Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Špatný flash mechaniky


Hanz1993

Otázka

Mám takový problém. Flashovat trochu umím jelikož jsem to na svém xku párkrát dělal. Jenže jsem chtěl flashnout xko svému kámošovi a stala se taková chyba a nevím co s ní. První všechno probíhalo normálně a už mi jen chybělo nahrát nový firmware na jeho lite on mechaniku. Akorát můj *****ní komp jel jak si pomalu, ja spustil nahrávání a jelo to strašně pomalu. Jenže xko, které jsem vlastně používal pro napájení té mechaniky, se po nějaké době samo vyplo. No a právě v půlce nahrávání. A ted mechanika nejede a když ji znovu zapojim do kompu tak se všechno sekne a už s stím nehnu. Tak bych potřeboval poradit jestli je nějaký způsob jak ten neuplný firmware vymazat a znovu nahrát. Prosím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám takový problém. Flashovat trochu umím jelikož jsem to na svém xku párkrát dělal. Jenže jsem chtěl flashnout xko svému kámošovi a stala se taková chyba a nevím co s ní. První všechno probíhalo normálně a už mi jen chybělo nahrát nový firmware na jeho lite on mechaniku. Akorát můj *****ní komp jel jak si pomalu, ja spustil nahrávání a jelo to strašně pomalu. Jenže xko, které jsem vlastně používal pro napájení té mechaniky, se po nějaké době samo vyplo. No a právě v půlce nahrávání. A ted mechanika nejede a když ji znovu zapojim do kompu tak se všechno sekne a už s stím nehnu. Tak bych potřeboval poradit jestli je nějaký způsob jak ten neuplný firmware vymazat a znovu nahrát. Prosím poraďte

Muzes vyzkouset prez Dosflash, ale budes muset dostat jednotku do Vendor modu rucne`. tusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja som mal tento problem vcera, vyber port na ktorom (pravdepodobne) je a pomackaj Intro / Outro ;-)

mal som ten problem ze sata radic hrozne mrzol komp, ale na 10-ti krat sa to podarilo korektne, po zapise a verifikacii klikni tiez outro a mozes to vypnut

dosflash je tiez riesenie, ja som to ale bral ako poslednu moznost, kedze to povazujem za dost nepohodlne riesenie .. JF na to uuuplne staci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Postupy na to jsou, hledej buď ten DosFlash, iPrep anebo Liteon Erase v případě, že se jedná o mechaniku LiteOn.

Jednoduse si v podstate vytvoris spousteci flasku na dos. Stahnes si liteonerase.exe a dosflash.exe. To si nahrajes do korenu na flashdisku a pridas tam jiz upraveny fw na mechaniku. Pak nechas nabehnout Pc do dosu a jedes. Zadas tam prikaz dosflash. Tam pak musis priznat a priradit hodnotu radice kam mas pripojenou DVD. A pak uz pouzijes prikas liteeras .....A pak uz zase nahrat fw. Jinak mas video navody na youtube

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu