Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak se zachovate?


Panther

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Co má dělat každý lékař (tedy nejen psychiatr)?

Prvním krokem, abychom mohli vůbec depresi léčit, je na ni pomyslet! Z klinických příznaků (více v článku Jaké známe poruchy nálady a výpovědi pacienta by měl dobrý lékař také načrtnout jakousi "mapu života" pacienta, kde zhodnotí, jaké události mohou mít vliv na rozvoj deprese a udržovat ji, nebo naopak také zvážit, o co se může pacient opřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Notice: Unauthorized circumvention devices for the

PlayStation®3 system have been recently released by

hackers for the PlayStation®3 system. These devices

permit the use of unauthorized or pirated software.

Use of such devices or software violates the terms

of your "System Software License Agreement for the

PlayStation®3 System" and the "Terms of Services

and User Agreement" for the PlayStation®Network/

Qriocity and its Community Code of Conduct provisions.

In addition, copying or playing pirated software is

a violation of International Copyright Laws.

A circumvention device and/or unauthorized or pirated

software currently resides on your PlayStation®3 system.

Immediately cease use and remove all circumvention devices

and delete all unauthorized or pirated software from your

PlayStation®3 system. Failure to do so will result in

termination of your access to the PlayStation®Network

and access to Qriocity services through your

PlayStation®3 system.

This email has been delivered from a send-only address.

Please do not reply to this message. If you have any

questions, contact Consumer Services using the following link:

http://playstation.innovyx.net/r?xnHllqnEcvqJHvEHWclHvcnqTlv

LEGAL

"PlayStation", "PLAYSTATION", and the "PS"

Family logo are registered trademarks of

Sony Computer Entertainment LLC.

© 2011 Sony Computer Entertainment America LLC.

919 E. Hillsdale Blvd., Foster City, CA 94404

Tohle mi poslal Sony na email :D Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

A co udělám ja s CFW v PS3 no asi tohle zaplatil jsem jim za to nekřestanské peníze a podle mě je to už můj majetek nevím že bych někde četl že je to jen pronájem PS3 takže si sním budu dělat co chci asi tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
TonyLee

Jenže PS3 oficiálně není tvůj majetek. FW v něm a obecně software je majetek Sony, který ty tím poškozuješ, nehledě na to, že Sony má v licenčním ujednání to, že PS3 NESMÍŠ nijak upravovat - a to porušuješ.

Legione a právě proto máme CFW a ten už sony neni to je jako bys řekl že si nesmíš dát jinej system do PC než Windows ale já bych si tam dal třeba Linux..Jinak když budu chtít tak si z konzole udělám topinkovač :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Legione a právě proto máme CFW a ten už sony neni to je jako bys řekl že si nesmíš dát jinej system do PC než Windows ale já bych si tam dal třeba Lynux..Jinak když budu chtít tak si z konzole udělám topinkovač :D

Je jedno, co ty chceš, je důležité, s čím si souhlasil s koupí a používáním PS3. (A piš prosím LInux správně)

U pc to je trochu jinak, tam se to prodává do komplet vlastnictví, PS3 ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Však to taky můžeš. Ale při registraci na PSN jsi souhlasil s jistými podmínkami, které teď s CFW porušuješ. A právě proto te teď může Sony zabanovat. Off-line si dělej, co chceš.

Jen pro upřesnění já jsem s CFW nehrál online a ani jsem tam nelezl celou dobu jsem jen offline :)

Legion dík " opraveno "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale už registrací PS3 účtu (ne PSN, online, ale offline účtu přímo v PS3) jsi souhlasil s podmínkami, které teď porušuješ. Sony by tě teď mohla teoreticky i komplet zabanovat (i konzoli), ale to ti nemohou udělat ani dokázat, takže banují PSN účty. Teoreticky ale v budoucnu mohou banovat i konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale už registrací PS3 účtu (ne PSN, online, ale offline účtu přímo v PS3) jsi souhlasil s podmínkami, které teď porušuješ. Sony by tě teď mohla teoreticky i komplet zabanovat (i konzoli), ale to ti nemohou udělat ani dokázat, takže banují PSN účty. Teoreticky ale v budoucnu mohou banovat i konzole.

To už by fungovalo dávno když je venku JB ne ? a proč se to nestalo už na Xku ? SONY prostě s**e že jim někdo hacknul to co podle nich hacknout nepůjde :D

Dostal jsem email proto že jsem jednou při zamrznutí konzole pak nechtěně odeslal zprávu o zamrznutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vždycky je lepší použít systémové řešení (zabránění JB jako takového), než silové řešení. JB, co jsem se díval byl poměrně snadno "opravitelný" novým FW. Nové hry také měly problémy, co si vzpomínám, GT5 jeden čas nešlo na JB spustit. CFW už ale tak snadný úkol není, tak se hold muselo přistoupit na razantnější opatření.

Stejně ale nevíš, zda se tato akce už neplánuje nějakou dobu, IMO ano, chvíli to prostě trvá, než se připraví.

Ad mail: njn, to se pak nediv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sere to každýho, ale MS na tom staví - konzole se prodávaj, hry taky, všichni jsou spokojení, protože na Xku je možnost POUZE pálenek - na PS3 je možnost naprosto všeho, a to vadí Sony. Teď je hacknutá konzole ve stejném stavu, jako konzole uvnitř Sony - naprosto otevřená a ani trochu chráněná. A to je ten problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Sere to každýho, ale MS na tom staví - konzole se prodávaj, hry taky, všichni jsou spokojení, protože na Xku je možnost POUZE pálenek - na PS3 je možnost naprosto všeho, a to vadí Sony. Teď je hacknutá konzole ve stejném stavu, jako konzole uvnitř Sony - naprosto otevřená a ani trochu chráněná. A to je ten problém.

Když si vezmeš že se určitě díky tomu zvedl prodej PS3 tak nevím na čem Sony pláče víc můžou nadávat ty co hry dělají ale zase když to vezmu že si koupíš hru za nehorázné peníze a pak jí máš otočenou za pár hodin tak to bys brečel...Já už utratil hromadu peněz za hry na ps3 a spokojenej jsem byl tak s cca 50%...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když si vezmeš že se určitě díky tomu zvedl prodej PS3 tak nevím na čem Sony pláče víc můžou nadávat ty co hry dělají ale zase když to vezmu že si koupíš hru za nehorázné peníze a pak jí máš otočenou za pár hodin tak to bys brečel...Já už utratil hromadu peněz za hry na ps3 a spokojenej jsem byl tak s cca 50%...

Nooo, každý výrobce konzolí vydělává hlavně na hrách, na HW ani tak moc ne. Zakaždý prodaný kus patří Sony určitá částka, navíc sama vydává docela velké množstcí her. Rozhodně to tedy pro ně není nějaký super stav.

Je fakt, že některé hry nestojí za plnou cenu, ale to není ani tak problém výrobce, jako tvůj. Pročti si recenze, pokud je hra krátká, zmíněno to bude. Taky nekupuj hry hned první den, to se fakt na těch 1500 Kč (u nas, jinde o něco méně) dostaneš. Když koupíš starší, nebo dokonce bazarovou, stojí značně méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Když si vezmeš že se určitě díky tomu zvedl prodej PS3 tak nevím na čem Sony pláče víc můžou nadávat ty co hry dělají ale zase když to vezmu že si koupíš hru za nehorázné peníze a pak jí máš otočenou za pár hodin tak to bys brečel...Já už utratil hromadu peněz za hry na ps3 a spokojenej jsem byl tak s cca 50%...

Zase si vezmi, že konzole se prodá řekněme jedna, ale her na tu konzoli třeba 20 - vidíš ten rozdíl? Za hry dají lidé ve výsledku daleko více peněz, a to je důvod, proč se Sony brání.

Nehledě na to, že z každé hry má provizi Sony, výrobce, vydavatel - a pokud na PS3 budou mít malé prodeje, ovlivní to zisky Sony i všechn ostatních. Nebo mohou skončit úplně, ale to je krajní řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu