Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 BANY a je to tu


The.ZERO

Recommended Posts

Patasus: Ano, to je pravda

Pisina 1: Ale mě jde o to, že všichni piráti (PS3) si myslíí, nebo alespoň tak mluví, jakože jsou hry něco, na co mají ze zákona právo, jakoby to bylo něco základního, a proto nebudou platit. Je to totožná věc jako televize, ale piráti de fuckto říkají "máme na hry právo!" a to je ta blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 356
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Patasus: Ano, to je pravda

Pisina 1: Ale mě jde o to, že všichni piráti (PS3) si myslíí, nebo alespoň tak mluví, jakože jsou hry něco, na co mají ze zákona právo, jakoby to bylo něco základního, a proto nebudou platit. Je to totožná věc jako televize, ale piráti de fuckto říkají "máme na hry právo!" a to je ta blbost.

To samozřejmě blbost je, právo na to nemáš,pokud si to nekoupíš. Porušuju zákon, ale proč bych to nedělal když to jde tímhle způsobem

// nikdy jsem nikomu nedržel pistoli u hlavy a chtěl ať krade, je to věc volby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě blbost je, právo na to nemáš,pokud si to nekoupíš. Porušuju zákon, ale proč bych to nedělal když to jde tímhle způsobem

// nikdy jsem nikomu nedržel pistoli u hlavy a chtěl ať krade, je to věc volby

Opět, říkáš to sám - "proč bych to nedělal" - proč bys neukradl notebook? Je to úplně to samé, jen snazší :D

Tonylee: Je trošku rozdíl, ukrást album za 300kč, a ukrást hru za 1500 kč, ale jinak máš pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč se hned všichni sesypete na někoho, kdo vám řekne, abyste si kupovali hry a nepirátili. Z vašich reakcí mi dokonce příjde, jako kdyby bylo pirátství a warez naprosto běžné a normální a legálně by si hru kupovali jen "divní" lidé. Tak by tomu ale být nemělo!!

Neříkejte mi, že když máte vy, nebo vaši štědří rodiče na PS3, obrovskou TV, PSP, PC a x dualshocků, že by se nenašlo těch pár tisíc na hry ;) to je podle mě blbost. Navíc pokud člověk vybírá opravdu dobře a ví, kde kupovat, tak má z her mnohem víc. Člověk s flashem stáhne každou blbost, aby ji vyzkoušel, kdyžto většina lidí s originálkama si rozmyslí, co kupují a pak maj z toho větší radost, nehledě na to, že se ji většinou snaží dohrát celou a mají dobrý pocit z originálu. Takovou hru třeba po 3 měsících prodám za 2/3 ceny, něco přihodím a koupím novou. Krom toho téměř jakákoli nová hra se dá sehnat do 1000Kč, stačí vědět kde.

Tak například já, sice mám Xbox, ale koupil jsem si hned na začátku podle mě 10 nejlepších her.. a jak to dopadlo? Dohrál jsem jednu a teď hraju prakticky jen black ops s kámošema po netu a baví mě to. Zbytek her mi tam leží a ani nevím, kdy na ně budu mít čas (a to nepočítám to, že chci dohrát Gothic 3 Forsaken Gods a Gothic 4 na PC), takže mám fakt hodně věcí na práci. Příště už si budu více rozmýšlet, co budu kupovat, protože ty hry, když je nehraju, postupně ztrácí na ceně.

Takže pro vás, buďe vůbec rádi, že se něco jako flash na PS3 vůbec udělalo a nedržkujte tu, že máte za pirátění ban, je to naprosto správné!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední věc. Je pro mě rozdíl ukrást notebook v obchodě nebo něco z domu z pohovky. JSEM *****, OMLOUVÁM SE VŠEM

Ano, stejně tak hru a auto (které jsem zmiňoval), ale krádež to je tak jako tak, a je správné být za to potrestán.

Pokud máte zájem, klidně to budeme řešit v jiném topicu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu docela sranda. :D "Mám málo peněz, kupuju jídlo a proto stahuju hry". Tak nežerte a hrajte hry! Ať si kdokoli stahuje cokoli, ale prosím Vás, nevymlouvejte se na takový ubohý nesmysly.

A když máš, Quicksilvere, malej plat, tak máš holt smůlu. To nikoho nezajímá. Kdyby se hry nedaly stáhnout, pirátit atd., tak je prostě nemáš. Bys akorát sklopil uši a koukal na televizi.

Tak to prostě funguje, nic není zadarmo. A nemyslete si, lidi ze Sony kvůli Vám pirátům nezchudnou - na druhou stranu ani kvůli Vám, legálním Mirkům Dušínům, nijak nezbohatnou. Tak si přestaňte furt nadávat a moralizovat se. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase dalsi zoufaly krok od SONY !!! Ja se rano skladal smichy, kdyz mi dosel email stejne jako vsem ostatnim. Posilaji to vsem..... Ja na PSN byl naposled pred vydanim OFW 3.56... tedy hodne davno. Pisou mi, ze mam okamzite smazat z PS3 vsechny piratsky sragory. To by me zajimalo, jak na to dosly, kdyz na netu nejsu pripojenej od Kuwaitu napadeni :cheesygrin:... jedine ze by tu v noci byly u me v obyvaku a podivali se osobne :wohow:....smiiich. PSN si muzou strcit vite kam :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápem prečo tu stále riešite kradnutie a podobne. Ak niekto chce tu hru stiahnuť nech si ju stiahne absolutne ma to netrápi a ani trápiť nebude. Ak by chcel taký človek na tom zarobiť, napr. že ju stiahne a preda to by ma už sralo.

Ludia pochopte že sťahovanie je momentálne v móde aspoň v postkomunistických krajinách.

Ak by bola životná úroveň na slovensku a v čechách vyžšia ludia by mali dostatok peňazí a mohli si dovoliť viac. Pozrite si trh v Japonsku kde sú pri ich životnej úrovni a platoch hry za cenu chleba... Ano porovnávam tu dve odlišné krajiny ale mne ide len o princíp.

Ale súhlasím s tým že ten ktorý si PS3 (a nielen PS3) kúpil a mal na neho peniaze by si mal kupovať na neho aj hry. Je to predsa len luxus mať doma drahú hernú konzolu a hrať sa na nej... Lenže ako som písal je to teraz v móde...

Najprv treba súdiť seba potom iných...Nechcem vedieť koľko svetúškárov má doma stiahnuté filmy a podobne. Prestante sa hrať na spasiteľov a preberte sa...

Je to vec každého z nás tak tu nikto nikomu nič nevnucujte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele já si jednu hru měsíčně klidně koupim ale neudělam to už z principu jelikož absence cz lokalizace mi neuvěřitelně sere,česká republika je pro ně prostě póvl kterej mít přeložený hry prostě nemusí..navíc v poměru s jinejma zeměma a platama v nich jsou u nás ceny her značně přemrštrěný!

A přirovnávat stažení dat ke krádeži fizický věci např. noťasu jak tu někdo psal je opravdu demence. Pirátilo se od jakživa na PS1 i PS2 nikdy to nikomu neublížilo tak z toho nedělejte takovou tragedii..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY to udelalo jednoduse : log z trofeju !

Pokud mate v ps3 net kabel.Tak jsem si obcas simnul ,kdyz jsem pustil nejakou hru ... aktulizace trofeju az me to dneska doslo ...

ono tam mam i hru co davno v ps3 nemam !!! A stejne to tam nejde v bordelu zustalo.Sony od pocatku nas monitoruje.

Tak jsem kabel dal pryc a mam od nich klid.Ja vul ze jsem vubec lezl na ten jejich PSN kde stejne je velky ***** ... dema si stahnu jinde.

A ze by tam bylo co extra hrat ... mno nevim u Xka je to hned jiny a hlavne si tam clovek muze s druhym pokecat online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SONY to udelalo jednoduse : log z trofeju !

Pokud mate v ps3 net kabel.Tak jsem si obcas simnul ,kdyz jsem pustil nejakou hru ... aktulizace trofeju az me to dneska doslo ...

ono tam mam i hru co davno v ps3 nemam !!! A stejne to tam nejde v bordelu zustalo.Sony od pocatku nas monitoruje.

Tak jsem kabel dal pryc a mam od nich klid.Ja vul ze jsem vubec lezl na ten jejich PSN kde stejne je velky ***** ... dema si stahnu jinde.

A ze by tam bylo co extra hrat ... mno nevim u Xka je to hned jiny a hlavne si tam clovek muze s druhym pokecat online.

presne tak to nejak bude.... pak kdo tu porusuje prava...SONY hackuje taky, neopravnene lezou lidem do PS3, aniz by byly pripojeni na PSN....doufam, ze jim za to nekdo urazi hlavu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak to nejak bude.... pak kdo tu porusuje prava...SONY hackuje taky, neopravnene lezou lidem do PS3, aniz by byly pripojeni na PSN....doufam, ze jim za to nekdo urazi hlavu !

PRIPRAVTE SE LIDI NA TO,ZE KDYZ SI KOUPITE NOVOU PS3 ,ze vam jednoduse nepujde pripojit k PSN ,protoze se chysta menic MAC andres jako je tomu u PSP.Takze Sony jen hezky stroura do rybnika a nadela si jeste vic skod.

Tak na tohle jsem hodne zjedavej az jim nejakej nasranej zakaznik osobne pujde rozbit papulu.Neco jineho by bylo ,kdyby blokovali ID cislo dane konsole ,ale i to cislo se bude dat menit.Tohle je pro nove uzivatele pruser a jiz do predu!!!

Tohle se tyka i tech lidi co normal hry kupuji a jsou online ... nikdy nevite kdo si prave da vase ID cislo konsole a bum ho tam.Celkove je PS3 v prdeli a M$ ten se tomu uz muze smat ,kdyz jim nikdo v ID ani Mac souborech nestoura.

Takze pokud se ten kdo jede na OFW smeje uzivatelum pouzivajici CFW tak se brzo smat nebude.Nejjednodusi by bylo ,kdyby kluci spis udelali online server kde by se v klidu hralo.

Kazdej na svem pisecku jinak tohle spatne dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Quicksilver: a pak mi tady cpi do hlavy, že hack je skvělá věc. Jenom díky vám se to posere i běžným uživatelům (teda podle toho co tu teď říkáš, osobně si myslím že je to naprostá kravina) .....

a ten první odstavec si radši smaž, ať není vidět co jsi za vola. Tahle funkce tam je už asi 2 roky... říká se tomu SYNCHRONIZACE TROFEJÍ... je jen tvoje blbost že to hraješ před vydáním, takže se tady přestaň ohánět nějakym porušováním nakládání s osobními daty. Vůbec nevim co tady brečíte. Je to prostě výrobek SONY, tak si prostě vždy, když se jejich konzole připojí k internetu, checknou v jakym je JEJICH konzole stavu a jaký ti to hází hlášky atp. ,aby do budoucna mohli vylepšovat podporu a tak podobně. Ani bych se nedivil, kdyby to bylo dávno v nějakých podmínkách použití, který stejně nikdo nečte ;)

EDiT pro nově příchozí: už jej smazal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu