Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vhodnost PSP pro mp3 a mp4....


misternet23

Otázka

Recommended Posts

  • 0
tak jsem si koupil teda ten kabel jack jack ale kam ho mám zapojit ?

nevim jak ty, ale ja mam na hifi audio vstup na 2X cinche a to ma vetsina hifi...

jestli tam nikde nemas jack (diru) oznacenou jako audio in, signal in.. nebo neco podobnyho... je ti ten kabel na nic...

ale mrkni se zezadu spis po tech cinchich... jsou to dva konektory, take budou pravdepodobne oznaceny jako vstup (neco in)... jeden bily a druhy cerveny(nebo myslim byvaji take jeden cerny a jeden cerveny)... jestli jo staci si koupit kabel jack - 2x CINCH a uz budes vedet kam je zapojit...

ja jen proste nechapu, proc si kupujes kabel na propojeni s hifi jack - jack kdyz se ani nepodivas co mas za audio vstup na hifi a jak uz jsem psal vetsinou jsou to cinche, podobne

jako na TV...

edit: tak nic :) ...uz me predbehli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
[;204600']nevim jak ty' date=' ale ja mam na hifi audio vstup na 2X cinche a to ma vetsina hifi...

jestli tam nikde nemas jack (diru) oznacenou jako audio in, signal in.. nebo neco podobnyho... je ti ten kabel na nic...

ale mrkni se zezadu spis po tech cinchich... jsou to dva konektory, take budou pravdepodobne oznaceny jako vstup (neco in)... jeden bily a druhy cerveny(nebo myslim byvaji take jeden cerny a jeden cerveny)... jestli jo staci si koupit kabel jack - 2x CINCH a uz budes vedet kam je zapojit...

ja jen proste nechapu, proc si kupujes kabel na propojeni s hifi jack - jack kdyz se ani nepodivas co mas za audio vstup na hifi a jak uz jsem psal vetsinou jsou to cinche, podobne

jako na TV...

edit: tak nic :) ...uz me predbehli[/quote']bylo to proto že jsem ani nepřemýšlel a koupil jsem to protože jsem si myslel že se to zapojuje do zastrčky sluchátka :lol: :lol:

už jsem radši udělal foto :D jak to tam mám takže si mám koupit kabel jack-2xcinch ?

P1010021-enc1.jpg

P1010023-xsj1.jpg

a dá se to připojit i s DVD ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu