Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tyd to mas celkem jednoduchej quest musis to ubranit na 35 minut takze mu sekj do hlavy a do noh. az bude pred branou tak vylez navrch nad dvere a zmacken uprostred tlacitko a vyjedou na nej z dveri ostny a pak bez k balistovi v invetari si nastav strely co mas na zacatku v modre bedne a strilej na nej a pokazde jak se pred branou zvedne sekej ho do tech zadnich noh takle se mi to podarilo upranit na 100 procent a zbran jsem pouzil devil slicer (katana)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bingo jak jsi to uhad ? ne ale fakt poradis mi stin questem je fakt tezkej

tvuj rukopis je fakt jedinecnej,par hrubek v kazdy vete,blby otazky...

to fakt neni tezky poznat

navic kdybys byl slayer tak se furt takhle blbe neptas

vem nejakej set s hi-wind preasure(myslim,ze to ma Diablo)

hned rozbij horn a pak rubej do bricha

v 1. sekci vylez na most,skoc mu na zada a poloz anti-drgn bomby

s Balistou(nejlip, kdyz budes mi vsech 10) strilej do zad,pouzij dragonator(to je to velky tlacitko na hradbe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem ja havelis on mi dava furt ban na vzdy a ja mu vysvetluju ze to stejne nepomuze ach jo jo dik za tu radu do bricha pak skusim ja ho skousel mlatit do hlavi a zdalo se mi ze to pomaha ale nic skusim to devil slicerem do bricha mozna to pomuze vim ze ho mam odehnat oto jsem se snazil ale marne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne odehnal jsem ho ale dal mi zabrat zmetek jeden:psp:
Sorry za offtopic ale ty si jeden z nejvetsich ******* kterz k tomu ****** protoye je ***** i kdzy si myslim ze ****** tak je takz ****** psolu s ***** protoye ma na ***** mozek a taky ******.proste si jen *****. Kamo vzpamatuj se najdi si jine forum a dej nam pokoj.

EDIT1:

onlouvam se za offtopic ale nekdo to rict musel ;):ziped::ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu