Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

ehm :dozey: nejsem sam kdo te tady buzeruje :dozey: toho debila si nevynecham ( debil neni urazka , debil se stupen inteligence , blbec , debil , imbecil ) ...................sem HR9 , proc ?

jen tak se ptam co by se stalo kdybisme se bavili normalne jako bez debilu atd slobyto?zajimame co to je za monstru co vypada jako tigrex ale je cerny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

novacrystal je jako light crystal.. to znamena rozbit gypcerosovi hlavu, carbalite ore asi nak od HR4 nebo mining point +2 nebo +3

Jsem si jistej ze uz ti o tomhle nekdo rikal ale tak pro jistotu:

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

CTRL+F je tvuj velkej kamarad tak si to tam prosim projdi

A ja bych potreboval pomoct.. jak mam odemcit ten snowmoon blossom LS ? dal sem dvakrat tu blangongu, aji sem dostal Hvy Fang ale furt nic.. sem HR9 takze muzu jit na cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted uz jsem vazne nasranej v gateling hall jsem projel do 3HR vsechny questy na clean dokonce sem projel i urgent quest mam hr4 ale neotevrely se mi HR4 questy jakto co jsem udelal SPATNE mozna to bude tim ze jsem ani jednou nezabil lunastru teostru a chameleose ale oni predemnou utekly a ja vyhral ale fakt poradte Jsem v koncich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ta hra je silene slozita , ale jestli u toho vydrzis tak to pochopis .......... časem urcite

------------------------------------------------------------------------------------

havelis , bože to snad nemyslis vazne triple post za sebou :roll: , potom se divis že te buzerujem ..... ban na tebe :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dik.. tak sem si z fleku udelal Ocean Guardiana a z toho to de na Snow Blossom na kterej je potreba 10 Blanonga Fang+ no ja se asi poseru! To je snad jeste horsi nez 10 Azure Los tailů na jednu ohnivou lance! ale co uz.. mam v zasobe dva tak uz jenom 8

Taky doufam ze jak je dobrym zvykem bude na ten Snowmoon potreba jen 2 Blangonga Hvy Fang :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prominte mi ale tohle neni KURVA mozny!!! Ja jak pica du na ty multiple blangongas, zabiju jich 7, vsem rozbiju fangy a dostanu v rewardu jeden fang+ to je fakt trochu curakovina!
delej obycejnej quest s jednou blangongou, tam to pada skoro furt, kdyz mu tu drzku rozbijes (musis ale mit Fire attrib)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ta hra je silene slozita , ale jestli u toho vydrzis tak to pochopis .......... časem urcite

------------------------------------------------------------------------------------

havelis , boe to snad nemyslis vazne triple post za sebou :roll: , potom se divis e te buzerujem ..... ban na tebe :lol:

ja vim ale jsem z toho v pici skus mineak poradit co mam udelat proto aby jsem mohl prnit HR4 questy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak stejne sem v hajzlu.. Rozhodoval sem se mezi tim Snowmoon a Daora Raid.. rekl sem si ze otevirat eldery se me ted fakt nechce a kuk.. na posledni upgrade je potreba 5 Daora ThickDrgh Scale... tak to si clovek rika ze se na to muze vysrat

Pry je ve hre aji nakej G Blango Decimator ale ja ho fakt nikde nemam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim ale jsem z toho v pici skus mineak poradit co mam udelat proto aby jsem mohl prnit HR4 questy
dpc treba misto te zenske nalevo prejit k te zenske UPROSTRED???? omfg za pultem stojej tri baby, nalevo je low rank, (HR1-3) uprostred Hirank (4-6) a napravo Grank. zkus zapojit to co mas v hlave misto mozku dpc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dik uz to jde :wohow: :wohow: kazdy bozi den hraju do sedmi rana ale fakt dik ale je to uz v hr4 huste zabit kongalu jsem myslel ze to je lehke ale furt tam pobiha ten bulldrome je rychlej jak formule :lol::lol: vas obdivuju co jste dal jak ja a hrajete solo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak stejne sem v hajzlu.. Rozhodoval sem se mezi tim Snowmoon a Daora Raid.. rekl sem si ze otevirat eldery se me ted fakt nechce a kuk.. na posledni upgrade je potreba 5 Daora ThickDrgh Scale... tak to si clovek rika ze se na to muze vysrat

Pry je ve hre aji nakej G Blango Decimator ale ja ho fakt nikde nemam..

nahodou si vybral dobre.. porad je lepsi 5 Daora thick Scales, nez daora jewel a pro dalsim upgrade jeste hur.. Elder dragon jewel, to mi ver..

jinak daoraTS dostanes v rewardu i za odehnani kushaly, takze tenhle matros sezenes jak nic.. pockej az budes potrebovat Elder dragon jewel, to si teprve maknes:?

kazdopadne ten Iceblade "Snow Moonblossom"(1344 white raw, 200 ice attrib) mi prijde lepsi, nez Daora blade(1296 white raw, 320 ice attrib)

na monstrum slabi proti ice jsou na tom zhruba stejne, ale na tom daora LS mi vadi, ze pokud nemam naboosteny boostbar, je ten LS slozeny a tim padem kratsi..

btw brbla, deniszek: asi byste nemeli zapominat na to, ze tohle je hlavne topic o MHF2(i kdyz vdycky to byl spis takovy MH all in :))

asi jste si totiz nevsimli, ze HavelisDown hraje MHF2 a chce si ulocknout teprve Hi-rank

radit potom o nejakych 3 babach z 2G muze byt pekne matouci

celkem si dovedu predstavit, ze za ty vase 3 buchy povazuje low rank, hi rank a jeste tu typku co stoji vedle baru smerem k vychodu a ma pro vas cas od casu nejakej ten ticket

takze bacha na to;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu