Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

Health si doplníte Max potionem ( nutrients + honey= mega nutrients+dragon toadstool= max potion )

Jinak už mam Guardian Sword, chybí 2x Basarios Tears a asi 50k a budu mít Imperial.

To mě přivadí k otázce --> kde/jak mam sehnat dost cashe? Docela mě napadá Skool, ale tam to tolik z zase nedává... nebo pak Lao Shan Lung z toho je dost z.

Jo a ještě.... koukal jsem na ten Basarios S set... a má jenom trochu menší defense, + spleep, poison a defense skill, oproti tomu Gravios. ( kterej se mi dost líbí.. nechal jsem se inspirovat u termixe na srazu :love: ) Jinak je vzhledově dost podobnej.. tak nevim jestli si ho neudělam.. přece jenom, Basarios se killuje lehčejc než Gravios... termixi, koliks jich na ten set musel dát ?

EDIT: Jak to teda je stim Online Multiplayer .. ? Tim myslim, že bych třeba moh já, odemně z Litvínova, hrát třeba s někym z Brna.. ? Myslel jsem že to pujde až na tý nový G verzi MHF2 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vím ze to tady rikate porad ale nikdy sem nemel odvahuse zeptat :lol: co je to HR a G-rank ? :thx:

HR=Hunters Rank. Musíš dělat Questy v Gathering Hall ;)

Co je to G-verze? :oops:

Tim sem myslel toho novýho MHF2, co má vyjít příští rok, vlastně se tam jenom přidaj nějaký nový monstra a bude rozšířenější G-Rank.. ( jestli jsem to dobře pochopil )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Health si doplníte Max potionem ( nutrients + honey= mega nutrients+dragon toadstool= max potion )

Jinak už mam Guardian Sword, chybí 2x Basarios Tears a asi 50k a budu mít Imperial.

To mě přivadí k otázce --> kde/jak mam sehnat dost cashe? Docela mě napadá Skool, ale tam to tolik z zase nedává... nebo pak Lao Shan Lung z toho je dost z.

Jo a ještě.... koukal jsem na ten Basarios S set... a má jenom trochu menší defense, + spleep, poison a defense skill, oproti tomu Gravios. ( kterej se mi dost líbí.. nechal jsem se inspirovat u termixe na srazu :love: ) Jinak je vzhledově dost podobnej.. tak nevim jestli si ho neudělam.. přece jenom, Basarios se killuje lehčejc než Gravios... termixi, koliks jich na ten set musel dát ?

EDIT: Jak to teda je stim Online Multiplayer .. ? Tim myslim, že bych třeba moh já, odemně z Litvínova, hrát třeba s někym z Brna.. ? Myslel jsem že to pujde až na tý nový G verzi MHF2 ...

k té g verzi to bude upe nova hra nebo se stahne do te stare nějaký patch nebo jak o je....a co savy??zustanou nebo celeodznova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dual tigrex.. nikdy nezapomenu jak nam ten prvni zacal kulhat a sel spat do trojky kde byl mimochodem aji ten druhej.. toho prvniho samozrejme vzbudil ten druhej tak sem tam ja a Sney asi dve minuty litali po te jeskyni a jenom uhybali a to sney mel jednu dobu asi 2cm zivota.. noo.. uzijte si to.. doporucuju Lance/Gunlance, nabijet Greatsword a nebo Hammer/Horn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dual tigrex.. nikdy nezapomenu jak nam ten prvni zacal kulhat a sel spat do trojky kde byl mimochodem aji ten druhej.. toho prvniho samozrejme vzbudil ten druhej tak sem tam ja a Sney asi dve minuty litali po te jeskyni a jenom uhybali a to sney mel jednu dobu asi 2cm zivota.. noo.. uzijte si to.. doporucuju Lance/Gunlance, nabijet Greatsword a nebo Hammer/Horn

jj, nebo jak v ty 3 oblasti "vystrelil" po te bombe a me to killnullo... :( :D :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lidi ostatky se mi hromádí tak jsme se rozhold že si uělám tigrex set už mám hlavu a tělo tigrexe není problme killnout,aspon ne por mně ale ti dual to bude hruzaEDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIT::::::::::::::už mám tigrex set!!!!!paradni proste mate obrovskou rychlost jak při žraní jidla tad a navic nepotrebujete zadne paintbolly bo monstrum vidte i bez nich.good ne??,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preji pekny den,

je tato hra hratelna solo, nebo je to jenom multiplayer? A jeste poprosim o radu, kde bych nasel nejakou slusnou recenzi o teto hre. Procital sem si tu prizpevky a hra me docela zaujala. Predem diky za odpoved.

Hra je hratelna i Solo.. neni to tolik zabavny ale ja to tak hraju...a recenzi newim ..ale muzu ti ji dat ja..NEJVIC NEJLEPSI HRA CO SEM KDY HRAL !! proste nalozena nejvic :D doporucuju hrat :psp:

2predatorr

no tak podle toho co rikas by ten tigrex set nemusel bejt az tak spatnej asi si ho taky poridim ale zabijet tigrexe je lehky ???=-O cim do nej chodis a mas nejakou lepsi taktiku nez vsude pokladat ty pasti a hazet flash bomby o 106 ??? :D

+ nemoch by si sem hodit vobrazek toho setiku :) sem docela zvedavej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jej zabijim lukem.a kdyz kulha nezabijej ale dej do pasti a mrdni po nem tranqbomb.obrazek nedam bo newim jak to tu dat

ok tak ja to taky zkusim lukem ale von je strasne rychlej tak teda aspon me to jde blbe a jakyho zabijis ??? toho v pousti nebo v horach ?? a luk asi ten sonic bow ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s bowem je easy,takze moje taktika se sonic bow II :

-chodim na poust,tam je to vetsi->jednodusi

-prebiju si na power munici a siju dokad se nenastve

-kdyz je angry,tak mu pred ksicht mrdnu flash a siju mu do hlavy a takhle se to furt opakuje

-kdyz spi:2rudy bmby k repe a prask,pak staci par ran (a nemusite plytvat tranqama)

jinak Tigrex bow je docela silnej.sejmul sem s nim treba: Diablose(i Black),2 Cenataurs(v 1 misi),udelal s nim misi Troublesome pare,hodnekrat Rathalose v GH a asi 2x azur. Rathal.

-skoada ze sem ani jednou nesehnal Rathal. Plate:?

a nevite pls nekdo jak se dostanu k Cenataur trainingu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceanataur Training se otevre jak udelas prvnich 5 (po Blangongu) se vsema zbranema.. je to ale special training tzn ve swamp

tak sem je vseci sejmul,ale neotevrelo se mi to...asi to bude tim,ze sem jeste neporazil Plesiotha v trainingu co?

a kdy vlastne monstrum dropuje?potreboval bych to vedet na ten Rathalos plate(to je na prilbu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divny.. nebo mozna kecam a je to az po tigrexa.. ale fakt mas se VSEMA zbranema? pac takovej Khezu z hornem nebo Blangonga s kladivem sou fakt peklo

JOOOO a prave sem dal Dual Rajang s Akantor Bow a na sobe sem mel jenom Silver Sol helmu pac se me nechtel delat zadnej set :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidis CG taky se tesim az je budu zabijet a ja uz mam SKORO :( celej ten tigrex set.. uz mi chyby jenom helma a ta se mi furt nechce vovetrvit uz sem si udelal i tu jeho "dyku" se stitem a i luk ale helma furt nic

a tim lukem nevim furt mi to nejak neslo tak sem si na nej vzal mecik se stitem (ten tunderbane vylepsenej na nejvic tedkon newim jak se menuje) a tim ho davam jak nic

Chtel sem se jeste zeptat je nejaky decoration nebo neco proste co zveda attack speed ??? jako ze bych treba mlatil rychlejs. nebo treba k cemu je ten GUARD a co by ste radili si dat do nejakyho brnca za decoration ja si davam vetsinou to jak zvetsi zivot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu