Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

wendy ... aha ..no je mozny ze te to chytne tak se koupe vyplati...nekonecna ne,ale dlouha....je tam dost veci,armoru,zbrani ,ale za cenu toho ze jednu potvoru musis zabijet furt dokola a dokola to je na tom to nejhorsi...stereotipni ukoly.800 hodin to uz je do zblbnuti :Djinak pokud nemas rad japonskej styl tak to ani nezapinej :D..vetsina armoru je strasna,to se muze libit jen zlutejm...kup si raci resistance.dobrej single a ma to i infrastructure :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To co píše networ, je podle mě blbost. Naprostá.

Hra neni stereotypní, jestli si hrál 15 hodin, tak si vůbec monster huntera nezažil ;)

Neni to jednoduchá hra ( vim to, už to kolem mě a kvůli mě začalo hrát asi 10 lidí a z toho doteď hrajou dva ), trvá to dýl než se to naučíš, to je pravda.

Já sem začal hrát někdy v září před rokem a půl. Bylo to tenkrát MHF2 a začal sem to hrát hned po tom, co sem dohrál Final Fantasy Crisis Core ( to se dá dohrát za 20 hodin ). Přišlo mi to neuvěřitelně složitý a vzdal sem to. Potom sem nějakou dobu koukal na tenhle topic, viděl jak se o tom termix, rash, drsney atd strašně zapáleně baví, dávaj sem obrázky, občas sem i kouknul na videa na YouTube.

V listopadu sem začal hrát a od tý doby hraju doteď.

600 hodin sem hrál MHF2, 900 hodin hraju MHP2G. ( dohromady 1500 na mym savu ) Wifi Max ( díky kterýmu můžu hrát po netu ) mam někdy od ledna minulýho roku a musim říct, že hrát ve čtyřech lidech, buď po netu nebo nejlíp s někym koho znáš, je fakt úplně jinej zážitek, je to hodně dobrý. To neznamená, že by mě nebavilo hrát solo, to fakt ne.

Ne, neni to jenom zabíjení těch stejnech monster, s postupem hry se ti otevřou nový a nový, máš tam na výběr z mnoha druhů zbraní a brnění, že vypadaj blbě ? Pche. Každýmu se líbí něco jinýho, to jo, ale snad každej kdo se mi kdy kouknul na PSP když sem si přehazoval brnění tak jenom pozitivně komentoval.. Můžeš hrát za kluka nebo holku a u každýho vypadaj brnění trochu jinak. U holek sou spíš takový uplý, prostě ženský, u kluků sou takový samurajský, ostrý.

Zajímalo mě, za jak dlouho de hrát dohrát, když hraješ sám, takže sem začal druhej character na MHP2G. Za asi 170 hodin sem se dostal na HR9 ( nejvyšší rank ), používal sem skoro celou dobu jenom kladivo ( jestli se to snim naučíš, jakože to chvíli trvá, tak je to asi nejrychleji zabíjející zbraň ) a když sem potřeboval useknout ocas, nebo rozbít křídla apod ( vidíš ? je tohle tohle stereotypní ? musíš se zaměřovat na různý místa kam sekat a mlátit, podle toho co z monstra potřebuješ ) tak sem používal long sword, nebo kopí.

Byl sem na HR9, neměl sem moc brnění ani zbraní, jenom pár nejnutnějších.

Na mym 1500 hodinovym savu, mam úplně všechno co ve hře de dát, všechny tréninky, group treninky, všechny questy, všechny awardy ( odměny za specifiký úkoly, zabítí všech druhů monster, získání většího počtu dobrejch zbraní / brnění atd.. ), jediný co mi snad chybí, je mít zabitý každý monstrum 100x, protože u některejch monster, neni zabití tak jednoduchy --> sou to draci, který maj tolik životů, že většinou je jenom přinutíš uletět, stim že se v přístim kole vrátí a můžeš je dodělat. ( zase a znova, je tohle stereotyp ? )

Tu hru se naučil u muj osmiletej brácha, jasně, nedává si to všechno úplně perfetkně, sám a bez toho aby ho se ho monstrum vůbec dotklo, ale naučil se to.

Co říct ? Většina těch, který MH hráli a přestali říkaj: Je to super hra, chtěl bych to umět, ale fakt nemam nervy se stim sr*t, radši budu hrát něco jednoduššího..

PS: Koukni na muj account na YouTube - W1tekS a di do oblíbenejch videí, koukni na monster hunter videa. Zajímalo by mě, jestli ti to pořád bude připadat STEREOTYPNÍ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík, že si mi to takhle přehledně vypsal

můžu se zeptat jak je ten MHP2G, tak to se normálně v obchodě neprodává, že jo ? ještě jsem to nezahlédl

a ještě by mě zajímalo jak hraješ přes internet MHF2 přes Wifi Max tak jestli to můžu hrát i přes normální wifi router třeba jako FIFU nebo RESISTANCE, dík

EDIT : já jsem si nemyslel že je hra stereotypní ale networ mi to tak vylíčil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Wendy: Přes normální router to nejspíš nepude. Musíš na to mít program a ten funguje jenom když máš wifi "klíčenku" zapíchlou do PC pokud vim, takže normální router asi ne. MHP2G se neprodává, protože je to jhap. verze a ta tu nikde neni. Teď ale vyjde přeložená USA verze (26.6 tušim).

@Witeks: A máš i všechny stáhnutelný Questy? Kolik jich tam je a jaký? By mě to zajímalo.

@netw0r: Jestli tě tohle nebaví tak si uplnej ignorant. Jedna z nejzábavnějších her na PSP, obzvlášť když máš s kym hrát.

Momentálně nehraju, ale až bude Unite a způsob jak převíst save tak se k tomu zaručeně vrátim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík, že si mi to takhle přehledně vypsal

můžu se zeptat jak je ten MHP2G, tak to se normálně v obchodě neprodává, že jo ? ještě jsem to nezahlédl

a ještě by mě zajímalo jak hraješ přes internet MHF2 přes Wifi Max tak jestli to můžu hrát i přes normální wifi router třeba jako FIFU nebo RESISTANCE, dík

EDIT : já jsem si nemyslel že je hra stereotypní ale networ mi to tak vylíčil...

Jak říká syasasysa, asi ne.

A já sem to myslel na networa, stim stereotypem, docela mě to štvalo když tu někdo šíří bludy o takový parádní hře, když jí ani nezná..

@Wendy: Přes normální router to nejspíš nepude. Musíš na to mít program a ten funguje jenom když máš wifi "klíčenku" zapíchlou do PC pokud vim, takže normální router asi ne. MHP2G se neprodává, protože je to jhap. verze a ta tu nikde neni. Teď ale vyjde přeložená USA verze (26.6 tušim).

@Witeks: A máš i všechny stáhnutelný Questy? Kolik jich tam je a jaký? By mě to zajímalo.

@netw0r: Jestli tě tohle nebaví tak si uplnej ignorant. Jedna z nejzábavnějších her na PSP, obzvlášť když máš s kym hrát.

Momentálně nehraju, ale až bude Unite a způsob jak převíst save tak se k tomu zaručeně vrátim.

Nestahoval sem všechny questy, ale řek bych, že sem dal skoro každej ( ve skupině - někdo jinej postnul ), možná až na vyjímky.

Každopádně všechny těžší, jako třeba Duo Black Gravios v aréně, Monster Hunter G, Diablos a Black Diablos v aréně, JUMP Marathony atd..

Hlavně Magazine Tigrexe mam rád ;) Jo a Devil Diablos je ještě s JUMP Teo jedno z nejtěžích monster na zabití podle mě...

takže abych to shrhul tak je to hodně dobrá hra a hlavně zabaví na dlouho :)

Přesně tak =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak me ukamenujte za to ze se mi nelibi MHF ..... ve vic lidech sem to nehral,ale single je to moc tezky a nudny...jinak ty questy mi moc zabavny neprijdou...nosit kytky a houby dokola a tolik tech priser tam neni,vetsina se lisi jen barvou a to mi prijde hodne trapny+ty otresny armor sety(ano nemam rad zlutej styl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za OT: ale poslouchejte witeksa, ja prestal hrat, protoze sem byl na tom tak, ze sem vstal, cestou do skoly sem dal nejakej quest, ve skole sem hral, po skole do hospody za kamosama hrat, dom pred spanim hrat.... a vubec proste to na me bylo moc... WiFi MAX doporucuju, zmeni to tvuj pohled na hru (zavislost prirovnam k WOW)...

:D tak me ukamenujte za to ze se mi nelibi MHF ..... ve vic lidech sem to nehral,ale single je to moc tezky a nudny...jinak ty questy mi moc zabavny neprijdou...nosit kytky a houby dokola a tolik tech priser tam neni,vetsina se lisi jen barvou a to mi prijde hodne trapny+ty otresny armor sety(ano nemam rad zlutej styl)

lal, jestli hodnotis hru podle prvniho pohledu, tak ses blazen... zase prirovnam k WOW.. questy do 20lvl sou otrava a nuda... a kolik to hraje lidi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lal, jestli hodnotis hru podle prvniho pohledu, tak ses blazen... zase prirovnam k WOW.. questy do 20lvl sou otrava a nuda... a kolik to hraje lidi....

Ve WoW jsou questy stejné, jiné questy jsou až na 60-70+ levelu. Nepřirovnávej ke hře, kterou neznáš. Mimochodem, MHF se mi také moc nelíbilo právě kvůli asijskému stylu. Kamera je nic moc, to bojování mi přijde vysloveně nudné. Upřímně, nedostal jsem se ani tak daleko, abych musel nosit nějaké kytky, jednoduše hra mě absolutně nezaujala už na začátku.

Kamenovat všechny, kterým se hra nelíbí, je ubohé. Přirovnávat hru na PSP ke hře, která je nejhrannější v Evropě a Americe je ještě ubožejší. A co hůř, přirovnávat asijskou hru k evropské a nutit ten styl ostatním, to už si nezaslouží komentář. Obě kultury nabízí naprosto jiný zážitek, styl uvažování, dokonce i jiná klišé. Nesnáším, když se někdo, komu vyhovuje jedna kultura, snaží vnucovat ji všem ostatním. Až se za takové lidi stydím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mistr všech termixů! .. nevim ,ale ja nesnasim WoW(kravina pro 12 deti)na tom zavislej normalni clovek byt nemuze :D ... a hlavne tahle hra k WoW nejde prirovnavat,uplne neco jinyho :D:D .... se tu nebudu hadat s vama...vas to bavi,me to prijde jako nudna,stereotipni,prehanane Japonska slatanina :)

endhalf .. dobre receno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak me ukamenujte za to ze se mi nelibi MHF ..... ve vic lidech sem to nehral,ale single je to moc tezky a nudny...jinak ty questy mi moc zabavny neprijdou...nosit kytky a houby dokola a tolik tech priser tam neni,vetsina se lisi jen barvou a to mi prijde hodne trapny+ty otresny armor sety(ano nemam rad zlutej styl)

Je vidět, žes nedal víc jak 5 prvních questů, protože právě tyhle největší začátky sou jenom o tom, abys nosil houby / brouky / kytky atak. Je to tam proto, aby ses naučil jak to vůbec ovládat, prošel si pár map a zkusil si to. Čim se zvyšuje obtížnost, tim míň tam těhle questů je, vlastně za chvíli už tam nejsou vůbec.

sry za OT: ale poslouchejte witeksa, ja prestal hrat, protoze sem byl na tom tak, ze sem vstal, cestou do skoly sem dal nejakej quest, ve skole sem hral, po skole do hospody za kamosama hrat, dom pred spanim hrat.... a vubec proste to na me bylo moc... WiFi MAX doporucuju, zmeni to tvuj pohled na hru (zavislost prirovnam k WOW)...

lal, jestli hodnotis hru podle prvniho pohledu, tak ses blazen... zase prirovnam k WOW.. questy do 20lvl sou otrava a nuda... a kolik to hraje lidi....

Taky sem to měl tak nějak, ale dost omezil =) =D

A stim WoW máš úplnou pravdu a je to přesný přirovnání, jedinej rozdíl je, že někoho chytí WoW a někoho MH. Vim to, hodně lidí co znam hraje WoW a sou na tom závislý.

Mistr všech termixů! .. nevim ,ale ja nesnasim WoW(kravina pro 12 deti)na tom zavislej normalni clovek byt nemuze :D ... a hlavne tahle hra k WoW nejde prirovnavat,uplne neco jinyho :D:D .... se tu nebudu hadat s vama...vas to bavi,me to prijde jako nudna,stereotipni,prehanane Japonska slatanina :)

endhalf .. dobre receno :)

Jaj....

Nikdo se hádat nechce, jak sem řek, vadilo mi cos psal, když mi příde, žes tu hru vůbec nepoznal, může to odradit ostatní lidi co by to chtěli zkusit ( a hrát ).

btw, MH má do japonskejch slátanin hodně daleko... věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve WoW jsou questy stejné, jiné questy jsou až na 60-70+ levelu. Nepřirovnávej ke hře, kterou neznáš. Mimochodem, MHF se mi také moc nelíbilo právě kvůli asijskému stylu. Kamera je nic moc, to bojování mi přijde vysloveně nudné. Upřímně, nedostal jsem se ani tak daleko, abych musel nosit nějaké kytky, jednoduše hra mě absolutně nezaujala už na začátku.

Kamenovat všechny, kterým se hra nelíbí, je ubohé. Přirovnávat hru na PSP ke hře, která je nejhrannější v Evropě a Americe je ještě ubožejší. A co hůř, přirovnávat asijskou hru k evropské a nutit ten styl ostatním, to už si nezaslouží komentář. Obě kultury nabízí naprosto jiný zážitek, styl uvažování, dokonce i jiná klišé. Nesnáším, když se někdo, komu vyhovuje jedna kultura, snaží vnucovat ji všem ostatním. Až se za takové lidi stydím.

bez urazky, ale kdyz se ti ta hra tak moc nelibi, tak proc oni tady porad pises? My, jakozto krajni zavislaci do tebe proste valit budem... lepsi bude, kdyz uz sem nebudes psat.. nashledanou a hodne stesti v zivote..

To same plati i pro ostatni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikat, ze je to JAP styl, jen proto, ze je to vytvoreny v JAP je krajni hloupost...

Kdyz to shrneme-ten kdo hrát umí hraje MH a kdo neumí, hraje WoW.

:D...tim to neni..je hromada Japonskych her ktery jsolu dobry,ale tahle mezi ne bohuzel nepatri.Me to prijde strasny mit armor se sukynkou nebo co to je :D...je to moc Japkovsky.Proste kdo chce hrat musi se mu libit tehle styl.Nema cenu tady nekomu mazat med okolo huby a rikat jak je to super hra.Super hra je to pro tebe ! a to neznamena ze kdyz se to nekomu nelibi ze je hloupej..hloupej ses ty kdyz si tohle myslis.

uz se hadat nebudu deti :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez urazky, ale kdyz se ti ta hra tak moc nelibi, tak proc oni tady porad pises? My, jakozto krajni zavislaci do tebe proste valit budem... lepsi bude, kdyz uz sem nebudes psat.. nashledanou a hodne stesti v zivote..

To same plati i pro ostatni..

Pořád píšu? O MHF jsem psal poprvé. Píšu tady proto, protože chci vyjádřit svůj názor a vzhledem k tomu, že jsme ve svobodné zemi a na fóru, tak jej tady vyjadřuji.

Ach, to je ubohé. "Já jsem závislák, nahlížej na mě jinak"... Chudáčku maličký, chceš politovat? To, že jsi závislák ještě neznamená, že musíš mít tak malé IQ, abys někomu nutil cokoliv.

Mimochodem, vytvoření závislosti na hře, která se hraje na konzoli se čtyřpalcovým displayem a desíti tlačítky... Wow, to už chce opravdové sociální odloučení. Víš, že v Americe se tohle léčí? Možná by jsi si pak i uvědomil, co vlastně meleš, mistře všech termixů. A to přání štěstí v životě je poměrně ironické od někoho, jako jsi ty. Každopádně kdo chce kam...

Rikat, ze je to JAP styl, jen proto, ze je to vytvoreny v JAP je krajni hloupost...

Kdyz to shrneme-ten kdo hrát umí hraje MH a kdo neumí, hraje WoW.

Wow... To jsem nečekal. Je pravda, že v Japonsku se tvoří hry zásadně pro Evropu a Ameriku, taky proč by tam rvali svůj styl, když Asie je jen největší trh na zemi... Ačkoliv ne všechny hry vytvořené v Japonsku musí mít nutně japonský styl, MHF jej rozhodně má.

Kdo umí, hraje MHF? Páni, taky tam jsou čtyřicítkové raidy? Taky se MHF hraje na sportovní úrovni, za peníze? Také má přes 11 milionů hráčů? Také k MHF vychází pravidelně updaty a datadisky s novým obsahem, balancem, questy, raidy apod.? To jsem nevěděl.

Je to vážně smutné. Ačkoliv jsem se původně nechtěl hádat, rozohnil mě termixák a když už jsem v tom, reagoval jsem i na tvé kecy.

Příjemný den oběma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow... To jsem nečekal. Je pravda, že v Japonsku se tvoří hry zásadně pro Evropu a Ameriku, taky proč by tam rvali svůj styl, když Asie je jen největší trh na zemi... Ačkoliv ne všechny hry vytvořené v Japonsku musí mít nutně japonský styl, MHF jej rozhodně má.

Kdo umí, hraje MHF? Páni, taky tam jsou čtyřicítkové raidy? Taky se MHF hraje na sportovní úrovni, za peníze? Také má přes 11 milionů hráčů? Také k MHF vychází pravidelně updaty a datadisky s novým obsahem, balancem, questy, raidy apod.? To jsem nevěděl.

Je to vážně smutné. Ačkoliv jsem se původně nechtěl hádat, rozohnil mě termixák a když už jsem v tom, reagoval jsem i na tvé kecy.

Příjemný den oběma.

Heh.

Waiet to tak shrnul, sice docela stroze, ale možná i pravdivě. Zamysli se, je na světě víc lidí co spíš budou hrát, kde se dostáváš dál prakticky úměrně tomu, jak dlouho hraješ ?Nebo těch, co by se museli nějakou dobu snažit, aby jim to začalo jít a aby na to přišli ? Proto WoW vede. Nevim jestli je to tak na všech servrech, ale viděl sem jich dost a příde mi, že ta hra je chvílema dost prostá, co se obtížnosti týče. To je ten hlavní rozdíl mezi "expenim" a "opravdickym získávánim in-game zkušeností". Nechci nějak zatracovat WoW, už právě proto, že je to tak strašně populární hra, ale popularita se nerovná kvalitě.

Když už teda mluvíme o MH globálně, tak by mohlo bejt dobrý zmínit, že je to nejprodávanější hra v japonsku ( nikde jinde taky neni prodávaná ), teď mam na mysli MHP2G. Prodaly se miliony kopíí.

Pak je tu MHFO, verze pro počítač. Dala by se trochu srovnat s WoW, pravidělně vychází updaty, neni to tak těžký jako PSP verze, ale bohužel, nikdo neví proč, japonci to prostě nechtěj poslat do světa. Hra je jenom v japonštině a je placená. I tak patří mezi hodně hranej titul, na japonský úrovni.

Co nevidět by měla vyjít přeložená verze MHP2G, upravená pro Ameriku a Evropu, MHFU. Konečně se Capcom pohnul a začal dělat nějakou tu reklamu, koukni na YouTube, sou docela fajn.. Taky vydali Demo, takže si to každej může zkusit. Uvidíme jak se to uchytí.

MHF má rozhodně japonskej styl, ale pořád je ten snesitelnej, neni žádná patlanina animovanejch animáků a myslim, že pro Evropana / Američana nebo třeva Afričana je to pořád dost snesitelný.

To co chtěl termix říct, aspoň teda myslim, je to, že pro který přídou MH na chuť a rozhodnou se tomu věnovat nějakej čas a naučit se jak hrát, se to stane dost zásadní hra a jen těžko pak hraje něco jinýho, protože to vážně zabaví na hodně dlouho a nelehce se toho nechává ( POKAVAĎ TĚ TO VTÁHNE ). <-- Důležitej bod.

Jo, napsal sem dost osobní názor na MH, narozdíl od networa, kterej to napsal silně negativně, já to napsal silně pozitivně. Jenže já, což on neudělal, sem nakonec taky řek a si sem text prolínal větama o tom, že MH fakt neni pro každýho. Řek sem to jednou a říkam to zas.

Nečekejte taky nic jinýho, v tomhle topicu, než že vám budem argumentovat, protože sme na táhle hře něco strávily a sme hodně velký fandové. Stejně jako kdybys šel na Mozzila forum a založil topic "Windows je nejlepší", taky bys asi jenom těžko moh čekat nějakou souhlasnou odezvu, viď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach boze uz toho nechte :D Neco bude pravda na tom ze WoW asi nebude ze zacatku nak tezka narozdil od MH (nemuzu NASTESTI :D posoudit) ale to uz je potom otazka vkusu jestli ma nekdo rad vyzvy a nebo ne. Ja se radim do te prvni skupiny a prave proto me uz MH1 tolik chytnul. A co se tyce stylu tak radeji uvidim typickej (ale ne nakej manga pokemonovskej) japonskej hravej styl nez 100x videny elfy a ja nevim co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez urazky, ale kdyz se ti ta hra tak moc nelibi, tak proc oni tady porad pises? My, jakozto krajni zavislaci do tebe proste valit budem... lepsi bude, kdyz uz sem nebudes psat.. nashledanou a hodne stesti v zivote..

To same plati i pro ostatni..

Dobre jsi to rekl :)

Kdyz se vam tadle hra tak moc nelibi tak si to nechte pro sebe a nekomentujte to a uz vubec nechapu proc chodite na tendle topic, asi jenom proto abyste sirili svoje negativni poznamky. Radeji bezte na nejakej kde tudle hru vsichni nenavidi jako vy, jestli vubec nejakej takovej existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow... To jsem nečekal. Je pravda, že v Japonsku se tvoří hry zásadně pro Evropu a Ameriku, taky proč by tam rvali svůj styl, když Asie je jen největší trh na zemi... Ačkoliv ne všechny hry vytvořené v Japonsku musí mít nutně japonský styl, MHF jej rozhodně má.

Kdo umí, hraje MHF? Páni, taky tam jsou čtyřicítkové raidy? Taky se MHF hraje na sportovní úrovni, za peníze? Také má přes 11 milionů hráčů? Také k MHF vychází pravidelně updaty a datadisky s novým obsahem, balancem, questy, raidy apod.? To jsem nevěděl.

Je to vážně smutné. Ačkoliv jsem se původně nechtěl hádat, rozohnil mě termixák a když už jsem v tom, reagoval jsem i na tvé kecy.

Příjemný den oběma.

Heh.

Waiet to tak shrnul, sice docela stroze, ale možná i pravdivě. Zamysli se, je na světě víc lidí co spíš budou hrát, kde se dostáváš dál prakticky úměrně tomu, jak dlouho hraješ ?Nebo těch, co by se museli nějakou dobu snažit, aby jim to začalo jít a aby na to přišli ? Proto WoW vede. Nevim jestli je to tak na všech servrech, ale viděl sem jich dost a příde mi, že ta hra je chvílema dost prostá, co se obtížnosti týče. To je ten hlavní rozdíl mezi "expenim" a "opravdickym získávánim in-game zkušeností". Nechci nějak zatracovat WoW, už právě proto, že je to tak strašně populární hra, ale popularita se nerovná kvalitě.

Když už teda mluvíme o MH globálně, tak by mohlo bejt dobrý zmínit, že je to nejprodávanější hra v japonsku ( nikde jinde taky neni prodávaná ), teď mam na mysli MHP2G. Prodaly se miliony kopíí.

Pak je tu MHFO, verze pro počítač. Dala by se trochu srovnat s WoW, pravidělně vychází updaty, neni to tak těžký jako PSP verze, ale bohužel, nikdo neví proč, japonci to prostě nechtěj poslat do světa. Hra je jenom v japonštině a je placená. I tak patří mezi hodně hranej titul, na japonský úrovni.

Co nevidět by měla vyjít přeložená verze MHP2G, upravená pro Ameriku a Evropu, MHFU. Konečně se Capcom pohnul a začal dělat nějakou tu reklamu, koukni na YouTube, sou docela fajn.. Taky vydali Demo, takže si to každej může zkusit. Uvidíme jak se to uchytí.

MHF má rozhodně japonskej styl, ale pořád je ten snesitelnej, neni žádná patlanina animovanejch animáků a myslim, že pro Evropana / Američana nebo třeva Afričana je to pořád dost snesitelný.

To co chtěl termix říct, aspoň teda myslim, je to, že pro který přídou MH na chuť a rozhodnou se tomu věnovat nějakej čas a naučit se jak hrát, se to stane dost zásadní hra a jen těžko pak hraje něco jinýho, protože to vážně zabaví na hodně dlouho a nelehce se toho nechává ( POKAVAĎ TĚ TO VTÁHNE ). <-- Důležitej bod.

Jo, napsal sem dost osobní názor na MH, narozdíl od networa, kterej to napsal silně negativně, já to napsal silně pozitivně. Jenže já, což on neudělal, sem nakonec taky řek a si sem text prolínal větama o tom, že MH fakt neni pro každýho. Řek sem to jednou a říkam to zas.

Nečekejte taky nic jinýho, v tomhle topicu, než že vám budem argumentovat, protože sme na táhle hře něco strávily a sme hodně velký fandové. Stejně jako kdybys šel na Mozzila forum a založil topic "Windows je nejlepší", taky bys asi jenom těžko moh čekat nějakou souhlasnou odezvu, viď ;)

Velmi dobry "osobni nazor" ja mam v podstate ten samy. Davam Thank you :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže abych to shrhul tak je to hodně dobrá hra a hlavně zabaví na dlouho :)

Cau Wendy, ty me nejspis neznas, ale ja znam tveho brachu Honzu, chodime spolu do tridy. Tesi me ze si se rozhodl si koupit MHFU, ver mi ze neudelas chybu, pry teda na RPG nejak moc nejsi, ale todle v podstate zas tak uplne jenom rpg neni, je to spise bojova akcni a fantasticka hra, ktera svoji obtiznosti a hratelnosti zaujme kazdeho poradneho hrace ktery touzi po vyzve a necem co ho opravdu bude bavit a vydrzi na hodne dlouho. A pokud mas znamy ve tride ktery maji pspcko coz mas, tak tim lip pro tebe protoze hrat mh po netu je urcite zabavne.

PS: Stereotypni a nudna rozhodne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Wendy, ty me nejspis neznas, ale ja znam tveho brachu Honzu, chodime spolu do tridy. Tesi me ze si se rozhodl si koupit MHFU, ver mi ze neudelas chybu, pry teda na RPG nejak moc nejsi, ale todle v podstate zas tak uplne jenom rpg neni, je to spise bojova akcni a fantasticka hra, ktera svoji obtiznosti a hratelnosti zaujme kazdeho poradneho hrace ktery touzi po vyzve a necem co ho opravdu bude bavit a vydrzi na hodne dlouho. A pokud mas znamy ve tride ktery maji pspcko coz mas, tak tim lip pro tebe protoze hrat mh po netu je urcite zabavne.

PS: Stereotypni a nudna rozhodne neni.

jj, ve třídě máme asi 7 PSP (2 flashlý) takže hrát AD HOC určitě nebude problém :) škode že to nejde přes net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som tu jediny, komu na Monster Hunterovi napride japonskeho zhola nic,, proste nic ? neni su tam cutsceny, nijake anime tink-tank-tonk predstavovanie monstrov, ziadny jap styl monstrov, proste nic ...

Hram to asi dva roky (teraz uz pomenej, ale stale si niekedy zahram) a pri tych "polohrach" co na PSP vychadzaju odmietat takyto klenot a plnohotnotny hard core RPG ?? toto je jedna z najpremakanejsich, najdlhsich a najtazsich hier co je vonku a zahrat si to na PSP? ruky nohy poboskat... dovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu