Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead island


ctverec23

Recommended Posts

už jsem to viděl 5x po sobě a sebralo mě to teda fest. takovou husinu jsem dlouho neměl, myslím si, že ten trailer strčil všechny filmy o zombie hravě do kapsy a to nemluvím o animaci postav, která člověka vcucne a nakonec vyplivne a vy sedíte v němém úžasu a myslíte na otce zoufale se snažícího ochránit život své rodiny v celkem nerovném souboji. viz video:

http://games.tiscali.cz/video/survival-horor-dead-island-od-techlandu-oziva-novym-videem-54971

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Už jsem o tom slyšel pár let z5, myslim že 2007/2008 asi ale nijak mě to nenadchlo, další zombie kravina..... Jediný co znám a bavím mě je resident evil nebo left 4 dead, či zombíci v red deadu nebo counter strike, tam jsou nejlepší :D :D :D

no spíše jsem chtěl poukázat na atmosféru daného videa, kdy se toužená dovolená změní v peklo, kór vidět umírat vlastní dceru není určitě příjemný zážitek, se podívej pořádně na ty výrazy v tváři přeživších. pokud ve hře bude zachována tato autentičnost, drama a beznaděj, tak jak ho vidím v traileru, můžu s klidem říct, že resident evil, L4D a podobné hry se můžou jít s atmosférou schovat, přotože se nedá říct, že bych se u těchhle her nějak vžil do role postav. ale je to jenom trailer, bůh ví, jaká bude hra. mimochodem, RDR undead nightmare byla vcelku pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ctverec v tom ale souhlasím, L4D je spíše masivní killovačka a odreagovačka, RE je někdy i na přemýšlení, třeba jak v RE4, RE5 moc ne, a tohle je spíše takovej horor u kterého jde hlavně o příběh.

krví zrovna nešetřili :D jinak hra je fakt ve vývoji už dost dlouho a podle toho, co jsem o ní četl to vypadá na totální pecku, tak to snad nepodělají a splní co slibujou. jinak sem narazil na jiný trailer, v podstatě ten sám s tím, že po dohrání se stránka po 13sekundách aktualizuje a trailer se pustí normálně s pár detaily navíc. http://www.ign.com/videos/2011/02/16/dead-island-backwards-forwards-announcement-trailer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo kukněte na toto video z Dead Islandu, je sice už 4 roky staré (video z 2007) moc toho neukazuje ale vypadá to úplně jinak :D

http://www.ign.com/videos/2007/08/22/dead-island-pc-games-trailer-teaser-gc-2007?objectid=955540

osobně mě nejvíc láká možnost otevřeného světa, nelineárnost a hlavně údajně reálný soubojový systém z pohledu první osoby plus zbraně typu co kde najdeš. a jestli dodrží nepředvídatelnost protivníků, jedině dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No otevření svět máš i v Dead Rising 2 až na to že je to spíš "nesmysl" né že by to byla kravina je to děsná švanda, ale je to spíš udělaný jako no řekl bych to takhle zabít zombíka koštětem to v jiný hře než DR nejde :D

jn ale Dead rising 2 je z pohledu 3tí osoby, tady by mohl být použitý nějaký vychytaný pohyb kamery při soubojích, který by pak působil jako skutečný zápas, který sleduješ vlastníma očima, no necháme se překvapit. oni autoři psali, že souboje budou působit originálně a zajímavě, ale nic bližšího neřekli, navíc čerpám z 3 roky starého článku :D takže je dost možné, že celá hra prošla značným poupravováním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jsem to viděl 5x po sobě a sebralo mě to teda fest. takovou husinu jsem dlouho neměl, myslím si, že ten trailer strčil všechny filmy o zombie hravě do kapsy a to nemluvím o animaci postav, která člověka vcucne a nakonec vyplivne a vy sedíte v němém úžasu a myslíte na otce zoufale se snažícího ochránit život své rodiny v celkem nerovném souboji. viz video:

http://games.tiscali.cz/video/survival-horor-dead-island-od-techlandu-oziva-novym-videem-54971

Nááádheraaaaa totálně mě to dostalo nemám slov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nááádheraaaaa totálně mě to dostalo nemám slov...

No podle toho jak to myslíš to "Nááádheraaaaa" jestli podle zpracování nebo jak to vypadá? Protože pokad to myslíš tak že je nádhera že je tam tolik krva, brutality a smrt nějakýho dítěte, tak to nádhera není, jedině že bys to myslel ze stránky zpracování, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle toho jak to myslíš to "Nááádheraaaaa" jestli podle zpracování nebo jak to vypadá? Protože pokad to myslíš tak že je nádhera že je tam tolik krva, brutality a smrt nějakýho dítěte, tak to nádhera není, jedině že bys to myslel ze stránky zpracování, atd...

Samozřejmě zpracování .-) Měl jsem to nadhera dat do uvozovek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tak od toho beznadějného a smutného traileru je tohle nový gameplay video snad úplně něco jiného, viz. http://www.gametrailers.com/video/to-kill-dead-island/714102

Já bych to bral možná jako smíchaninu Left 4 Dead, Dead Rising 2 z menším počtem zombíků!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu