Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Díkes, a ještě jedna věc... Můžu sehnat Elder Dragon Bone ještě nějak jinak, než výměnou od Eldera za Dragonmos ( ale je to jenom alternativní výměna, takže bych musel mít štěstí.. ) ...

dostanes ho z elder draku: Kushala, lunastra, teostra, Fatalis, Lao Shan a Shen Gaoren - vynechal sem neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okey, Kushala, kouknu na YouTube... co mi doporučuješ ty ? Jakou mam zvolit weapon... ?

Jo a co říkáš na Tigrex SET.. ? Má celkem dobrý skilly...

nevim, ale vim ze tigrex zbrane sou na hovno, tak veci z tigrexe prodavam :D

jinak byhc vzal asi neco jedovatyho, ja ju dal 2x 1 s jedovata katana 2 a sakura recorder... s tou sakurou je to lehci, ale pochybuju ze uz mas otevrenyho Pink Rathiana..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostanes ho z elder draku: Kushala, lunastra, teostra, Fatalis, Lao Shan a Shen Gaoren - vynechal sem neco?

ja bych rek ze jo pac ja sem to dostal i z toho CHAMELEOSE a ten se mi zdal docela lehkej stacilo na to jit takticky a nehnad se pohlave do bitvi a elder dragon bone sou doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi je se vysral na tigrexe a dealm questy v gat hall mam all 1 a musim este kilnoult rathaose vubrec mi nejde rathiana sem dal v pohode ale rathaos....mel jsme stejnou taktiku ale nejde naky rady?????

To samy jak u tigrexe ,vzit hodne flashek a pasti. Jinak tigrex je tezsi. Rathalos je v klidu sem ho dal jenom s par potionama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelej si ten Eternal Strife jednorucak z toho ruststonu.. a ty elder draky nemusis zabit.. staci je jen domlatit a za 25min odlitnou a dostanes reward.. mozna aji ten blood.. a jak na ne pudes podruhy tak budou mit stejne zivota jako na konci toho minulyho questu takze pak uz je to treba za 15min hotovy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych rek ze jo pac ja sem to dostal i z toho CHAMELEOSE a ten se mi zdal docela lehkej stacilo na to jit takticky a nehnad se pohlave do bitvi a elder dragon bone sou doma :)

Humpf, dík za tip.... ;)

--- --- --- --- --- ---

Já sem zjistil že mam úkol z rodinky tak sem nemoh hrát :D No co, už to jenom přepíšu a pak se do toho pustim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na me byl chameleos hrozne zlej, sem prisel a ukradl me mapu, tak ok, du na neho armor down (220) tak jeste v pohode, pak me sebere celou staminu, porad v pohode a potom vypali zelenej fireball a ja sem dead... a to bylo jedno 10 hits combo... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na me byl chameleos hrozne zlej, sem prisel a ukradl me mapu, tak ok, du na neho armor down (220) tak jeste v pohode, pak me sebere celou staminu, porad v pohode a potom vypali zelenej fireball a ja sem dead... a to bylo jedno 10 hits combo... :roll:

a nebyly to náhodou ty kočky nějak se mi nezdá že by kradl:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak staminu?

To te jako jako klofne a stamnia je pryc?

Je dobrej Dragonwood Gunlance?

jj mel sem uplne plnou staminu a najednou cervenou

jinak ten dragonwood gunlance mam a potrebuju 3x wood+ nebo moss+ tedka nevim a dalsi upgrade je fakt neco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu