Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ted nevim kdy se to odemce ten plesioth training..ale nejsem si jistej jestli to bylo tim ze bys delal treningy.. spis si myslim ze to bylo po sejmuti zelenyho plesiotha..jeste nemam ten special cephadrome training pac me to absolutne nebavi delat

WAIET: skill zadnej neni.. jediny rychly vytazeni zbrane a kryti je kdyz stojis, drzis R a zmacknes trojuhelnik

musel bych tady nekoho nazvat vypatlanym debilem ale uz se fakt nebudu rozcilovat.. LEI: diky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted nevim kdy se to odemce ten plesioth training..ale nejsem si jistej jestli to bylo tim ze bys delal treningy.. spis si myslim ze to bylo po sejmuti zelenyho plesiotha..jeste nemam ten special cephadrome training pac me to absolutne nebavi delat

WAIET: skill zadnej neni.. jediny rychly vytazeni zbrane a kryti je kdyz stojis, drzis R a zmacknes trojuhelnik

musel bych tady nekoho nazvat vypatlanym debilem ale uz se fakt nebudu rozcilovat.. LEI: diky...

jo Paštíku sem já že sem se strefil mimochodem dnes sem si narval do psp save mhf2 all elder quest all chief 1lvl-6lvl tak to potom skusim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra... Uz jsem ho dal asi 7x toho Rathalose... A porad mam krom waist a leggins zbytek zamklej... A to mi u Rathiana stacilo dat ho 2x a mam vsechny unlock ..Ale tenhle set chci takze se nehodlam vzdavat :D. Jo a jeste par Q a mam HR3.

potrebujes webbings ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím dejte sem nekdo odkas ke stahnuti chtel bych tuto hru si zahrat

PSP --> PSP Downloads --> vyber si něčí upload --> stáhni hru

hele, tak co ten pateK? witku mas to na 100% a co ostatni??

Hele, pátek by měl být OK, ale já ještě pořád nevim kde budu bydlet a od kolika do kolika budu mít tréninky ....

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

btw včera jsem dal 2x Troublesome pair... když to teda sečtu tak jsem dal Rathalose už asi 10x ( teď dávam zase ) a ANI JEDEN WEBBINGS :dozey:

Už mam otevřený i Gunner rukavice, jenom mi prostě chybí plate + blademaster rukavice.. ( helmu už mam taky.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP --> PSP Downloads --> vyber si něčí upload --> stáhni hru

Hele, pátek by měl být OK, ale já ještě pořád nevim kde budu bydlet a od kolika do kolika budu mít tréninky ....

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

btw včera jsem dal 2x Troublesome pair... když to teda sečtu tak jsem dal Rathalose už asi 10x ( teď dávam zase ) a ANI JEDEN WEBBINGS :dozey:

Už mam otevřený i Gunner rukavice, jenom mi prostě chybí plate + blademaster rukavice.. ( helmu už mam taky.. )

webbings pada kdyz rozseknes kridla vis to ? a obcas aji z ocasu tusim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi urgentní situace::dostalo se mi u chiefa možnosti bojovat s KIRIN!!!!!!,ale zda se mi že když do jredu s devil slicerem ze to s ni ani nehne naky rady????vypada faskt paradne a este potrebuju jeji ocas na dragon bow halo kuju za rady

hele kirin, jak jsi uz urcite poznal je elektrickej dragon... takze devil slicer mu moc neudela... jinak ja ho dal s otravenou katanou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovou otazku co by ste doporucovali na rathiana ? Mám jen k dispozici :roll: Cenataur blade, war drum , iron striker , Ravager blade+ a Barbaroi blade , A iron katana *Grace* ....Co by ste z toho doporucily , byl bych ochotnej aji neco vyrobit ...thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rathalos (A06.27)

==========

Elder--

Reward For Breaking:

Head-

Rathalos Scale X1 (65%)

Rathalos Shell X1 (31%)

Rathalos Plate X1 (4%)

Claw-

Fire Wyvern Claw X1 (83%)

Wyvern Claw X4 (17%)

Carve:

Body-[X3]

Rathalos Scale (30%)

Rathalos Shell (24%)

Rathalos Webbing (24%)

Fire Wyvern Fluid (10%)

Flame Sac (8%)

Fire Wyvern Marrow (4%)

Tail-[X1]

Rathalos Tail (38%)

Rathalos Scale (35%)

Rathalos Shell (22%)

Rathalos Plate (3%)

Fire Wyvern Marrow (2%)

Capture:

Rathalos Shell X1 (52%)

Rathalos Webbing X1 (33%)

Rathalos Wing X1 (8%)

Rathalos Tail X1 (5%)

Rathalos Plate X1 (2%)

Drop:

Wyvern Tears (74%)

Rathalos Scale (21%)

Rathalos Plate (5%)

Ok zkusim teď útočit na křídla.... už mam všechno z něj krom Webbings :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh! Už jsem na to přišel, musim dávat toho Rathalose z 6* Urgent ( Troublesome pair ). Z toho se mi teď 2x za sebou podařilo vycarvovat dohromady 4 Webbings :wohow:

Doufam že se mě bude dál držet štěstí, a teď na potřetí dam taky aspoň jeden... pak už bych měl komplet...

Jenom blbý je, že musim u toho dávat i Rathiana :-D No neva... aspoň už mam dost věcí na Rathian set...

( sorry za double post, musel sem to napsat... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja vim ze to mozna bude znit docela lamsky ale ja sem to nikdy predtim nepotreboval az tedkon kdyz ma kamos psp a parim s nim toho mhf2 tak bych prave potreboval par vecicek...

takze:

POWER SEED

MEGA JUICE

a nejaky pasti

a ja newim co se jeste takhle pouziva pri tech vetsich monstrech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu