Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cvak nemachruj :roll: asi to nehraju tak dlouho jako ty... ale dík za rady, zkusim to ;)

- - -

Waiet: aháá... to já jsem doteďka nepoužíval žádný bomby apod.. :oops:

Nemachruju , jenom me pobavil kut su , ja mel ze zacatku taky problemy , teda az s khezu , ale taky jsem je mel ... bomby jsou v celku zbytecny , dulezity je prohlidnout si jak utoci , abys vedel jak uhybat , pripadne sebou vzit nejakou vybavu ( shock trap - trap tool + genprey fang - vsechno se da koupit u babky vedle GH , 2x trap tool a 2x genprey fang - abys mohl udelat dalsi 2 , 10 potion , 10 herb a 10 blue mashroom a musis ho dat i se zakladni kosti ....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemachruju , jenom me pobavil kut su , ja mel ze zacatku taky problemy , teda az s khezu , ale taky jsem je mel ... bomby jsou v celku zbytecny , dulezity je prohlidnout si jak utoci , abys vedel jak uhybat , pripadne sebou vzit nejakou vybavu ( shock trap - trap tool + genprey fang - vsechno se da koupit u babky vedle GH , 2x trap tool a 2x genprey fang - abys mohl udelat dalsi 2 , 10 potion , 10 herb a 10 blue mashroom a musis ho dat i se zakladni kosti ....)

Tak jak ho sakra sejmu aniz by stihnul zdrhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o nem vim ,ale to nehelpne aby mu to nepridalo zivot

Pokud na nej hodis paintball , tak si neprida zivoty , zivoty si pridava jenom kdyz spi ( az k nemu prijdes tak by musel lezet na zemi a z hlavi by mumuseli litat bublinky , a to teprv healuje ... Ted sem v jungle hledal 5 minut rathiana , to je tak kdyz si clovek nevezme paintbally na G-rank quest :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NAPOSLED TO SEM DAVAM PRO TY CO SOU LINI PRECIST SI PRVNICH 6 STRANEK!!!

jinac ten Kut-ku .. hodis na neho paintball to uz vis... A jak rika cvak doplnuje se mu az fakt spi

Podle me je na nej dobrej nakej dvojrucak kterej dava zrhuba 500 damage, potom 3 velky bobmy, 2 maly, Pittyfall trap (past) - Trap Tool + Net (Spiderweb+Ivy),a potom si udelej Shock Trap plus materialy na dalsi dve shock trapy (trap tool + genprey fang), flash a sonic bomby...

Jak ho chytnes do pasti tak poloz k nemu 2 velky bomby a jednu malou (na odpaleni) a zdrhej.. jak to vybuchne tak do neho rez co to da.. omrac ho flash nebo sonic bombou a poloz zbyly dve bomby.. pak uz proste se vyhybej pouzij zbyly flash a sonic a jakmile se mu zklopi usi tak je blizko smrti.. good luck

EDIT: tahle strategie je obecna coz znamena ze se pouziva na skoro kazdou vetsi potvoru

Jakou zbran si zvolite je taky na vas ale treba jednorucaky sou ze zacatku na nic (az budete mit nakou treba poison tak je to o necem jinym), Dvourucaky sou vzdycky dobry jak se s nima naucite, katany sou zase lehky hned, Lance a hlavne Gunlance taky dobry..ale jenom na urcity monstra a taky ne hned ze zacatku.. a bowguny myslim nejsou spatny pokud si prinesete naboje vybusny plus materialy na dalsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pouzijes stejnou taktiku jak na kut ku ale nefungujou na neho flash ani sonic bomby.. misto toho trochu pomahaji dung bomby (gamefaqs)

Taky se hur chyta do pasti ale bomby k nemu muzete polozit napr kdyz chce dat ty blesky po zemi takze je na to dost casu

Prave na Khezu sou dobry Gunlance pac do neho muzete aji strilet jak bleskuje a nebo prave Bowguny kdyz stojite daleko od neho a jenom to do neho sijete (je slabej proti fire)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha jak se menuje tehle luk a jak jej sehnat??zde je odkazhttp://youtube.com/watch?v=ZCRImOULC1M

mas to napsany v komentarich.. Lao Shan Lung Bow a ta tmava barva dava dragon damage... nic co bys ted sehnal.. ale luky sou taky dobry.. proste co ti vyhovuje

http://skiesofcrimson.com/weaponsmith/lance

mrkni sem na zbrane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je pls tohle?

http://youtube.com/watch?v=4_JaXnLp4Pg

a muzu se dostat k nejaky ohnivy zbrani uz u 2lvl questu?(respektive,s cim nejlip vyzraju na cogalalu a na pisecnyho zraloka?

dik

ze nekdo nevi jak zabit kut ku jeste beru.. ale ze ani neumite na youtube cist komentare nebo popis videa to uz je trochu moc...

Brneni je asi Leather Set a zbran je Corona.. a kdyz si laskave das tu stranku co sem posilal kousek vys, das si sword and dual blades a najdes si Corona tak bys podle materialu mohl byt schopnej urcit jestli to mit muzes nebo ne.. v tvych silach ja max Red Saber pac nepocitam s tiim ze bys zabil Rathalosa

Ja sem na ne pouzival Greatsword Bone Slasher.. ale lepsi by byl Buster Blade (dej si na ty strance ctrl+f na to rychly hledani) jinac taktika je porad stejna jak na kut ku akorat samozrejme musis se naucit jejich pohyby.. a na toho Cephadroma pouzivej Sonic Bomby kdyz je v pisku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze nejjednodussi zpusob jak Cangalalu sejmouj je great sword?

Ja mam furt problem s tim,ji dodelat. Zavravora, spadne,tak do ni rezu jak blazen a ona si pak vstane a odleti si...:cry:

Jinak jeste obcas zacmucha a najde si houbu,to bych rek ze ji taky dobiji zivot.

A kde muzu sehnat sonica,krome kombinovani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď se snažim dát toho růžovýho opičáka ( zatim jsem odložil kut ku :-D ) a už asi 3x jsem ho skoro měl, potom se dobil a mě už došly potiony... musim se asi naučit používat combinace...

Jo a mam pořád wolf katanu... koupil jsem giaprey brnění ( komplet ) tak doufam že mi to pomůže..... ještě zkusim naněj s dual swords.. uvidim no.

- - - -

V tom návodu... na první straně.. píšeš tam dost věcí, který mi nesedí.. třeba že Bone Katana Wolf se dá koupit už hned od kočky.. ale to mě nešlo. Musel jsem si vzít Bone --> up na large Bone --> potom nějaký věci --> up na wolf katanu a teď sbíram věci na shark katanu. Jo a kde seženu Giant/Large Bone ? Z jakýho zvířete ? Můžu si vůbec udělat nějak shark katanu/hunters bow II když jsem teprv v levelu** ?

btw dík rash za ten odkaz.. to se hodí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz sem sejmul tu opici v arene gunlancem tak sem z ni vykuchaval jen giant bone(3x),ale ty veci co z ni vykuchas ti myslim nenechaj.

Jinak dik za tu stranku,az ted sem se dozvedel,ze u gunlance je wyvern fire:lol:

tady jsou slabosti tech potvor(grafika na ni c,ale svuj ucel to plni skvele): http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50386

a tady je,kde co najdete/vykuchate: http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=monster_hunter&thread.id=87499

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

never tomu moc pac to co tam je je z jednicky.. divejte se na tu stranku co sem posilal.. jinac giant bone je myslim z bullfanga nebo aji z te congalaly

Ja mam gunlance dve Gun Chariot (dragon) a Big Slugger (poison) nevim jestli bych je pouzival ze zacatku pac se hrozne rychle tupi ale na khezua sou treba uplne idealni.. jinac vcera sem se nechal inspirovat a udelal si kladivo coz bych do sebe nikdy nerekl.. kdyz tak premyslim tak ani ty kladiva nejsou spatny kdyz vite jak s nima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

never tomu moc pac to co tam je je z jednicky.. divejte se na tu stranku co sem posilal.. jinac giant bone je myslim z bullfanga nebo aji z te congalaly

Ja mam gunlance dve Gun Chariot (dragon) a Big Slugger (poison) nevim jestli bych je pouzival ze zacatku pac se hrozne rychle tupi ale na khezua sou treba uplne idealni.. jinac vcera sem se nechal inspirovat a udelal si kladivo coz bych do sebe nikdy nerekl.. kdyz tak premyslim tak ani ty kladiva nejsou spatny kdyz vite jak s nima

Kladiva jsou uplne super , hlavne silver rathalose davame s makkem , kdyz oba vememe onslaught hammer do 10 minut ! Ted potrebuju 2 giant bone na chaos broker(18 uz mam)

No a jeste monoblos heart na siegmund ,ale to asi pockam na gold thicket a vymenim to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu