamette si pred svyma prahama....

Ted ocekam kecy ze v pc mate vsechno legalne, popripade jenom dema, hudbu pouze od autoru co publikujou na netu zdarma a na fimy radeji necumite....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jiste ... uz vidim jak mate vsechny svoje MP3 Stahnute legalne :D

To není zas takový problém, aspoň z legálního hlediska. O morálním samozřejmě nemluvím.

Maya: Legion ale psal náklady na filmy, nejsou zase řádově větší, než u her. Avatar 237 milionů, GTAIV kolem 100 milionů. Zisky jsou ovšem někde úplně jinde, jak zde padlo, film má více zdrojů.

Jo a mimochodem, já na filmy fakt nekoukám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA IV je ale výjimka, stejně tak GT5. Většina her má náklady v řádech "jen" několika mil. dolarů, a to ty známější, co nemaj problém si na sebe vydělat. Nebo si snad myslíte, že třeba na PC vycházej hry jen tak? Nikdy by tu hru na PC nevdali, kdyby na ní nevydali, toho se vážně nemusíte bát...

Jinak tohle téma je o BANECH, ne o spekulacích a přescědčování se navzájem, co je špatný a co ne. Takže zpět k tématu, jinak budou rovnou bany tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, sice bych neřekl "miliony", ale spíš "desítky milionů". Údajně jsou průměrné náklady na AAA hru kolem 20 milionů.

Jenže problém je jinde. S každou generací náklady rostou. A rostou rychleji, než rostou zisky. I proto většina firem vydělá nakonec méně, než kdysi. Kdo vydělá dost, jsopu malí vydavatelé, kteří udělají hru levně. Tam stačí i malé prodeje, v řádech statisíců. Hlavně, pokud se vykašlu na retail prodeje a jdu pouze DD (Steam je v tomhle ohledu super).

Samozřejmě, pirátění se jako obvykle přeceňuje, tyhle problémy by byly i bez něj. Beztak tu vždy bylo a nejspíš i bude, aspoň dukud se nějak výrazně nezmění model prodeje. S OnLive už pirátění zase tak snadné být nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu