Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
no, nejlepší postava je HWORANG :psp: dycky s nim každýho zkopu do kulata !

tak on kope tak, ze nohu nechava ve vzduchu a porad s ni cuta aniz by ji dal na zem a kuli ty jeho mega rychlosti je fakt kvalitnim bojovnikem :) ale mam pocit, ze jsem tam hral i s vetsima nicitelema, on byl ale jeden z best... ja si ale asi nejvic oblibil toho cernocha, ted nevim jmeno... jak v zaverecny animacce vrati tomu klukoj boxerky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je steve fox ten boxersky frajer (uz se moc nepamatuju),tak ten byl super. Nejlepsi typek ve hre. S tim jsem porazel i tu blondatou pipinu,co me s ni kamos porad bral do "kombajnu" :)

Jo ten Steve me stve hodne pouziva porad ruce a to me vadi ma hnusny silny komba.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aura je na ozdobu (v jpn verzi mela snad slouzit k tomu ze se podle ni dala urcit uroven hracu. neco jako pasek v karate. v aj a eu verzi asi nepocitali ze to bude nejak masivne online nebo co tak to dali jako doplnek)

nekdo rika ze by aury mely davat ruzne bonusy na dmg hp rychlost apd ale nejak jsem to nezaznamenal takze asi jen falesna zprava :D

ghost - hra zaznamenava tvuj zpusob boje (utoky a komba ktera pouzivas a jejich kombinace) i obleky co pouzivas a snazi se vytvorit AI hrace co se te bude snazit napodobovat. ghosta pak muzes upnout na net nebo poslat pratelum a ti proti "tobe" muzou hrat v doju. v dojo modu jak prochazis ruzna doja bojujes vlastne taky proti ghostum.

muzes hrat i sam proti sobe. jen musis nejak poprejmenovavat soubory z mghost do pghost nebo tak neco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hoši, něco říkejte. Já jsem nejepší na mé škole, 5 postav mám na Dark Lord (otevře se jen Jinpachi pozadí, ne char.) a Lili mám na Devine fist. Mám nahráno 78hodin a s Lili mám csore 968 ku 72 a to sem to od začátku hrál na Ultra hard (ono začal jsem až když sem se naučil všechny komba). Rád hraju za Lili, Jack-5 a Christine. Nerad, mno nwm já porážim všechny xD. a nej mapa je ta s tím vrtulníkem nebo jakákoli jiná, která nemá zeď xD P.S. Postava, která má kombo, který ubírá všechny Hp je King (docela těžký) a Jack-5 (ten má 2 takový)´Mimochodem Jack-5 je nejsilnější postava ze hry a umí pěkně lítat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to je přesně on. BTW já sem si obnovil standartní nastavení PSP a tim pádem muj save už nebyl kompatibilní. Takže kdokoliv si obnoví standartní nastavení, přijde o save, tak na to bacha.

Tak to tedy nwm, já sem při tom o žádný save nepřišel, dokonce ani po istalaci nového fw! Jen musím podotknout, že savy nejsou kompatibilní s jinými verzemi hry. Např. mám save z jedné iso EU hry a dam si tam UMD taky Eu verze tak ten save nepude!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně hraju za lili.Mám takovej dotaz sem tam když děláte dojo se otevřou nějáký věci na postavu bohužel se mi otevře tak vždycky 1 ze 3 co se napíšou že se otevřeli ale v customize nic(mam orig platinium) nevite co s tim? a jak je to s ranky ?přibívají po určitém počtu vítěztví a nebo taky záleží na ranku toho nad kým ste vyhráli? Dorhál sem dojo a rank lone wolf :D a vůbec to neroste :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně hraju za lili.Mám takovej dotaz sem tam když děláte dojo se otevřou nějáký věci na postavu bohužel se mi otevře tak vždycky 1 ze 3 co se napíšou že se otevřeli ale v customize nic(mam orig platinium) nevite co s tim? a jak je to s ranky ?přibívají po určitém počtu vítěztví a nebo taky záleží na ranku toho nad kým ste vyhráli? Dorhál sem dojo a rank lone wolf :D a vůbec to neroste :D

roste to, ale hodne pomalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hoši, něco říkejte. Já jsem nejepší na mé škole, 5 postav mám na Dark Lord (otevře se jen Jinpachi pozadí, ne char.) a Lili mám na Devine fist. Mám nahráno 78hodin a s Lili mám csore 968 ku 72 a to sem to od začátku hrál na Ultra hard (ono začal jsem až když sem se naučil všechny komba). Rád hraju za Lili, Jack-5 a Christine. Nerad, mno nwm já porážim všechny xD. a nej mapa je ta s tím vrtulníkem nebo jakákoli jiná, která nemá zeď xD P.S. Postava, která má kombo, který ubírá všechny Hp je King (docela těžký) a Jack-5 (ten má 2 takový)´Mimochodem Jack-5 je nejsilnější postava ze hry a umí pěkně lítat xD
proti tobě bych si rád zahrál ;) podle toho jak píšeš tak seš asik dobrej = ) --btw měl sem lili divine fist nějak skore cca 300 : 8 njn.... 13 hit kombo a potom dorážečka nějaká a čaou ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu