Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dead island


ctverec23

Recommended Posts

tak dohrano,musim uznat ze je to super hra.porad tam je co delat i po dokonceni hry.ted to jedu znovu.doporucuju. :)

Ty už jsi to dohrál? A konec ok? Nechci spoiler, jen jestli jsi byl spokojen nebo naopak?! :) Já jsem v půlce a dneska jsem skončila v podzemních garážích policejní stanice :) Takže zítra beru plínky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

říkate dobry jo??? je tam nejakej MP ??? teda me to prijde divny :D jen kvuli interview rikaly tam "snazime se bejt co nejrealnesi" za 20 sekund rekne "no k dispozici bude vrhaci nuz s C4" :D

divil by jses ale méně rozpočtové země tohle často použivali :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zaparil. Rikal jsem si,, sakra, jak muzou rict, ze je to docela v pohode, ze horsi to bude na policejni stanici nebo tak, to asi nebude hra pro me. ,, To jsem mel zatim kladivko, nozik, trubku. Ted mam macetu, kosu a molotovi a uz vas chapu! :D musim rict, dobra parba !! :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak já jsem tedy myslel, že to bude lepší, pořád jsem čekal na nějakou opravdu funkční střelnou zbraň a když přišla první pistole zjistil jsem, že do zombieho vystřílím všechno co mám a dorazit ho musím sekáčkem na maso. Nemám rád boje na blízko, čekal nějaké akční střelné zbraně a ono nic. Na začátku jsem si vybral ženskou, která měla v popisu, že to se zbraněmi umí a teď mě akorát štvou ty její věčné kecy a řvaní když do mě někdo bije.

Není nad Dead Space.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš zbraň vylepšenou na maximum, tak někdy stačí jen jedna dobrá rána do hlavičky a leží :) Taková brokárna na maximum je mega super :)

Dneska jsem to konečně dojela :) Člověk aby měl vše na maximum musí hru dojet několikrát, ale snad toho docílím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš zbraň vylepšenou na maximum, tak někdy stačí jen jedna dobrá rána do hlavičky a leží :) Taková brokárna na maximum je mega super :)

Dneska jsem to konečně dojela :) Člověk aby měl vše na maximum musí hru dojet několikrát, ale snad toho docílím :)

Přesně tohle jsem chtěl vědět, že je tam brokovnice, aspoň mám důvod dál hrát a těšit se až ji najdu, protože ty sekáčky, mačety, pálky a různé nářadí mě už pěkně štve, nic to nevydrží, třeba takový hasák je celý ze železa a prakticky by se mu vůbec nic nemělo stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tohle jsem chtěl vědět, že je tam brokovnice, aspoň mám důvod dál hrát a těšit se až ji najdu, protože ty sekáčky, mačety, pálky a různé nářadí mě už pěkně štve, nic to nevydrží, třeba takový hasák je celý ze železa a prakticky by se mu vůbec nic nemělo stát.

Je to jen hra a něják ten princip opotřebení musí být udělanej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak by jste to srovnali z L4D, je to těžší? Je to taky stejnej masakr? Vim že tam není tolik zombíku, já bych chtěl ted nějakou "fajnovou" pařbu po večerech ze zombíkama a nwm co, a má to splitscreen?

Těžší? No to nedokážu říct, jelikož jsem u L4D strávila tak 10 minut, nějak mě to nechytlo.. Ale spíš je to návykovější, už i tím, že si můžeš vylepšovat vlastnosti a zbraně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu