Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Částečně fungující ovladače Sixaxis


hrbowo

Recommended Posts

Ahoj vespolek mam problem na Aukru jsem si koupil 2 ovladace sixaxis. Po pripojení k PS3 (tlusťoch) u nich fungují pouze joysticky a tlačitko select start a P. U obou je to stejné restarovat jsem je zkoušel ale nepomohlo to. Nějaký návrh ? Vzadu na ovladačích je napsano Class B nejsou ovladače rozlišeny podle regionů?

Díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně naprostá klasika - koupil si šmejdy. To je tak, že někdo chceš ušetřit, a pak to takhle dopadá. Většinou, pokud jde cena za nový pod cca 700 tak to jsou napodobeniny. Takže jsi nejspíš ztratil 1200 kč (jesstli to chápu správně tak, že nejde ani jeden).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz kdyz uz je tu toto tema,

na aukru se objevuji ovladace za 200 kc, mam v soucasne dobe 2 sixaxis, chtel jsem si zahrat s kamosama ve 4 LBP ale kupovat dalsi 2 sixaxis mi prijde dost drahy a tak jsem se chtel zeptetat jestli vubec ty ovladace za ty 200 funguji nebo jestli s tim ma nekdo zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz kdyz uz je tu toto tema,

na aukru se objevuji ovladace za 200 kc, mam v soucasne dobe 2 sixaxis, chtel jsem si zahrat s kamosama ve 4 LBP ale kupovat dalsi 2 sixaxis mi prijde dost drahy a tak jsem se chtel zeptetat jestli vubec ty ovladace za ty 200 funguji nebo jestli s tim ma nekdo zkusenosti.

Hele, za 2 kila to můžeš zkusit - na beton nebudou fungovat, když ne hned, tak po nějaké době. Budou hodně nekvalitní a možná teď díky Sony a jejím opatřením proti pirátům a hackerům nepoužitelné. Sony zablokovala neofiko zařízení, je možné, že ti to nepůjde vůbec. Ale oproti 1200 je to risk, který není drahý :D

Tak si zkus od někoho půjčit ovladače, jinak to asi moc nevyřešíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu