Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken Dark Resurrection


shadow.wizard

Recommended Posts

Však když by byla volba použít ovládání PSP, nebo jinej ovladač, tak kdo by to neuvítal? Kdyžby byl výběr. Já bch to uvítal. Stejně hraju většinou v postely. takže PSP není problém si opřít o nohy.

Snad to někdy někomu dojde.

Docela mi vrtá hlavou co dělali testeři Tekkena? To s tím byly spokojení?

Si říkám, že by přece nmohl být problém v kombech, tak kde to vyžaduje zmáčknout šikmo, tak to nahradit rovně. Pro nováčky by to bylo stejný, veterání to určitě stejně raději hrají na PS2.

A nebo zase mít možnost v nastavení zvolit jeslti chci originál komba nebo nová PSP upraená komba :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 477
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No a myslíš že by to fungovalo? Ale rozhodně bych něco takovýho ocenil.

PSP někde položíš nebo opřeš, to není zase takovej problém. A hrát na něčem kde se dá přesně mačkat diagonální směr.

Na knoflíku to jde, ale taky úplně ne přesně. Navíc udělat tam nějaký kombo který vyžaduje hodně měnit směry je na knoflíku dost těžký :-/

Jo a co s těma aurama? Jsou k něčemu?

Aury jsou jenom pro efekt... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem se zeptat, jestli už náhodou nemáte doma někdo originálku?

jj Glutton a Pizzadox o jinych zatim nevim...

a nevíš, jestli jim to v pohodě jede? To musej mit zatím tu asijskou verzi co? Chci si to taky koupit, tak snad všechno bude ok

Glutton nevim ale Pizzadox ma US.Ale Glutton bude mit asi taky US.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co (krom ovládání :-)) mi na týhle hře vadí je vpodstatě neomylnost počítačovejch protivníků. I na nejlehčí obtížnost na mě sype takový komba, proti kterejm vpodstatě není obrany (nebo o ní nevím).

mohli tam udělat i nějakou snažší obtížnosti pro začátečníky, kde PSP nebude zvládat bezchybně desítkový komba a pohrávat si se mnou jak s hadrem na holi. Něco jako ž dá max 3krát kombo a pak se netrefí. Aby to byl prostě vyrovnanej soupeř.

myslím, že tahle hra může být naprosto super ve dvou lidech. Je dost promakaná a člověk se v ní může zdokonalovat snad donekonečna.

Ale proti PSP, mi přijde že to není o tom jak umím hrát ale jeslti se PSP rozhodne že mě nechá vyhrát. Někdy jen tak postává a i když udělám několik blbostí, tak ho porazím. Jinka se na mě vrhne a nedá mi jedinou šanci zmáčknout nějaký tlačítko. Prvním úderem mě hend vyhodí, doháže ke zdi a tam dodělá. Docela na prd prohra se kterou nejde nic dělat :-/

Obtížnosti mohli trošku vyvážit. Protože jeslti tohle je easy, tak nechci vidět ty vyšší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo obtížnost je trochu vyšší a to především v arcade módu kde se stupňuje v závislosti na dosažené hodnosti..v závěrečné fázi už fakt hardcore..například u eddyho mám titul dark lord což je po divine fist nejvyšší hodnost a stačí jediná chybka které se během boje s tekken lordem dopustím většinou znamená pravidelný příděl úderů zajišťující můj dlouhý let vzduchem (bez možnosti dopadu či obrany) až ke steně a čekat na zavěrečné kombo znamenající prohru a po dlouhém čekání konečně přistání na zem..to se týká hlavně postav steve, nina, kuma, heichachi atd. který jsou moc předimenzovaný a ty jejich komba za celej lifebar už od startu jsou na těžce posr*ní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steve je absolutni IMBA jednou jsem s nim dal combo ktery toho druhyho zabilo a to mel plny pocet zivotu

jo plz poradte stahl jsem si save a pise to : This game data was saved on a different PSP and cannot be loaded.

poradte pls nechce se mi to hrat od znova :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steve je absolutni IMBA jednou jsem s nim dal combo ktery toho druhyho zabilo a to mel plny pocet zivotu

jo plz poradte stahl jsem si save a pise to : This game data was saved on a different PSP and cannot be loaded.

poradte pls nechce se mi to hrat od znova :sad:

ten save ti nejde protože ti ho nejspíš nepodporuje tvoje verze hry. US save nespsutíš na JAP nebo EUR, stejně tak nespustíš JAP na US nebo EUR a EUR na JAP nebo US:) To ale platí u všechz her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

steve je absolutni IMBA jednou jsem s nim dal combo ktery toho druhyho zabilo a to mel plny pocet zivotu

jo plz poradte stahl jsem si save a pise to : This game data was saved on a different PSP and cannot be loaded.

poradte pls nechce se mi to hrat od znova :sad:

ten save ti nejde protože ti ho nejspíš nepodporuje tvoje verze hry. US save nespsutíš na JAP nebo EUR, stejně tak nespustíš JAP na US nebo EUR a EUR na JAP nebo US:) To ale platí u všechz her

zas takova lama zas nejsem tohle vim mam US a zkousel jsem na to US a stejne to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu