Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

muheh tak jdu na Tygrexe.... Co radite? K dispozici mam Devil Slicer, Iron Striker +, War Drum, Ravanger Blade+, Katana Dragon, Katana Wyvern Fall.... Koukal sem a je slabej na Thunder, takze docela myslim na Devil slicer.....

Urcite devila a halvne co nejvice shock trap+flash bomb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratz witeks mne už zbyvaji jenom dav questy khezu a kushala bo ted sem killnul monoblose panebože te nbyl jednoduchejEDIT:omfg ja jdu na nej taky muheheheheheheheEDIT222::ty woe ten tigrex nejde sotva tam prijdu a hned mne zabije nez cokoliv udelam.....wow tasdy teprve je ta prava sranda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dammit ten Tigrex je svine.... Zatim sem sel 2x a vzdycky kill....
jakej mas invenatr??ja 10 mega potion 10 potion 10 blue mushromm 10 herb 10 honey 5flash bomb 5 shock trap 2 lighting trap 7 well-done steak 20 painboll farcaster 3 psychoserum a eště naky hovadiny co mi chyby co budu este potrebovat???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak panove vcera vecer slo do tuhyho...v bedne nic nedavali tak sem si rek ze zkusim jit na tigrexe..(poprve kdyz sem na nej sel tak tam po uzasnem intru skocil 2x se votocil a byl sem dead..tak sem z nej mel dlouho respeck) ale tak co rikal nic horsiho nez ze me zabije se stat nemuze..podle tohodle uzasnyho navodu sem si pripravil hodne flash bomb a shocktrapu a vydal sem se na nej....hodin flash mlatim zase flash mlatim a takhle furt nez mi dojdou..uz zacinalo prituhovat pac tigrex me nenechal polozit shock trap ale pak se zakous do sklai a ja sem ji rychle polozil...mlatil sem do nej hlava nehlava...ale tak shock trap bouchla a tigrex udelal nejakou mega haldu a skasnul me vo celej zivot...probudim se zase v tabore a vidim jak odlita na 3 oblast...tak sem za nim za bech videl sem ho spat...KRIIISK jedna do hlavy a napsalo se mi uzasne QUEST COMPLETE :) tak sem dal TIGREXE :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele mam takovej dotaz , mam otevreny jen cernataur ( nejak tak ) brneny a suknu nic jinyho . Kdy se me to asi otevre ??? Abych mel svuj 1.SET :)
musiš ho zabit eště jednou v swampu nebo vulcanu pokazde vykuchas neco noveho tim padem by se ti mel otevrit zbytek mne to tak slo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waiet toho sem dal s kladivem. Taktika: kdyz se otaci nabij se R. Potom utoc na bricho. Vyhybej se narazum a je v poho. Jo a uz jsem malem dal Tigrexe , s devil slicerem, sel spat ale chybel mi jeste jeden Max potion abych mel vic hp a byl by.... Ted ho snad dam.. Zejtra o volno mezi odpolkou budu parit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha! A je to, dal jsem Tigrexe...

Vyrazil jsem s 2x Max Potion, 2x Mega Demondrug, 10x Mega Potion, 5x Flash Bomb, 4x Power Juice, 3x Shock Trap ( jednu sem dostal a po dvou Genprey Fang a Trap tool sem měl ), pak nějaký ty Hot Drinky atd.... A s Devil Slicerem.

Po těch několika killech co mi dal, jsem vám zkušenejším dal za pravdu - chce to útočit jenom ve správnej čas. Takže po vyplácání Flash Bomb a Shock Trapů, jsem ho vždycky nechal vyblnout, potom když na chvíli stál a začal házet sníh, tak sem mu dal ze strany 2x horní attack + jeden odskokovej ( kolečko+trojuhelnik ), zandal zbraň a zase zdrhal. Takle furt dokola...

Potom mě nějak lamersky sejmul ( byl sem moc hrr ) a deportovali mě do tábora ( :D ). Přiběhnu nahoru, párkrát seknu a letí se vyspat ( :dozey: ). Tak sem nabrousil zbraň, směr za nim. Přiběhnu, dam kombo: trojuhelník, trojuhleník, kolecko, trojuhleník, R, R, R... Quest Completed :cheesygrin:

Jo a poraďte.. zatim jsem byl v Toweru jenom jednou, ale kde sehnat ten Thunderbug Juice... ? Myslel jsem že někde u těch brouků, ale tam jenom Bug Netem brouky a když je killnu ve vzduchu tak nic znich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu