Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[;374230']nahodou si vybral dobre.. porad je lepsi 5 Daora thick Scales' date=' nez daora jewel a pro dalsim upgrade jeste hur.. Elder dragon jewel, to mi ver..

jinak daoraTS dostanes v rewardu i za odehnani kushaly, takze tenhle matros sezenes jak nic.. pockej az budes potrebovat Elder dragon jewel, to si teprve maknes:?

kazdopadne ten Iceblade "Snow Moonblossom"(1344 white raw, 200 ice attrib) mi prijde lepsi, nez Daora blade(1296 white raw, 320 ice attrib)

na monstrum slabi proti ice jsou na tom zhruba stejne, ale na tom daora LS mi vadi, ze pokud nemam naboosteny boostbar, je ten LS slozeny a tim padem kratsi..

btw brbla, deniszek: asi byste nemeli zapominat na to, ze tohle je hlavne topic o MHF2(i kdyz vdycky to byl spis takovy MH all in :))

asi jste si totiz nevsimli, ze HavelisDown hraje MHF2 a chce si ulocknout teprve Hi-rank

radit potom o nejakych 3 babach z 2G muze byt pekne matouci

celkem si dovedu predstavit, ze za ty vase 3 buchy povazuje low rank, hi rank a jeste tu typku co stoji vedle baru smerem k vychodu a ma pro vas cas od casu nejakej ten ticket

takze bacha na to;)[/quote']

hi-rank uz mam odemceny ale nekteri me tam serou treba concala a jeste tam ktomu pobiha bulldrome to me sere ale neva aspon se nervuju do rana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu