Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

skill Felyne Heroic je ze kdyz mate 10% zdravi tak davate vetsi dmg

sill Adrenaline +2 (Potential)je to stejny akorat 40% zdravi akorat davate mensi dmg nez u heroic a jeste se vam zvedne armor. Takze proto si schvalne ubriaji zdravi

Kdyz monstrum spi tak rana kterou mu date dava 3x vetsi dmg.. proto se doporucuje davat bomby ke ksichu jak chrape (ale bacha aby ho prvni zasahla velka bomba ne mala)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

---------

|Earplug|

|------------------------------------------------------------------

|Skill Name| | Points Required | Skill Activation |

|--------------------------------------------------------------------

|HighGradeEarplug | +15 | Immunity to all screams |

|Earplug | +10 | Immunity to small screams |

|--------------------------------------------------------------------

| Descriptions |

|-----------------------------------------

|The skill provides immunity to screams. |

|-----------------------------------------

| Additional Info |

=============================================================

|Monsters that require High Grade: Khezu, Basarios, Gravios,|

|Diablos, Monoblos, Tigrex, Lao-Shan Lung, Fatalis, and |

|Akantor. |

| |

|Monsters that require Earplugs: Garuga, Rathian, Rathalos, |

|Lunastra, Teostra, Kushala Daora, Congalala, Blangonga, |

|and Rajang. | |

=============================================================

ostatni skilly mas tady

[url]http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/934395/48442[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem koukal a ten Heroics je kdyz se dostanete pod 10hp a dmg je pak x1.5 + 60 defense a u Adrenaline +2 je to dmg x1.3 + 90 defense

Nevite nekdo kdy a jak se dostanu k Anti-Dragon Bomb(dmg 400)

dragon bomb - dostanes je v urgentech: Shen Gaoren, Lao Shan a Ash Lao Shan...

Shen Gaoren - musim mu skocit do tlamy a tam to polizit (muzes aji carvit z te tlamy)...

Lao Shan a Ash Lao Shan - kdyz dou po tim moctem, tak mu skocis na zada.... i tam muzes carvit... nebo polozit bombu.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže..... Už mam Imperial Sword, Onslaught Hammer, True Devil Slicer a Orbitaur set ( evade +2 ) . Samozřejmě že se trápim s Dual Tigrexama :dozey: Zatim jsem zkoušel jenom sám, s TDS + Basarios set a potom s Imperial Swordem a Orbitaur setem a vždycky sem dostal.... Když tam jsou dva najednou tak je to maso, kvůli tomu se měl vždycky kill.

Asi si udělam Siegmund ( jestli se to tak píše... ten velkej GS.. upgrade Spartacus Blade... ) nebo Imperial Gunlance, ještě nevim jak mi to pujde.. Konečně sem doma tak koukam na YouTube a vymejšlim taktiku :-)

Jak ste se bavili o Kushale.. já ji v pohodě dal ( ne G Rankovou ) s Rathalos soul setem + Sakura Recorderem. Teostru a Lunastru jsem ještě nezkoušel, na ty ale asi pudu s GS, viděl sem dobrý videa ( GS charge ) tak uvidíme.....

Jinak, termixi, teda JoGurte, ještě hraješ ... ? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže..... Už mam Imperial Sword, Onslaught Hammer, True Devil Slicer a Orbitaur set ( evade +2 ) . Samozřejmě že se trápim s Dual Tigrexama :dozey: Zatim jsem zkoušel jenom sám, s TDS + Basarios set a potom s Imperial Swordem a Orbitaur setem a vždycky sem dostal.... Když tam jsou dva najednou tak je to maso, kvůli tomu se měl vždycky kill.

Asi si udělam Siegmund ( jestli se to tak píše... ten velkej GS.. upgrade Spartacus Blade... ) nebo Imperial Gunlance, ještě nevim jak mi to pujde.. Konečně sem doma tak koukam na YouTube a vymejšlim taktiku :-)

Jak ste se bavili o Kushale.. já ji v pohodě dal ( ne G Rankovou ) s Rathalos soul setem + Sakura Recorderem. Teostru a Lunastru jsem ještě nezkoušel, na ty ale asi pudu s GS, viděl sem dobrý videa ( GS charge ) tak uvidíme.....

Jinak, termixi, teda JoGurte, ještě hraješ ... ? :-D

nehraju, a na ty 2 tigrexy:

1, Orbituary + TDS....

2, kdyz sou dva tak utec do druhy oblasti a cekej az 1 odleti.... nema cenu se s nima srat, kdyz sou 2

3, co Gravios set? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehraju, a na ty 2 tigrexy:

1, Orbituary + TDS....

2, kdyz sou dva tak utec do druhy oblasti a cekej az 1 odleti.... nema cenu se s nima srat, kdyz sou 2

3, co Gravios set? :D

koukej zase začít,

1, Dobře zkusim...

2, Rozkaz pane !

3, No sem HR5 ne :-D A neboj, udělam si ho 8)

- - - - - - - - -

Ale ten Siegmund si stejně udělam, ale Rathalos Ruby... tail... Monoblos Hearth a Tigrex tails... :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem je temer dal lae kdby mi ti ču..i giazmrdi neodpalili bomby predcasne mohl sem je dat ale neee ti buzeranti museli skocit tim to odpalili me to vyhodilo do vzdusi a tgrex mne dodelal jinak doporucuju dragon bow halo 50 power naboju a ingredience na další je to lepsi nez se s nima srta s mecem.Jo a newím jestli jste si toho všimly ale na youtube se zacinaj objevovat videa te g verze!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, to mě taky jebe, ten Rathalos Tail můžu získat buď z G - rankovýho Rathalose nebo z toho z Troublesome pair --> tzn dávat i Rathiana... :roll:

Ten Tigrex ještě de, normalně du na toho u Chiefa.... :dozey: Ale Spartacus Blade > než všechno tohle sr*ní :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WITEKS: kdepaaak.. kdyz zemres tak ti zustanou veci ktery ziskals.. ja tedka potrebuju jeden Rathian plate (z ocasu) a 3 Gravios Brainstem (taky z ocasu nastesti).. takze useknout ocas, vycarvit kdyz nic tak abadon quest kdyz se podari tak zemri a mas to..

Jinac naprosto vim jak ti je.. taky me ten rathalos tail za boha nechtel padnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec borci...jeste chodite na srazy? ja jenom ze jsem se vratil z anglie (pekne me to tam sralo) a celkem bych zas nekdy zasel do krusek
ja bohužel ne bo mám tu verzi kde si na začatku vybiras jazyk:(:(:(:(:(:(:( proto si počkám na tu G-Verzi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D jinak welcome back
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu