Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony/Police podnikla razii ke graf_chokolo domu!


varinek

Recommended Posts

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jednoho chytnou a prijde dalsi a tedka se na to aspon podivaj i jiny a jede se dal akorat nechapu proc to nedelaji anonymne .... proste at se urcite veci objevej jen tak a nikdo nic a nikoho to neni a pak nekdo testne a hele je to super.

Asi blbej priklad ,ale aspon by si usetrily starosti.

Ja jinak jen cekam az se Sony rozhodne nastevovat i lidi doma co maji stazene zalohy ... pak vezmu klacek a zajedu primo do Sony je tam vybouchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o to to bude horsi pro nej... mel si to nekam zalohovat a schovat pro pripad ze by v tom chtel pokracovat... :?

No moc te nechapu, hodil to na net volne k stazeni...Vse co o tom vedel aby mohl nekdo pokracovat dal!!

on si to zalohoval ted si ty soubory stahuju

To sem zvedavej k cemu ti to bude :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No moc te nechapu, hodil to na net volne k stazeni...Vse co o tom vedel aby mohl nekdo pokracovat dal!!

prave ze to dal volne verejne ke stazeni. Ted bude mit se SONY zbytecne par problemu navic ze dal tyto nastroje (nebo dokumenty nevim nestahoval jsem to) volne do obehu mezi lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v jeho pripade je to k pochopeni stejne uz mu nic jineho nezbejvalo ,kdyz uz k nemu prisli a vsechno mu vzali kde urcite mel stejne soubory a tohle byla pojistka.

Docela by to byla skoda,kdyby se jeho prace nedostala ven mezi ostatni.Tedka se to rozjede jeste vic i kdyby Sony blokovala servery a mazala soubory lidi to porad budou dal a dal kopirovat.

Tedka uz to ma stazeny minimalne 100 000 lidi.A zas nekdo kdo tomu rozumi v tom bude urcite pokracovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ho.no, vsichni brecej jak chudaci se sony jsou v pruseru protoze se warezi. A vypada to ze v japonsku pomalu nemaji co zrat, a jenom GT5 sony prodalo za par mesicu 6,3 mil kopii. Na normalni usery se sere a mele se neco o dotovani. Nasrat, konzola byla dotovana mozna v jejich zacatcich. Technologie vyroby, soucastky atd. bylo tenkrat nekde jinde. Ale dnes na tom tezce vydelavaj. Preju jim z celyho srdce at jim lidi pousteji zilou daleko vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasrany Sony fasisti.. Nechapu, ze policie skace tak, jak Sony piska. Hnus Sony. Jakejkoliv zbytek uznani smerem k Sony, timto ve mne zhasnul a preju, aby se Sony vymachala v tech nejvetsich srackach, ktery jim komunita muze nabidnout.

Sony timhle nedocili niceho kloudneho. Akorat proti sobe postve komunitu - protoze takove ubohe chovani se nemuze libit nikomu. A nastartuje talentovane crackery, kteri se pusti do crackovani a reverzniho inzenyrstvi PS3 tak rychle, ze za chvili bude firmware komplet rozebranej.. Ostatne uz ted se Sony piractvi nema jak zbavit a z hackeru penize nevytriska.. A budouci konzole timto krokem neochrani - proste ubohe chovani. Zajimalo by mne ktery narusenec ze Sony vymyslel celou tuhle "akci".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to lidska vlastnost je to jako u nas v praci rozbil se automat na susenky kde jedna stala 13 kc a co se stalo ... chyba ... byla za 1 kc + jeste 5 kc s toho vypladlo a jak to dopadlo ?

Normal se to do rana vybrakovalo ... tak nejak funguje i PS3 kdyz muzes stejne si to takzvane stahnes,ukradnes ... kdyz je ta moznost.Sony se sice brani ,ale timhle si vic uskodi.

Mozna nova revize ps3 prospeje,ale moc sanci tomu nedavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsichni jste chytry jak delfini... at si kazdej dela co chce, ale nechapu jak se muzete divit ze se SONY brani...

to anonymous a ostatni: nadavate na SONY, ale skoro vsichni pouzivate jejich vyrobky... UBOHOST!!!

Je rozdil branit se napriklad ochranou software nebo pretazenim hackeru na svou stranu - tedy inteligentne a uboze pomoci zakonu. Nechat zavirat a delat razii u mladych lidi (studentu), kteri jsou chytrejsi, nez cela Sony dohromady (jak jinak by bylo mozne, ze 21 lety kluk prekonal ve svem volnu tak dokonalou ochranu, na ktere pracovali nejlepsi zamestnanci na cely uvazek a za kterou take dostali nalezite zaplaceno?), je proste ubohe. Hlavne kdyz tim Sony niceho nedosahne. Kdyby je pretahla na svoji stranu, tak by si zajistila lepsi ochranu do budoucna a take to, ze uz ji stejni hackeri necracknou, protoze by pracovali pro Sony. Kdyby je pretahla vcas, tak by mozna ani nedoslo k prolomeni. Kdezto co ted? Ted uz ochranu nevyleci tim, ze pozaviraji nevinne lidi a budou kolem sebe kopat, jak muzou. Ani jim nikdo nevyplati financni unik. Akorat tim nabudili novou vlnu hackeru, kteri se budou do PS3 dostavat uz jenom z principu (a to se uz deje). Zaroven to lidi nasralo a i ti, co si kupovali hry z principu, se ted na to vykaslou treba protoze se jim chovani Sony nelibi (jasne, nerikam ze vsichni, jsou tu lidi, kteri se o tohle vubec nezajimaji). Proste rozhodne to neni dobra reklama, prachy z toho mit nebudou, zabezpeceni tim nezlepsi, akorat tim poserou zivot nadejnym lidem - takovy postup ti prijde ok? Prober se.

A ze mam neco od Sony. Ano, mam PSP, ale to uz mam nekolik let - ted ho nebudu vyhazovat a prodavat stare PSP Fat se nevyplati (ani bych nechtel, koupil jsem si ho za prvni vyplatu v jedne praci, ale to je osobni vec :) ), tak co s tim mam delat? Kupoval jsem ho jeste v dobe, kdyz Sony takove "akce" nedelala. Jak jsem mohl vedet, ze se zachova takhle. A od te doby, co zacala tento postup, jsem si od ni nic nekoupil - takze nevim, co placas za nesmysly.

Je to lidska vlastnost je to jako u nas v praci rozbil se automat na susenky kde jedna stala 13 kc a co se stalo ... chyba ... byla za 1 kc + jeste 5 kc s toho vypladlo a jak to dopadlo ?

Normal se to do rana vybrakovalo ... tak nejak funguje i PS3 kdyz muzes stejne si to takzvane stahnes,ukradnes ... kdyz je ta moznost.Sony se sice brani ,ale timhle si vic uskodi.

Mozna nova revize ps3 prospeje,ale moc sanci tomu nedavam.

No jenze je rozdil, kdyz ti tohle automat dela sam od sebe a nemusis ho nejak "hackovat" a kdyz mas konzoli, kterou musis NEJAK upravit, aby jsi mohl hrat stazene hry.. Spousta lidi nerada cte navody (lenost atd.), takze proste kupuji hry. Nebo je ani nenapadne, ze by to slo nejak obejit, proste jim prijde normalni jit do kramu a koupit hry tak, jak se to ma. Nebo proste maji radi sbirku. Hlavne v zahranici jsou hry levnejsi (a to nejen kvuli vyssim platum).. Nebo proc jinak by treba takove Nintendo vubec piratstvi neresilo a radsi se zamerovalo na vyvoj a stejne vydelavalo stejne, jako Sony (resp. je nejprodavanejsi treba v japonsku..). To same Microsoft a Xbox. M$ piratstvi sice resi, ale rozhodne ne tak nechutne, jako Sony. Resi to inteligentne a to tak, ze proste updatuje SW nebo revizi konzole - tedy nijak nesere pravnikama a nezavira talentovane lidi.. A proste se na Xko pirati - kdyz chces, tak muzes a i tak - prodelava m$ na xku? Krachuje snad kvuli tomu? Je prodelecne? Ne.. :) Takze..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro všechnu elektroniku co mám doma mám od Sony, protože jsem je měl za špičkovou značku a mám pořád, bohužel to jak se k celé věci postavili mě donutilo se rozhodnout, že už od nich nekoupím ani tužkovou baterku. Sám tu firmu samozřejmě nepoložím, ale pokud nás bude víc, třeba to aspoň trochu pocítí :) kdo chce, ať se přidá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta lidi nerada cte navody (lenost atd.), takze proste kupuji hry. Nebo je ani nenapadne, ze by to slo nejak obejit, proste jim prijde normalni jit do kramu a koupit hry tak, jak se to ma.

Ale no tak. Nedělej z lidí, co si kupují hry, nějaké blbečky, co by to nedokázali. A překvapivě, kupování her, stejně jako kupování jiného spotřebního zboží, normální je. Co je nenormální, je jeho získávání "jiným" způsobem. S cenou sice máš pravdu, hry u nás jsou dražší, než na západ od nás, ale i to se dá řešit, když je vůle. Jenže ona často chybí, že?

Nebo proc jinak by treba takove Nintendo vubec piratstvi neresilo a radsi se zamerovalo na vyvoj a stejne vydelavalo stejne, jako Sony (resp. je nejprodavanejsi treba v japonsku..).

Big N je nejprodávanější na celém světě, ale to je vedlejší. Nicméně i tato firma pirajdy řeší, jen se o tom tolik nemluví. A klidně i s pomocí soudu, když je možnost.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/98175-Nintendo-Pirate-Settles-Dispute-for-1-5-Million

http://www.industrygamers.com/news/nintendo-goes-on-the-offensive-against-r4-pirate/

Samozřejmě, ale jinak pravdu celkem máš, Piratství se dost přeceňuje, žádná platforma na něm nedojela a nejspíš nikdy nedojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak. Nedělej z lidí, co si kupují hry, nějaké blbečky, co by to nedokázali. A překvapivě, kupování her, stejně jako kupování jiného spotřebního zboží, normální je. Co je nenormální, je jeho získávání "jiným" způsobem. S cenou sice máš pravdu, hry u nás jsou dražší, než na západ od nás, ale i to se dá řešit, když je vůle. Jenže ona často chybí, že?

Big N je nejprodávanější na celém světě, ale to je vedlejší. Nicméně i tato firma pirajdy řeší, jen se o tom tolik nemluví. A klidně i s pomocí soudu, když je možnost.

http://www.escapistmagazine.com/news/view/98175-Nintendo-Pirate-Settles-Dispute-for-1-5-Million

http://www.industrygamers.com/news/nintendo-goes-on-the-offensive-against-r4-pirate/

Samozřejmě, ale jinak pravdu celkem máš, Piratství se dost přeceňuje, žádná platforma na něm nedojela a nejspíš nikdy nedojede.

Spatne jsi mne pochopil.. Myslel jsem to tak, ze je to nenapadne ne z toho duvodu, ze by byli hloupi, ale protoze jejich moralka jim nedovoli vubec pomyslet na neco takoveho, ze by nejak obchazeli system/prolamovali ochrany atd.. Takhle jsem to myslel :) Takze naopak jsem to myslel pozitivne, ne negativne. Omlouvam se, jestli to vyznelo jinak. Opravdu to tak v zapadnich zemich je - ze lidi o moznostech crackovani vubec nevi.. Vubec je to nenapadne neco takoveho hledat.. Proste jim prijde normalni hru kupovat ;)

EDIT: a ze Nintendo je nejprodavanejsi na celem svete vim, jen jsem si tim nebyl 100% jisty a nechtel jsem trapne Googlit, abych se ujistil, tak jsem napsal to, co vim na 100%.. Trochu jsem cekal, ze se kvuli tomu do mne nekdo naveze :) A zaroven vim, ze piratstvi resi.. Pochopitelne - proto je treba napr. treba updatovat flash karty, pokud si do DSka placnes novy firmware.. Ale myslel jsem to tak, ze to rozhodne resi asi nejmene ze vsech spolecnosti, produkujici konzole.. Resi to nejmirnejsim zpusobem a je videt, ze do ochrany vklada mnohem mensi finance, nez konkurence - a evidentne uspechu konzole a zisku to nejak vyrazne asi neubira .. Chtel jsem tim jen poukazat na to, ze to jde (i lepe) bez silenych ochran - ze by firmy radsi meli resit hratelnost a vyvoj, aby hraci byli spokojeni.. Ne jen neustale patchovani ochran proti crackovani, ktere se stejne ve finale prolomi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spatne jsi mne pochopil.. Myslel jsem to tak, ze je to nenapadne ne z toho duvodu, ze by byli hloupi, ale protoze jejich moralka jim nedovoli vubec pomyslet na neco takoveho, ze by nejak obchazeli system/prolamovali ochrany atd.. Takhle jsem to myslel :) Takze naopak jsem to myslel pozitivne, ne negativne. Omlouvam se, jestli to vyznelo jinak. Opravdu to tak v zapadnich zemich je - ze lidi o moznostech crackovani vubec nevi.. Vubec je to nenapadne neco takoveho hledat.. Proste jim prijde normalni hru kupovat ;)

Dovolím si ti trochu oponovat a přidat jednu poznámku: Nemusí si je kupovat, protože o tom neví, ale protože chtějí a oceňují práci vývojářů - a mezi ty já patřím :) Jinak s vámi souhlasím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spatne jsi mne pochopil.. Myslel jsem to tak, ze je to nenapadne ne z toho duvodu, ze by byli hloupi, ale protoze jejich moralka jim nedovoli vubec pomyslet na neco takoveho, ze by nejak obchazeli system/prolamovali ochrany atd.. Takhle jsem to myslel :) Takze naopak jsem to myslel pozitivne, ne negativne. Omlouvam se, jestli to vyznelo jinak. Opravdu to tak v zapadnich zemich je - ze lidi o moznostech crackovani vubec nevi.. Vubec je to nenapadne neco takoveho hledat.. Proste jim prijde normalni hru kupovat ;)

Ach tak. V tom případě se pak v tomto tématu zcela shodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si ti trochu oponovat a přidat jednu poznámku: Nemusí si je kupovat, protože o tom neví, ale protože chtějí a oceňují práci vývojářů - a mezi ty já patřím :) Jinak s vámi souhlasím...

To beru jako samozrejmost - o tom jsem psal uz vyse :) Ze jsou lide, kteri chteji mit sbirku atd.. Ale rekl bych, ze nejvetsi cast bude ta, kterou tu s Nanakim rozebirame az ted v poslednich postech - tedy lide, kteri proste hry kupuji jako spotrebni material.. Protoze to berou jako normalni vec, jak si koupit hru do sve konzole. Koupi si konzoli na hrani a chteji hrat - tak si do ni koupi hru :) Tak je to asi nejcastejsi.. Tihle "vetsinovi zakaznici" ani neresi nejake ocenovani a prispivani. Pouze si "sobecky" koupi hru, protoze si chteji zahrat, ani pritom nemusi myslet na ostatni :) Proste to berou jako normalni, nenapadne je, ze by to slo jinak, tak, ze by z toho ve finale autori nemeli nic atd atd.. Ale to uz se opakuju a dostavam se do kruhu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu