Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na crack PSP s fw 6.20 ?


Propi

Recommended Posts

Zdravím, jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3 a s FM 6.20, četl jsem návod na

ChickHEN pro PSP TA-088v3

ale je tam poznámka: PSP s oficiálním firmwarem 5.03 !! (pokud máte nižší FW upgradujte podle návodu zde, pokud máte vyšší oficiální FW máte smůlu)

Mám tedy smůlu, nebo je PSP nějaká možnost cracknout?

Předem díky za odpověď :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro novější PSP Slim od září 2008 - jedná se o PSP se základní deskou TA-088v3

- zde je možnost použít tzv. ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné !

Proč tam píšou že to nejde snížit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a když se takhle natvrdo vypne, tak pak stačí použít jen prometheuse a pak zase pujdou spoustet bez problému ? a kdyby se pak zase nááhodou vyypnul natvrdo tak zase prometheuse a zase pujdou ? nebudu muset nahazovat pokaždé celý HEN ?

EDIT: Tak ono to nejde, když chci spustit nějakou hru tak musím vždycky spustit Prometheuse a tam si vybrat iso a spustit ho.

Pomocí OpenIdea ISO Loader by to mělo jít spouštět normálně tak, že najedu na Memory Stick ve Hrách (Game) a tam by mělo normálně být ty hry že ?

Ale já jsem ten návod na OpenIdea ISO Loader moc nepochopil! :(

EDIT2: Tak se to podařilo a mohu hry spouštět normálně z Game -> Memory Stick a nemusím pouštět žádny prometheus ;-)

Ted kdyz vypnu PSP na tvrdo tak se stane co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí používat mozek :),OpenIdea nepoužívej,stáhni si Iso Tool - http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010050002 - a v něm najed na tvoje ISO a dej Make XMB Icon a můžeš hrát hry z XMB bez pluginu (funguje to tak že vlastně Iso Tool vytvoří eboot kterej tě po spouštění hodí rovnou do ISO - jako zástupce programu na ploše PC)

A když to vypneš tak musíš znovu nahodit TN Hen

+ nevim jak jste docílili datumu 2-3 dnů do východu TN Hen "Déčka":roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno docílil jsem toho takhle http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=17&t=3493 sice jsem si trošku asi přisadil za ty 2-3 dny to asi přesně nebude ale tenhle týden by to mělo být na 99%

Originál

At this point, we know that:

1.6.20 TN-D will be released this week, unless unforeseen circumstances (the exact date is still being discussed and refined).

2. 6.20 TN-D will support:

- PSX Game

- Tilt FX

- Language file to VSH menu in the Latin alphabet

3. At 6.20 TN-D fix:

- The problem with running the plug on the big stick.

- Improved stability.

What will never be a 6.20 TN-X:

- Built-in game loader ISO / CSO.

- UMD VIDEO ISO loader.

Volně mnou přeloženo

Co zatím víme je, že:

1.6.20 TN-D bude vydán tento týden, pokud nenastanou žádné nepředvídatelné komplikace (přesné datum je stále předmětem diskuze a není přesně dané)

2 6.20 TN-D bude podporovat:

-hry PSX

-Tilt FX

-Změnu jazyka VSH v Latince

3.V Tn-HEN D bude opraveno

-problém se spouštěním ?(pluginů kdy se PSP zasekávalo)? asi, tak jsem to pochopil s diskuze

-Vylepšená stabilita

4. Co nikdy nebude v TN-HEN X

-Zabudovaný ISO/CSO loader

-UMD VIDEO ISO loader

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu