Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead island


ctverec23

Recommended Posts

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak to máš Logana, toho jsem si původně chtěla vzít taky, ale nakonec zvítězila Xian (ta s tou červenou sukní), je fakt dobrá na řezání končetin :D A co myslíš jaký to bude mít konec? Já bych řekla, že nějak otevřený, aby mohla být dvojka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já se už kochám teď :D Jen to chrčení, křičení, mrtvý a okousaný těla mi kazí idylku :( Viděl jsi ten bazén u hotelu? To je nádhera, škoda, že neumí plavat :D Ale v městě není na co koukat, to je tak hnusný a zničený, fuj :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Graficky se mi to taky líbí a sem tam nějaký bug mi nevadí, zatím jsem narazila na 3.. Aha, takže až budu u policejní stanice, mám se začít bát? :D Pokud tam na mě nepolezou pavouci, tak to snad přežiju :D RE2 jsem asi nehrála, nevim jestli to nebyla jednička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem level 21(dělám hodně vedlejšáků a zabijím i jen tak :D) taky jsme v tom městě...chci se zeptat jaký je váš nejoblíbenější mód?...chtělo by to stránku na které by bylo vypsáno co jaký mód dělá...+ tam jsou některé módy třeba 3x ale mají různou síli takže se to plete :/

hra je to dost dlouhá :) a to je dobře :ú protože mě stále baví :)...

BTW:teď jsem se vrátil s těch kanálu zpátky na radnici a wau...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem oranžovou lebku a po chvilce i msíto kam ji dát...dostal sem speciální ''developer no.1'' recept udělalo mi to vojenský nůž---staty celkem průměrný... cena 4000...a vydží..nic..oprava jen takový 4mm na tom kruhu stojí 2500...zbytečný až moc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj,nechci ti to prozradit,ale až pujdeš tou stanici ,malo svetla jen kužel od svitu baterky,uzjá chodba a rev nemrtvých hmmm to je teda neco doporucuju v noci :)

To se mám teda fakt na co těšit :) Stejně mám radši letovisko, tam je to fakt pěkný, ale chybí mi 4 hlavní úkoly a musím zpět do města..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mám teda fakt na co těšit :) Stejně mám radši letovisko, tam je to fakt pěkný, ale chybí mi 4 hlavní úkoly a musím zpět do města..:(

a hlavně do tý policejní stanice musíš víckrát nejdřív jako hlavní quest a pak tam jsou dva vedlejší...ael ty asi můžeš vzít naráz to zjistím pak :)...jo jinak si nemyslím že by jungle byla nějak příjemná :/...to bude směsice města letoviska :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiřulka

Vůbec džungle je začátek druhé půlky hry :)

když nevíte písničku pamatujte si nějaké slova..podle toho to najdete.(jinak Sam B je řekl bych už rapová legenda :) a ten charakter je dělaný podle něho :) ):)

http://www.youtube.com/watch?v=78bj6ebUVqA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za písničku, je fakt super! Já teda o Samovi slyším poprvé až od tebe :D

Jakou zbraň máte nejoblíbenější? Já upravený srp na maximum a mačetu, těším se na brokárnu :)

Tak on to byl takovej zalezlej rapper spíš to beru jako legenda že už toho má hodně za sebou (jinak on víc písničky psal :D)

''gabriel's sladgehammer'' oranžový kladivo s ''magic mode'' neboli to dává elektřinu a zároveŇ ho to odstřelí na 10+metrů(při kritikalu)

mám ještě dvě fialové mačety a brokovnici s 9mm :D: )...na mačetách mám high voltage(to samý jen to neodpaluje)

teď až najdu nějakou lepší mačetu tak si tam šoupnu ''toxic mod'' :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu