Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Panove mam dotaz....

tedkon si potrebuju upgradnout Kut-kut luk a na to potrebuju kut-kut ear

tak sem sel do gathering hall a tam v tom ** sem si nasel kut-kuta v montains and hill (tam se mi zabiji dobre pac si vylezu na nejakej vystupek a strilim do nej a von vubec newi :D vubec se na me nemuze dostat...) tak mu strilim do hlavy ty jeho usi se pak "roztrhaj" a strilim dal ale kdyz je sklopi tak je ma zase v poho a ja uz sem ho takhe zabil asi 15x a zadny kut-kut ear..tak jako dostanu vubec kut-kut ear v tom gathering hallu nebo nemate nekdo nejakej navod jak je ziskat ???

Dával jsem hodněkrát ( kvůli PsychicVic Jewelu ) *** Kut Ku ve Swampu se Sakura Recorderem ( Hunting Horn ) a vždycky sem mu to ucho rozsekal a dostal v rewardu ;)

Jinak... v pátek sem hrál na srazu s Brňákama :-)

Docela dobrý bylo, když jsem na hlavnim pod hodinama čekal na termixe.. a přemejšlel jak se vlastně poznáme :D No ponechal sem to náhodě a po chvilce slyšim vedle mě: Witeks..? Otočim se a kouknu nahoru... termix.. ?! :D Takže potom jsem zamířili do baru, tam už byli Rash, Cvak, Dr.Sney ( ještě jeden, v MHF2 měl nick kary )..

Rash a termix mi pomohli s Plesiothem, Ceanataurem, Bulfangama, Tigrexem a Graviosem.... pak už jsem musel zdrhat na trénink :D Screeny bohužel nemam... nějakym záhadnym způsobem se mi přemazávaj... takže možná termix, ten tam něco fotil...

Jo a už mam Azure Rathalos Set...

a taky jsem pořídil Sakura Recorder....

azure.jpg

sakura.jpg

btw sakura + rathalos sol je super kombinace na dragony ( aspoň mi to tak připadá :D ) pač mam Hear Protection, zahraju All Wind Cancel, No Stamina Lost... takže může řvát a mávat křídlama jak chce... :D

Teď se snažim dát toho 5* Diablose... a nějak pořád lamim :dozey: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to ja teda jako newim :( ja do nej strilim jak chci vzdycky usi na sra**y a v rewardu nic:(

ale uz mam konecne aspon jedny (daval sem tech 20 bulfrago (proste tech prasat) a tam lital kut kutak tak rikam 4 fun ho sejmu sejmul sem a dostal sem jedny usi ale kdyz sem to zkousel znova a znova tak furt a furt nic :(

BTW.jinak peknej setik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1378965,screen2.jpg

1378958,screen1.jpg

1378973,screen9.jpg 1378971,screen3.jpg

tak tady to vidite :( (sice sou ty fotky v blbym poradi ale tak snad to nejak date dohromady :D ) proste 66 sem zabil kut-kua :( mel rozbity usi (tak jak je na screenu) a vzdycky v rewardu dostanu akorat bud ten jeho SHELL a nebo SCALE :( ja sem uplne zoufalej ja potrebuju 3x KUT-KU EAR :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja nevim kde ted ses.. ale kdyz ti to nepada v tom Gathering Hall (u chiefa je v jungle) tak bud vyssi level nebo chief no.. To by me ale fakt uz mrdlo.. vetsinou zacnes jiny rewardy dostavat tak po patym monstru.. takze asi vyssi level jedine..

hh to ja dostavam to co chcu vetsinou na 1. nebo 2. pokus :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mam HR4 :-)

Začíná to bejt zajímavý.....

no ty voe to mas dobry me jeste zbyva blba kushala , monoblos a yan garuga (nebo nejak tak ) ........mas nejaky tipy triky ? :) :) thx

-----------------------------------------------------------------------

Edit : sry za double post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deniszske:počlel kocku do swampu za 3 kil(300 points) musim mit dragon moss a ten dsas dedovy ve svampu.v oblasti kde začinas.pokud tam neni udell kolecko obehni swamp a pak se vrat tam kde zacinas das mu dragonmooss a on ti da thunderbug juice....mimochode ted sem dal chameleose a kdy budu moci vyrobit dragon zbrane??zabil kushau chameleose lunastru mam dark piece a furt zadnou nemuzu vyrobit tak plz help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deniszske:počlel kocku do swampu za 3 kil(300 points) musim mit dragon moss a ten dsas dedovy ve svampu.v oblasti kde začinas.pokud tam neni udell kolecko obehni swamp a pak se vrat tam kde zacinas das mu dragonmooss a on ti da thunderbug juice....mimochode ted sem dal chameleose a kdy budu moci vyrobit dragon zbrane??zabil kushau chameleose lunastru mam dark piece a furt zadnou nemuzu vyrobit tak plz help
jo dík du na to ......v jakym lvl ses ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Witeks very nice ;) to je jakej urgent ? Shen Gaoren ? nebo Tigrex ? Kazdopadne GJ !

Na HR4 byl Shen Gaoren... a ten byl v pohodě... Teď dělam s bráchou Lao Shan Lunga ( hraje se staženym savem :roll: a má akantor full set :blink2: )

no ty voe to mas dobry me jeste zbyva blba kushala , monoblos a yan garuga (nebo nejak tak ) ........mas nejaky tipy triky ? :) :) thx

-----------------------------------------------------------------------

Edit : sry za double post

Jak zbývá ? Krom Monoblose, to nejsou povinný Q na postup do vyššího LVL... koukni na gamefaqs.com na Walktrought a tam je máš hvězdičkou označený ;)

A tipy.. ? No na monoblose/dialbose si vem katanu ( eager cleaver/devil slicer ) popř jednoručák s Ice Attrb a sekej do nohou... nech ho nabourat do veklýho šutru a zkus useknout rohy... a když je v ragi tak jenom zdrhej.. a kdykoliv se zahrabe honem hoď Sonic Bomb a sekej do něj... Když útočíš ve správnej čas je to pohoda...

Garuga, na toho je dobrý Hammer. Koukni na YouTube.. prostě ho sekat do palice.. easy peasy.

Kushalu jsem dal ( jako killnul, repelnul jsem ji už předtim ) až s Rathalos sol set + Sakura Recorder. Jinak taky Hammer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na HR4 byl Shen Gaoren... a ten byl v pohodě... Teď dělam s bráchou Lao Shan Lunga ( hraje se staženym savem :roll: a má akantor full set :blink2: )

Jak zbývá ? Krom Monoblose, to nejsou povinný Q na postup do vyššího LVL... koukni na gamefaqs.com na Walktrought a tam je máš hvězdičkou označený ;)

A tipy.. ? No na monoblose/dialbose si vem katanu ( eager cleaver/devil slicer ) popř jednoručák s Ice Attrb a sekej do nohou... nech ho nabourat do veklýho šutru a zkus useknout rohy... a když je v ragi tak jenom zdrhej.. a kdykoliv se zahrabe honem hoď Sonic Bomb a sekej do něj... Když útočíš ve správnej čas je to pohoda...

Garuga, na toho je dobrý Hammer. Koukni na YouTube.. prostě ho sekat do palice.. easy peasy.

Kushalu jsem dal ( jako killnul, repelnul jsem ji už předtim ) až s Rathalos sol set + Sakura Recorder. Jinak taky Hammer.

jo s tim monoblosem mas pravdu , ted du na monoblose s eager cleaver ( pokusim se jeste behem dneska upnout na devil slicer ) doufam ze ta taktika vyjde ....:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ti rekl???ja mel daginmoos a snakebee larva a musel sem skoncit quest zanest larvy hele tak si dej u chiefa pozanavci quest swamp tam sem to udelal jo neber si nic!!!krome tech dragonmoos
hotovo thx mel sem u sebe jen ty dragonmoss

----------------------------------------------------

Edit : tak du na upnuti na devil slicer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu