Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jde to , pamatuju si že se mi to povedlo jednou , jenomže sem mačkal všecko možný takže nevím čím sem to udělal , ale aspon ted už víš že to jde ;)

:lol::lol::lol::lol::lol:

tak třeba vyzkoušej šipku DOLU, DOPŘEDU + TROJUHELNÍK..... funguje to snad u všech postav a je to hodně rozšířený mezi progamerama

to myslis vazne nebo to ma bejt vtip ??? Me osobne pride jako slabej char. mozna sem jeste nenarazil na nikoho kdo by s nim umel.

Jinak Tekkena hraju od prvniho dilu, Od tretiho s Brianem.

Marduk je můj oblíbenec a nejlíp se mi s ním hraje (co koukám na různé progamery tak je to s Ravenem nejpoužívanější postava ;))

mezi nejpoužívanější útoky je úkrok dozadu a následný chycení rivala & propěstění :lol: ------ DOLU+DOZADU+KŘÍŽEK+KOLEČKO, po půl vteřině TROJUHELNÍK+ČTVEREC.....a pak třeba TROJUHELNÍK nebo ČTVEREC (ale ne oboje dohromady!) <---> dost používaný mezi progamery, těžko se to "vykrejvá" (úkrok/výskok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol::lol::lol::lol::lol:

tak třeba vyzkoušej šipku DOLU, DOPŘEDU + TROJUHELNÍK..... funguje to snad u všech postav a je to hodně rozšířený mezi progamerama

Marduk je můj oblíbenec a nejlíp se mi s ním hraje (co koukám na různé progamery tak je to s Ravenem nejpoužívanější postava ;))

mezi nejpoužívanější útoky je úkrok dozadu a následný chycení rivala & propěstění :lol: ------ DOLU+DOZADU+KŘÍŽEK+KOLEČKO, po půl vteřině TROJUHELNÍK+ČTVEREC.....a pak třeba TROJUHELNÍK nebo ČTVEREC (ale ne oboje dohromady!) <---> dost používaný mezi progamery, těžko se to "vykrejvá" (úkrok/výskok)

jestli se dobre pamatuju tak v trojce, nevim jak tady se "propesteni" pomerne lehko odrazelo. Tady v tom dile sem to jeste neskoumal

Pokud dam dohroady kai a bude to mozny hrat, rad si s tebou zahraju, nejsem nic moc, jeste si zvikam na jiny posazeni tlacitek psp oproti ovladaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milion lidi milion chutí =)

tekken je prostě nejvíc hra na psp... hlavně když to hraju s někým přes battle loby... a nejvíc si tu hru užíváme když hrajem na random xD

nemám rád proti sobě Baeka a Fenga(jen když hraju proti počítači)

nemám rád Bruce, Juliu a Garya bo za ně skoro nic neumím(když za ně hraju já)

naopak mám rád Eddyho, Ravena, Fenga,Wanga, Arm.King, Law, King, Lili, Dragunov, Christie, Jack, Lei, Nina, Steve, Kazuya, Jin, Yoshimitzu,Bryan

ale kdybych měl napsat jen 5 mojich nej tak to jsou: Bryan, Yoshimitzu, Steve,Dragunov, Raven + christie takže 6 xD

a nejvíc easy... to je za LiLi = )) 322w 36l rank Divine Fist ^^ :psp:

btw: nevíte někdo jak se dělá to nekonečné kombo za hwoaranga???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, psal jsem už do jiného tématu na tomto foru, ale odpovědi se mi nedostalo. Takže píšu sem, jelikož je aktivnější. Nehodlám zde spamovat, jen bych rád vyřešil svůj problém. Nejde mi totiž hrát online Tekken na PlayStation 3. Při každém vstupu do roomu vidím hráče a v levém dolním rohu číslici 03. (ani nevidím žádný výběr postavy, měl by tam být) Za 5 - 10 sekund se číslice přepne na 00, zmizí hráči, vidím jen sebe a hra mi řekne, že "Network error occured, returning back to title screen" . A mám to. Hra je koupená z PSN, v pořádku downloadnutá. Internet connection mám wifi (teď 80%) a ve všech jiných hrách funguje (GTA 4, Army of Two, UEFA, avšak na počítači se mi vypínají některé programy, např. Xfire, měl jsem staré wifi, ale přestal fungovat router a musel jsem si obstarat nové, avšak technik nenastavil Network (u jiných her mi to říkalo NAT negonation failed, takže se musel network přenastavovat znovu, možná to není stále nastaveno v úplném pořádku :/ ) , takže se ptám, kde by mohl být problém. Rád bych si zahrál online. Doufám, že si v tomto vláknu někdo mého příspěvku všimne. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, nejak nemuzu prijit na to, jak v tekkenovi dosahnout toho, abych mohl hrat za jinpachiho? jde to vubec/jak?

jinak ja parim s kamosem ve skole a mame odehrano neco pres 25 hodin a odehrano 753 battlu(hrajem za ruzny postavy). Ja vyhral 373krat a on 378krat a 2 remizy...(obcas nekdo hraje za nas, tak to neni uplne presny, ale tak jako tak je to dobre vyrovnany... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, psal jsem už do jiného tématu na tomto foru, ale odpovědi se mi nedostalo. Takže píšu sem, jelikož je aktivnější. Nehodlám zde spamovat, jen bych rád vyřešil svůj problém. Nejde mi totiž hrát online Tekken na PlayStation 3. Při každém vstupu do roomu vidím hráče a v levém dolním rohu číslici 03. (ani nevidím žádný výběr postavy, měl by tam být) Za 5 - 10 sekund se číslice přepne na 00, zmizí hráči, vidím jen sebe a hra mi řekne, že "Network error occured, returning back to title screen" . A mám to. Hra je koupená z PSN, v pořádku downloadnutá. Internet connection mám wifi (teď 80%) a ve všech jiných hrách funguje (GTA 4, Army of Two, UEFA, avšak na počítači se mi vypínají některé programy, např. Xfire, měl jsem staré wifi, ale přestal fungovat router a musel jsem si obstarat nové, avšak technik nenastavil Network (u jiných her mi to říkalo NAT negonation failed, takže se musel network přenastavovat znovu, možná to není stále nastaveno v úplném pořádku :/ ) , takže se ptám, kde by mohl být problém. Rád bych si zahrál online. Doufám, že si v tomto vláknu někdo mého příspěvku všimne. ;)

:bann::offtopic: TOHLE JE NA PSP A NE NA PS3 tak sem nepiš voe.

Mám otázku: Kdy skončí combat attack? TO končí až dáš všechny komba bo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu