Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

ja mam 175 hodin coz ma aji Cvak.. jinac Sney ma nak 270 a jeden typek co se na to ted uz vykaslal mel 320 :D

questy sou v podstate stejny akorat tezsi.. samozrejme obcas jiny potvory

(Lao Shan, Akantor, Dual Tigrex, Silver Rathalos) .. ale zatim nas to bavi.. jj klidne ti nekdy dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dalsi sraz, dalsi screeny...

nejdrive se pochlubim svym Full Gravios Ssetem (450 Defense) + Imperial Swordik (1008 dmg)

f_armorm_6e8f18a.png

dale zlatej rathian :dozey:

f_gldrathim_1656641.png

takhle to dopada, kdyz vam vypadne bater v multiplayeru, hold to dodelate samy...

f_silverrathlm_33de278.png

_______________________________

a jeste takovy prdel z kut kua :lol:

f_kutkunoarmom_dd340fc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele dej tam PLS znova ten obrazet toho zlatyho rathiana....nic tam neni a ten by me docela zajima jak vypada :) jinak fakt pekny ;) kolik hodin uz mas nahrano ????

me se to zobrazuje, ale tady je to teda znova.. jinak mam nahrono neco kolem 125 hodin...

f_gldrathim_5fc5cee.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady uz to vidim taky dik moc :) hodne peknej ulovek :D

jo a to sem se chtel zeptat..potrebuju zase sehnat par vecicek na katanku takze to je :

Dragonwood (vim ze to vozi ta kocka ale uz newim kam ji poslat)

Chaos mushroom

a Thunder bug (uz jich par mam ale vubec si nepamatuju kde sem je chytil )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady uz to vidim taky dik moc :) hodne peknej ulovek :D

jo a to sem se chtel zeptat..potrebuju zase sehnat par vecicek na katanku takze to je :

Dragonwood (vim ze to vozi ta kocka ale uz newim kam ji poslat)

Chaos mushroom

a Thunder bug (uz jich par mam ale vubec si nepamatuju kde sem je chytil )

thunderbug - na farme

chaos mushroom - na farme

a kocku poslat do vulkanu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fakt diky za navod, ted jsem to zacal parit a docela se mi urcite tahle pomucka do budoucna sikne. A tak to zkusim taky necim doplnit a to peknym Theme MHF2 funguje normalne staci stahnout do THEME na PSP....

a tady to je : http://psp.themesup.net/data.cgi/0596

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo fakt diky za navod, ted jsem to zacal parit a docela se mi urcite tahle pomucka do budoucna sikne. A tak to zkusim taky necim doplnit a to peknym Theme MHF2 funguje normalne staci stahnout do THEME na PSP....

a tady to je : http://psp.themesup.net/data.cgi/0596

jak že se to dela??ja tam nikde nemam theme a jak to aktivuju?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh yeah baby, Yian garuga je mrtvej 8) ( dík Rashi za tip na Hammer )

- - - - - - - - --

Dneska sem konečně překecal bráchu aby začal pařit MHF2 :cheesygrin: ( musel jsem ho odtrhnout od GTA a Surf's Up :lol: ) No a zatim má gamplay time 1.50h a z toho tak 1.15h pařil semnou multy :D Zatim sme dávali takový ty jednodušší... Giadrome, Velocidrome, Bulldrome... tak co, zatim má jenom Large Bone + základní armor set.. :-) Doufam že ho to neomrzí...

- - - - - - - - - -

houznak: Gathering Hall - jdi za tou ženskou za pultem, vyber Q, a všichni kdo se chtěj připojit dou k nástěnce a vyberou to ;) Potom dozadu ven.. na Q

- - - - - - - - - - -

btw, termix mi tu furt dělá chutě stim Imperial Swordem.. tak sem se kouk kdy bych ho tak zhruba moh mít... a no comment :dozey: ( ale jsem s Ravanger Bladem + na správný cestě... :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh yeah tak konece mam ****....ale sou tam tezky Q jak prase, mám problem .......nemate nejak yrady tipy na tu svinu Bassarios .Kdyz do neho sekam tak ani kapicka krve , teda nevim jestli to ma tak byt ...

btw: jeste jedna otazka k cemu je takovy to ice atrrib , fire atrib atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze idealni je na neho kladivo.. nebo Fencing skill

Chytat do pasti, navadet ho do tech vybusnych kamenu, co nejvic bomb si vem (bomby + se taky hodi - combination list).. sekej do bricha ktery mu bude postupne odpadat

Ale ja ho delal s Ravager Blade + a taky se me to jenom odrazelo.. to nic neznamena dmg mu davate porad akorat vam to prerusuje komba.. da se i tak

No tak necekane sou to elementy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shit, nejaka taktika na Nossoblose? Jakou weapon mam vzit ? Jo a zas jsem zkousel toho mountain draka a vubec ho nemuzu dat....

na takovyhle s velkym armorem jsem si vzal kusi, cekal jsem u ty zdi veprostred a jakmile na me vystartoval tak jsem uhnul a on se rohem zarazil do zdi a takhle opakovat

Oh yeah tak konece mam ****....ale sou tam tezky Q jak prase, mám problem .......nemate nejak yrady tipy na tu svinu Bassarios .Kdyz do neho sekam tak ani kapicka krve , teda nevim jestli to ma tak byt ...

btw: jeste jedna otazka k cemu je takovy to ice atrrib , fire atrib atd.

na basariose sem vzal kusi, ty se neubrani

ice atrribution znamena ze je v ty zbrani take utok ledem, fire-ohnem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych to upresnil,nektery monstra jsou slaby na urcitej druh zbrane.

Mas fire,water,ice,thunder,dragon a para.

co na koho plati mas tu:

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/50386

je to nice obr. na kt. je co se da kterymu monstru znicit/ulomit/useknout,jejich slaba mista a taky jejich slabosti.

Paraliza je special-te se shromazdi ve zvireti a kdyz dosahne dostatecne kvantity para damage,tak je monstrum omraceno,jako kdyby ti bodla ta vosa(a kolem tebe/monstra,behat ty zluty "blesky")

k tem slabostem:napr. stupid anteka(* q2-3anteka antllers)

Dragonwood hornem(720dmg,para 190)-musim do ni mrdnou 2x

Katana fall(asi528dmg,fire 250)-lehne po prvni rane

atd....

Mohl by nekdo pls jeste jednou popsat kde najdu a jak dostanu dobrou zbran z tech ruststonu?

hledal sem to tady,ale nenasel sem a podle ENG navodu sem takovej kousek vubec nepochopil:

Now go back to your bed, save

polish, and see if you get a ruststone this time. If you did, you can go

to the next step. If not, go to your bed, quit without saving, and do it

all over again.

Tak dekuji nejake dobrotive dusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh yeah tak konece mam ****....ale sou tam tezky Q jak prase, mám problem .......nemate nejak yrady tipy na tu svinu Bassarios .Kdyz do neho sekam tak ani kapicka krve , teda nevim jestli to ma tak byt ...

btw: jeste jedna otazka k cemu je takovy to ice atrrib , fire atrib atd.

prej Nossoblos :D :D :D to je Monoblos :D

dej si na youtube newbie guide a Diablos.. Jinac hazet sonic bomby kdyz se zahrabe celej (nefunguje kdyz je nasranej)

Nojono to mas jedno :dozey: :D du na nej.... Zkusim to s hammer a pak a devil slicera ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh taky mam revager blade+ a chybi me 3 daora clawy na tactical blade...

jinak sem si udelal sakura recorder a dal sem konecne kushalu... a za chvilku bude sakura recorder+ a na gold sakura se moc netesim, 20 small golden fish... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze mnohem lepsi jak zjistit na jakej element je monstrum slaby je podivat se na statistiky jeho armoru..

TAKZE NAPOSLED RUSTED WEAPONS

na zacatku si hra vygeneruje nahodne naky cislo od 1 do 30 ktery se snizuje tim ze bud udelas quest a nebo prave ze si udelas zbran z ruststonu..

Ale aby ti padla prave ta rusted zbran tak musi to cislo byt prave 1.. takze napriklad pokud je to cislo 7 tak udelam 6 questu, jdu za tim weaponsmithem a wuala.. mam rusted zbran

Kdyz mas ten ruststonu vic (treba 4) tak vsechny promen a pokud ti treba na treti pokus padne rusted zbran tak loadni, udelej dva questy (gathering treba) a rut zbran ti padne hned..

Nazvy tech rusted zbrani tam sou takze bys mel vedet jestli ti padla spravna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu