Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam tu neco mozna je to stary ale good hral jsem freedom 2 a dohral :D mam tu 100% game complete :D kdo teda chce

kdyby si ho opravdu hral,tak vis,ze u Freedomu nic jako dohral,nebo 100% neexistuje

(jo videl sem save se vsema armorama a zbranema,ale ten byl "nacheatovanej"

presne kazdej to umi a neverim ze je tvuj proste stahlej z netu a kdyz jsto dohral tak co to je skill ESP kde se nachazi akantor a honem to bez vy googlit

ooh,nekdo tu pouziva moje otazky(temer),ze Hawelisy?(prozradilo te tohle a taky ty tvoje "stranky":roll:)

Kazdopadne sem rad ,ze ses umoudril,nespamujes jak blazen a pomahas ostatnim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naco su vam niekoho savy?O tom ta hra nieje predsa...Neznasam cheaterov tejto hry,ku vsetkemu su tutorialy,ku vsetkemu vies ako sa dostat,aj ked to ide pomaly stoji to zato.Ak chcete cheatovat tuto hru,radsej to nehrajte ;)

Inak jj Witek tam toho ma dost :D sice aj ja som trosku zamakal...Za posledne 2mesiace sa toho sakra zmenilo ;)

//Inak k Hawellisovi:konecne sa s teba stava hunter a nie spamer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z jakej potvory muzu sehnat sm herm shell a potreboval bych poradit kde sezenu v urovni 3 v 18 ukolu houby mam sehnat 10 special mushrooms u jednoho stromu sezenu a pak od dealera a ve vysledku mam 7 nebo 8 a nevim kde mam sehant dalsi 2 doufam ze mi nekdo poradi vsechno sem prolezl a nemuzu to najit .:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z jakej potvory muzu sehnat sm herm shell a potreboval bych poradit kde sezenu v urovni 3 v 18 ukolu houby mam sehnat 10 special mushrooms u jednoho stromu sezenu a pak od dealera a ve vysledku mam 7 nebo 8 a nevim kde mam sehant dalsi 2 doufam ze mi nekdo poradi vsechno sem prolezl a nemuzu to najit .:-(

hele podivej zacinas jak ja ptal jsem se taky kazdeho stokrat takze podruhe a naposled sm herm shell vyrezes ztech malych krabu special mus... muzes zabijet ty male prasata ty to zerou taky :) a nebo to proste hledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z jakej potvory muzu sehnat sm herm shell a potreboval bych poradit kde sezenu v urovni 3 v 18 ukolu houby mam sehnat 10 special mushrooms u jednoho stromu sezenu a pak od dealera a ve vysledku mam 7 nebo 8 a nevim kde mam sehant dalsi 2 doufam ze mi nekdo poradi vsechno sem prolezl a nemuzu to najit .:-(

Ostatne vykuchaj z mo...kua ako sa volaju tie male prasiatka :lol: z nich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
hele prosim kdyz mam armor co ma nakej volnej slot co tam muzu dat? a hlavne jak...potom naco je armor sphere pls jo a jaktoze ma prodejce jen tak malo na ukovani,.

abys nagemoval armor musis jit za tim prodejcem vedle kocky a klikni na neho pak tam mas napsane decorations a vtom si gemujes armory atd a ten obchodnik ma malo ukovani protoze jsi moc monster nezabil kazde new monstrum ktere zabijes tak se ti otevrou new armory a zbrane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde vemu nake ty gemy? btw jak zabiju to velke prase..? je to quest od te babky furt me srazi k zemy at sem na strane neb ne...jo a btw jak pridelam nakej element na zbran treba fire?

kolikrak to mam rict proste gemy sezenes u toho chlapa co prodava zbrane a armor tam se to taky dela :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu mam jenze ne a ne je zabit uz sem oba zkousel ta 10x pokazde je rezu inimalne 20 min a beztak me nakonec sejme.. mozna by bodl maxi potion nebo jak to je zceho ho muzu vytvorit? jo a btw kde muzu sazet herby?

max potion musis zkombinovat mega nutries a dragon toadstol herby muzes sazet na farme priste zkus :google:.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu