Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

Ne neleveluje se. Ne nespecializuje se. Pouze jsi buď swordsman nebo bowman (myslim že se to tak menuje) ale můžeš kdykoliv měnit specializaci, akorát budeš muset koupit novou výbavu. attack je u každý zbraně. U všech zbraní je info a to listuješ čtverečkem. tam je napsanej útok u zbraní i obrana u armoru. A nic z toho co sem řek nem,usí bejt pravda protože hraju 2G a ne Freedom 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2G? ctj? :) To je novejsi nebo starsi verze? Jo to co si napsal jsem si odzkousel a jde to. A pak mam taky zmatek v tom jak tunit jednotlive zbrane... vim ze u NPCcka ve meste jdou vytvorit pokud mam materialy ktere on po me chce....ale to mi prijde strasne malo...treba jak ma ty dva mece tak tam jich je na vyber asi jenom 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle neni typicky RPG, tady levlujou nepratele (mostra, coz je logicky) a equip-tudiz armory a zbrane...

ze zacatku jich moc na vyber nemas,ale ono se to rychle rozroste...(sem ve finbalovy fazi hry a u armoru mam 27 stranek(pro melee a vsech partu brneni samo stejne) po 8-cca 216 setu...)

2G je novejsi verze Freedom2/Portable2

abych byli presni

Monster Hunter Portable 2nd(JAP a vysel driv)/MH Freedom 2 (US)

Monster Hunter Portable 2nd G (JAP,ale uz jsou temer kompletni patche)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim nevite nekdo jak si muzu zahrat ve dvouch monsterhuntra 2?s kamosem ho mame oba ale kdyz dame online a chceme dat spolecnou hru zajdu za tou v tom ruzovym zalozim ale na ty tabuli se to tomu druhemu neukaze...nad nama je vzdycky (on) nebo (off) to taky nevim co to znamena tak jestli by mi nekdo moh helpnout co delam blbe uz nevim co vyskouset:roll:. dekuju.,.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, mam dotaz: po splnění všech questu v HR2 a HR3 by se mi měli zpřístupnit Elder dragoni a Lao. U HR2 i 3 mam napsano Clear(červeně). Ale zmiňované potvory nikde, nemá to ještě jiné podmínky?

kdyz mas cervene clean to znamena ze jsi neaky quest nesplnil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Basarios? Vem si na něj Daimyův luk... (Pierce+voda)

(P.S.: Nesnášim Garugu... Už jsem ho párkrát porazil, ale stejně mě se...štve)

Garuga? Pche, jakýkoli ranged a slavná Garuga si ani neu*** když si najdeš místečko kam si šikovně stoupnout 8), mě zas dělaj problémy Diablosové: jeden neni problém ale ten quest na dva vždycky nestihnu poněvadž mi vyprší čas, většinou když už je jeden tuhej (a bez rohů a ocasu) a druhej (zpravidla černej) kulhá, to se ho pak jen dotknu a zase ho chytne rapl (rozuměj enrage) a charguje sem a tam a s long swordem (moje nejoblíbenější hračka) se dá jen těžko dodělat, no chce to lepší načasování ale teď si kompletuju death stench setík 8).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu