Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

S tím "tichým updatem" je to trochu jinak, Sony to opravdu dělá, ale neaktualizuje se celý firmware, ale pouze interní syscon eeprom na v3.56. To znamená, že uživatel nic nepozná, dokud nemá problém a z nějákého důvodu nepotřebuje "hýbat" s firmwarem. To už nejde, protože v recovery je 3.56 a níž se jít nedá. Ti z vás, co máte CFW a pořád jste na netu budete mít s největší pravděpodobností tenhle problém

kde si to prosim te nasel...

uz sem to nasel....koukal sem schvalne do recovery a mam tam porad 3.55 a to sem na PSN porad...mozna je to tim ze pouzivam modifiy header coz posila sony autorizaci s tim ze mam 3.56

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Sony ocividne v tom ma peknej bordel na netu je ze dostavaj bany nebo varovani i lidi na dvou konzolich (1xOFW 1xCFW) a dostavaj email na obe konzole popř účty!

A vy hrajete s CFW a ani varovani :roll:

jn divny... :) terba to prijde bez varovani a konecne si budu moct koupit novou konzoli...mam ps3 40gb(500gb) tu nejstarsi verzi...uz to v ni trochu chrasti :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen na hrace jako sem ja, proste si koupim originalku, dam ji na hdd a hraju to z hdd. To snad nie je piratstvi. Dalsia vec je, keby sony robila kvalitne konzoly aby ti neodchazel laser behem dvou let tak zas bych kaslal na hdd. Proste je toho vic proc pouzivam cwf

Mno ale musis vytahnout vzdy blueray...a hrat prez /app_home/PS3_GAME/ protoze jakmile mas v mechanice BD a je jedno jestli hrajes nebo ne tak mechanika jede...takze jestli si sice poustel hry z HDD a mel v mechanice BD tak si ji moc neusetril..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen na hrace jako sem ja, proste si koupim originalku, dam ji na hdd a hraju to z hdd. To snad nie je piratstvi. Dalsia vec je, keby sony robila kvalitne konzoly aby ti neodchazel laser behem dvou let tak zas bych kaslal na hdd. Proste je toho vic proc pouzivam cwf

To nekdo fakt dela ? :D... ja myslel ze to jen jen vymluva proc zlegalizovat zalohovani her..

Trosku divny ne prijit o originalni fw a legalnost jen kvuli tomu aby se ti neposkrabal disk nebo neosoupala mechanika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat jak se dostat na FTP bez toho aby se Ps3 nechtelo pripojovat na PS network ? nechcu zbytecne ban ... diky :) jde oto ze ted na notasu nemam BD mechaniku a nemuzu vypalovat filmy ... a FTP bez netu nejak nejde :D

popripade media server ...

nebo Sony jde jen po spousteni neoriginalnich her ... tudis odeslani neoriginalniho kodu pri zapnuti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat jak se dostat na FTP bez toho aby se Ps3 nechtelo pripojovat na PS network ? nechcu zbytecne ban ... diky :) jde oto ze ted na notasu nemam BD mechaniku a nemuzu vypalovat filmy ... a FTP bez netu nejak nejde :D

popripade media server ...

nebo Sony jde jen po spousteni neoriginalnich her ... tudis odeslani neoriginalniho kodu pri zapnuti ?

uz to tu bylo nastav si libovolny DNS a budes moct na FTP ale ne na net popr si vytvor ucet bez PSN uctu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samej balast než flamewar...původně jsem si taky kupoval než originální hry ale jak byla možnost přešel jsem na CFW s banem jsem počítal ( mrkve už mi zabanovali 2 xboxy ) a to hlavně kvůli přístupu Sony, která si myslí že je pánem nás všech spotřebitelů.V jednom z jejich posledních vyjádření je že ban dostane každej za činnost která není posvěcená SONY.Což znamená používání software ale i hardware kterejm sony nedala svůj žlutej štempl.Takže ban nejen za používání jb donglů a CFW ale i třeba gamepadů od jinejch výrobců nebo dalších zařízení.Každej kdo se postaví na odpor toho chce Sony rozdrtit a to ani nemá pádný argumenty.Jako Geohot kterýho viní z toho že s ps3 dělal "neautorizovaný věci".Přitom když si koupim nějakou věc za poctivě vydělaný x krát zdaněný peníze můžu si s ní dělat co chci můžu jí rozmlátit, dívat se na ní ale i jí hackovat když je moje pokud tim nikoho nepoškozuju!Proč bych si nemohl na svym ps3 spustit opensource linux, na něm si naprogramovat a zkompilovat svojí aplikaci a bavit se tím, nebo si připojit ovladač od logitechu?!Měli byste pochopit že tim soudem s geohotem vznikne precedens podle kterýho se bude v budoucnu postupovat a nikdo přece nechce aby mu banda čongů řikala co přesně má dělat se svejma věcma.Spíš by měl soud postrestat je za to že za chodu měněj licenční podmínky který měli bejt při koupi, že odebíraj funkce který ti slíbili při koupi, že ps3 je velkej spyware bot.Jinak se Sony povede aby se lidi drželi jejich přikázání jinak soud kterej si většina lidí nemůže dovolit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pouzivam gamepad logitech , kupoval jsem ho jeste pred tim nez PS3 byla vubec na trhu .. :) a zadnej mejl mi nedosel a ani ban nemam ... tak nevim co je na tom pravdy...

nepsal jsem že mám tu zkušenost spíš jsem komentoval vyjádření SONY kde píšou že jakejkoliv soft/hardware 3tí strany = ban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DangerousDave mas 100% pravdu jak si ubec sony muze dovolit my sebrat funkci na konzoli kdyz prave protoze tam ta moznost byla ten linux tak sem se rozhodl jid taky doni a stalo to nemale penize kdyz teda chteli sebrat linux moznost tak ano at to klidne udelaji ale jen lidem co jeste tu konzoli ne koupily to znamena tem co kupovali slim protoze timdle a korad tu konzoli znehodnotili ja vim ze sony stvalo ze lide hlavne vedci pouzivaji konzoli jen na vypocty a hry ne kupuji tak ze jim proste dotovali vyskum a nemeli stoho ani kacku a proto sel linux do haje ne kvuli piratum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se právě ten linux hodí na výpočty, PS3 je nejlevnější "super počítač" a s tím pracovaly i univerzity, nakoupily 20 pstrojek, zesíťovaly je a používaly k testům, měly tak nejlevnější výpočetní sílu co mohly získat..to se Sony právě nelíbilo, kvůli toho že konzole byla stále dotovaná. Sony univerzitám nabídlo dohodu, s tím, že pokd chtějí linux, musí zaplatit plnou cenu za stroj...a to je jádro pudla, tím začala zkáza jménem JB..která se pochopitelně vyhrotila až k pirátění her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna Logitech má se Sony dohodu... Ale spousta ostatních HW byla ve FW tuším 3.50 bloknuto.. cca 70% do té doby funkčních ovladačů.

jj to je pravda, proto mrte lidi na aukro prodavalo neoficialni ovladace na ps3 za 200,- (vypadaji stejne jako origo dualshock,ale bez napisu sony) a po zapojeni bud zmrzne ps 3 nebo proste ovladac si dela co chce jezdi nahoru,dolu. Taky jsem byl jeden z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu