Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ze jde prepinat vim ale ja to skazil udelal jsem si 4.01 m33 a nemohl bych ti to poslat pres icq ty bys mi to udelal a pak bys mi to hotove poslal pak bych ti na oplatku poslal neco ja

kdybych to umel tak ti to udelam , mas tam tutorial ..........a navic to resime ve spatnym tematu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Di se uz boznout, staci se kouknout na datum zalozeni uctu-mame te vsichni po krk Hawelisi,pises 1 prispevek 3x, a jeste to pak napises do jinejch topicu a nepis ze to nejses ty,nejsme blby

Deniszku prosim, nepomahej mu

hele tak to vaznen nemusis mit strach :thumbup:

EDIT: jirko myslim ze bys ses mohl domluvit o dalsim IP banu......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

super hra, ale snažil jsem se zabít black graviose ale dal mě, snažil jsem se podruhý, dal mě, šel jsem na jiný monstrum, dal mě taky, to mě už fakt sra.., šel jsem zase na black graviose a dal mě tak sem se tak nas...!!! že sem dal PSP takovou pěst že sem si rozbil displej xD takže sem bez PSP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super hra, ale snažil jsem se zabít black graviose ale dal mě, snažil jsem se podruhý, dal mě, šel jsem na jiný monstrum, dal mě taky, to mě už fakt sra.., šel jsem zase na black graviose a dal mě tak sem se tak nas...!!! že sem dal PSP takovou pěst že sem si rozbil displej xD takže sem bez PSP :D

nj Black Gravios je celkem svině :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super hra, ale snažil jsem se zabít black graviose ale dal mě, snažil jsem se podruhý, dal mě, šel jsem na jiný monstrum, dal mě taky, to mě už fakt sra.., šel jsem zase na black graviose a dal mě tak sem se tak nas...!!! že sem dal PSP takovou pěst že sem si rozbil displej xD takže sem bez PSP :D

jj to znam ale ja spis snim mlatim vo koleno a nebo vo postel :D

ale az budes mit opraveny to psp tak zkus jit na toho black graviose s lukem von je docela blbej staci furt behat vokolo nej kdyz se rozebehne bezi jenom rovne a kdyz posila ten ohnivej proud tak taky jenom rovne takze s lukem je to docela pohoda :) jo a jeste si od nej oddrzuj docela odstup kdyby chtel prdel ten spaci a nebo ohnivej plyn :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dostal info, ze se fakt jedna o havelise... to decko to snad neprestane bavit... pochopis chlapce ze tu na tebe neni nikdo zvedavej?

jako brblo sry ale si fakt kreten ja nejsem neakej havelis proste jsem se zaregistroval a ta hra me bavi tak nevidim problem proc bych tu nemohl bejt :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu