Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak vcera opet vydarena seance...

Tohle je ale vyraz :

screen2cs0.bmp

Jo mimochodem, jak se mi otevrel ten Shen Gaoren u Chiefa, tak jsem si ho jeste po ceste rozjezdem + pred spanim zkusit. Quest completed, ale ten chief mi vyrazil dech - prej "Tak a ted ti dam finalni quest, abys ukazal jakej ses frajer - bez do Areny a zkasni 2 Rajangy" ... WTF ??!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry ze sem to nedal do 1 prispevku... bylo by toho moc ;)

zdravim nedavno sem dostak tuto hru.zahral by ji nekdo?este dnes kdyz tak piste na tel 736260976 p.s. sem uplny nob ani nekilnu draka pls odepiste

napis odkud ses :roll: my sme drtiva vetsina brnaku... takze sou srazy v Brne(prekvapive)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predatorr: ee vesnice je porad stejna.. neplet si to z diablem 2 :D

navody na ty vetsi monstra nejsou.. sou spis obecny taktiky.. precti si to tady od zacatku kde pisu rady treba jak zabit kut ku.. a vybavu co mame sme si zaslouzili tim ze sme proste hrali.. neni to jednoduchy mit tu nejlepsi vybavu (coz ani zdaleka nemame) proste vsechno pekne postupne a uvidis ze se nekam dostanes

Jinac sraz zitra? Noo ve 12 koncim.. tak jako treba uz v jednu... hej to fakt neni normalni uz :D :D

PANTEON: tak to je svinarna.. a jako to dojedes ted na invex?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no diky teda je nekdo s ostravy?mimochodem jak zabit toho big kraba v pousti?jakou zbran mam pouzivat ze zacatku?moc me bavi strilet z luku.ale nez nekoho s tim killnu tak se mi zatim postavy:=) jinak de to hrat nak pres net?ale je to moc tezka hra pro me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pokud vim tak toho kraba mas nejdriv v ty hale.. nejdriv delej questy pro village chiefa ty sou lehci.. jinac na neho plati bleskovy zbrane a obecne katany pac proste pockas az pribehne, udedel kotoul pod nim, dostan se mu do strany a proste do neho sekej.. ten krab je asi fakt nejlehci co muze byt

jinac pres net to bohuzel nejde.. a rozhodne se nauc s vic zbranema (ja mam mimo jine aji gun lance) .. a pokud vim tak Panteon by mohl byt od nekud pobliz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no diky teda je nekdo s ostravy?mimochodem jak zabit toho big kraba v pousti?jakou zbran mam pouzivat ze zacatku?moc me bavi strilet z luku.ale nez nekoho s tim killnu tak se mi zatim postavy:=) jinak de to hrat nak pres net?ale je to moc tezka hra pro me

Kamo ty si muj člověk do tydne mam slimaka a musim ještě sehnat pro kamoše Psp bysme dali sraz asi u něho doma on ja ty a jeden jeho kamoš ja tě to naučim mohl by nas i vic jit někde do čajky nebo tak ....kdyžtak napiš mi na icq ja ti poradim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2panteon> chtel bych te pozadat, jestli budes mit cas... jestli bys na prvni stranu pridal nejaky uzitecny recepy na kombinovani predmetu... myslim, ze si tady psal treba jak vytvorit past (zacinalo to tim, ze z pavuciny a necho se vytvori sit a pak zase kombinovat a zase :))

ja umim v postate akorat vyrobit potion :lol:

a taky by me zajimalo k cemu slouzi knihy kombinaci (book of combos)... me napada k vetsi uspesnosti kombinace, ale jenom hadam

predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

tady mas hodne odpovedi

http://skiesofcrimson.com/mhf2/weaponsmith/

tady hlavne weapon tree

Book of Combos sou na zlepseni uspesnosti kombinaci mas pravdu.. ze zacatku nema cenu kupovat

A kdyz si to tady prectes od zacatku tak sem tam naky rady na vetsi potvory psal tak si to procti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

tady mas hodne odpovedi

http://skiesofcrimson.com/mhf2/weaponsmith/

tady hlavne weapon tree

Book of Combos sou na zlepseni uspesnosti kombinaci mas pravdu.. ze zacatku nema cenu kupovat

A kdyz si to tady prectes od zacatku tak sem tam naky rady na vetsi potvory psal tak si to procti

dikec, to jsem potreboval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu