Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RDR : Red dead redemption


Rest

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
A o cem je dead nightmare? Je tam taky nejakej dobrej pribeh? A je to neco jako 2. Plnohodnotna hra? Nebo jenom takova mala zombie zabijarna? Diky L.

přesně jak píšeš...je to stejná mapa jako v RDR...potkáváš tam ty samý postavy...ze začátku je to šílenej stereotyp pak se to trochu zlepší ale pořád to nešahá jedničce ani po kotníky...v podstatě běháš s brokovnicí od zombíka k zombíkovi...příběh taky nic moc (spíš nic než moc)...málo kdy dohrávám hru z ,,povinnosti" ale tohle byla jedna z nich jen kuli tomu že sem fanda pravého RDR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze by si mi ji nedoporucil? Rdr se mi celkem libi ze zacatku teda pekna nuda ale ted se to celkem rozjelo mam hotovy 30 procent hry.. I kdyz uz me celkem prestava bavit v kazdy misi nekoho strilim nebo nekoho odvazim a pritom taky strilim. A o co tam teda de a navazuje to nejak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze by si mi ji nedoporucil? Rdr se mi celkem libi ze zacatku teda pekna nuda ale ted se to celkem rozjelo mam hotovy 30 procent hry.. I kdyz uz me celkem prestava bavit v kazdy misi nekoho strilim nebo nekoho odvazim a pritom taky strilim. A o co tam teda de a navazuje to nejak?

v podstatě možnosti ,,mimodějových" činností jsou nulový...žádný práce, žádný karty, žádný duely nic...děj se odehrává během konce jedničky přesně ti nechci říct kdy protože jak píšeš nemáš dohranou jedničku tak abych ti nepokazil zážitek...je to tam trochu divně vložený....doporučil/nedoporučil to je těžký říct já osobně vypaluju takže mě to bylo jedno ale i když jednička je lepší tak bych si tu dvojku asi koupil jestli se z tebe stane fanoušek série...navíc se chystá další díl takže pokud plánuješ i ten si v budoucnu pořídit (nevim kdy vychází ale nejbližší doba to nebude) tak by tě asi mrzelo že ve sbírce RDR:UN nemáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm mě se zdá celkem nic moc i základní hra RDR, GTA 4 je mnohem lepší...

Tak záleží na vkusu...Já jsem před pár dny dohrál obě dvě hry a RDR mi přijde více emotivnější (srovnávám konce) a taky s lepší atmosférou. Zase u RDR mě zase moc nebavilo v Mexiku, ne že by to bylo špatný, ale v USA to bylo prostě lepší. Ale jinak je u GTA IV lepší zábava po dohrání hry, přeci jenom mě více baví honičky v autech a dělání bordelu ve velkém městě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu