Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

otevre se u chiefa 6* hvezdickove questy??ja jsem udelal vsechny questry i ty urgent questy na 6* a nic
ve freedomu to konci tema urgentama, ale asi to jeste nemas uplne hotovy... myslim, ze pri splneni prvnich trainingu se ti tam objevi shen gaoren a po clearnuti questu se ti objevi posledni... dual rajang v great arene

po splneni tohoto questu se ti odemkne pulsujici barva pro amory a to je co se tyce single questu vse.. pokracovani v 2ndG ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

pokud hrajes MH Freedom 2, tak ne... ale muzes si save previst do Monster hunter portable 2G.. navod na prevedeni save udelam bud dneska, nebo zitra do sport club sekce ;)

MHP2G je v podstate japonska verze monster hunter freedom 2 s pokracovanim, nebo questama na vic a par vylepsenima jako jsou treba bojovi felyni... atd

hra je zatim pouze pro japonsky trh, ale lze ji patchnout, aby tam byla vestina veci v anglictine... pozdeji mozna vsechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnza:prijdu si jak u blbejch,ale dobre,rozepisu to

Freedom je uz v eng,patchovat jde jen MHP2 (MH portable 2nd)-to je stejny jako freedom(temer),jen je je v JAP

a MHP2G (MH Potable 2nd G)-to je nova verze,obsahuje spoousty veci navic jako felynes fighters atd.,ta je v zaklade taky JAP

k prevodu saveu-prevadi se pouze z MHF2->MHP2( a obracene),kdyz mas save na MHP2 tak ho muzes ve hre MHP2G previst(v nabidce new game)

o patchi se psalo v threadu o 2G,ale budiz

vetsinou se patch (*.ppf) aplikuje pres UMDGEN(u MH jen na soubor DATA.bin),ale frajeri od Papimeru udelali temer kompletni preklad cely hry,kt. se spousti jako HB,takze to dokaze kazdej idiot

[;365428']. navod na prevedeni save udelam bud dneska' date=' nebo zitra do sport club sekce ;)[/quote']

jej,navod na prevod save jsme chtel taky napsat,mam ti to teda prenechat?

dneska jsem dal asi 3x Brown blango a konecne mam desert coin(blby fangs) a pak abych si od ni odpocinul jsme vzal uca bow,jeden staaaaaaaarej(defense asi 150) set,kt. ma jenom HGE,hromadu bomb a veci na uspani,uvaril si heroics a sel sem na G final invitation

1zarval v pohode,2. byl uz horsi, si clovek musi davat fakt majzla na ty jeho pesti, protoze ma rozmach jako krava,teda jako veeeelkej rajang,ale stejne sem tomu neutek,ale pro jednou(teda spis 2x me navstivilo stesti-zacal pesti a ja videl jak jde primo na me-ale minul a sejmul me eartquakem,sem si rikal ze urcite zarvu a on znova zacal machat pestma a zase minul a zase me trefil zemestresenim,tak sem cekal az umru a on odbeh za kockou:cheesygrin:

nejelepsi bylo,kdyz sem vyplacal vsechny power sipy,tak sem si rikal,az me sejme,tak tam pujdu a budu ho uspavat,chytat do pasti a davat mu bomby k drstce dokud nechcipne-tak me zmetek najednou nahnal do kouta a sejmul-v kempu sem si pripravil vsechno na sleepbombing a sel sem-cseho sem si nevsim-zmetek kulhal,tak sem ho sel upsat,ze ho dopalim do vecnejch lovist,ale vypalil sem teprve sest strel,kdyz tu nahle pribehla kocka a poprvy za celej q do nej sekla a on zarval:cheesygrin:,tomu sem se celkem smal

a ted jdu zase na blango kvuli tem posahanejm fangum:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dal na tuhle super gamesu taky, ale mám zásek, dělám questy lvl** u té stařeny ve vesnici a mám ulovit toho Yian Kut-Ku, ale ani za boha to nemůžu udělat. Používám dual blade a battle armor

je v podstate jedno jaky typ zbrane pouzivas, hlavne kdyz se snim naucis zachazet, ale pro zacatek je mozna nejlepsi long sword, hodne hracu s nim zacinalo

jinak si u tohoto questu narazil asi jako asi kazdy z nas.. a to je prave ta chvile, kdy je treba si uvedomit, ze je to hra spise o preziti, nez o bezmyslenkovem koseni monstra, ver ze na konci hry, coz je opravdu za dlouho, te bude bolet kazdy zasah ;)

urcite nic nezkazis, kdyz si udelas lepsi brneni...

jinak je spise potreba naucit se jakym zpusobem kut-ku utoci a vychytat si moment, kdy by na nej bylo mozne bezpecne zautocit.. o tom je to v podstate vdycky... proste trpelive uhybat a treba ve chvili, kdy zacne kut-ku plivat firebally, pribehnout pekne pod nej zasadit par ran a zase pryc

ve hre je mimo jine spousta itemu, ktere ti zautoceni na nej ulehci.. na kut-kua funguji dobre flash bomby, sonic bomby, nebo sm barrel bomby

posledni rada kterou ti na kut-ku muzu dat je, ze neslabsi misto, kam utocit je hlava, nebo kridla na zbytek si musis prijit sam

preju spoustu trpelivosti a..

good luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste pouzivej pasti a vem si material na dalsi.. bomby taky nejsou k zahozeni (poloz dve velky bomby a odpal malou kdyz je chycenej)

Kazdopadne katany sou pro zacatecniky asi nej.. ale jestli se naucis pouzivat kladivo tak ti garantuju ze budes mit mnohem mensi problemy.. A malem bych zapomel.. youtube je hodne velkej pomocnik

Jinac tohle se ti urcite bude hodit http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

BTW. nevite kdy uz ma konecne jet skies?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netuším co to má být to skies, ale všem díky moc za rady, pustil jsem se do toho ptáka s Long Swordem a po pár ranách začal kulhat a odletěl, tak jsem ho pak v jeskyni dorazil :) pak jsem se pustil i do té velké růžové opice Congalala a ta taky po půl hodině boje a hooodně pokusech zemřela. Vážně mě ta hra začíná hodně bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu