Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ziskavas to za ten Friendship lv.. musis proste mit s nekym aspon 10 a pak dostanes nakej ten ticket.. ale asi te zklamu pac ten silver dostanes az mas z nekym aspon 20 a ten gold nam taky padl jen nekdy a vubec sme nevedeli kdy..

ale ten mono heart de pry dobre ziskat kdyz si vemes kladivo, pudes na G dual hermitaury a oboum 2x(!!) rozbijes tu ulitu z monoblosa

Rathalos ruby ze silver rathalosa pada docela dost (musis ho ale chytit).. jak sem ti jednou ukazoval na youtube to s tim kladivem tak takhle kdyz to budes delat tak nakej urcite sezenes

Aháá.... :-/

No já jsem zatim už asi 6x dal toho G rankovýho ... tak zkusim ten Quest kde sou oba ;-)

Jo a na Rathalose se těšim :D

edit: predatorre tak posílej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aháá.... :-/

No já jsem zatim už asi 6x dal toho G rankovýho ... tak zkusim ten Quest kde sou oba ;-)

Jo a na Rathalose se těšim :D

edit: predatorre tak posílej..

jj musíš počkat eště mi zbyva sukně:D:D:D:D:D ale jinka toho rajanga bych teda skusil i když sem videl ty viddea na youtube no no
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já jsem je temer dal lae kdby mi ti ču..i giazmrdi neodpalili bomby predcasne mohl sem je dat ale neee ti buzeranti museli skocit tim to odpalili me to vyhodilo do vzdusi a tgrex mne dodelal jinak doporucuju dragon bow halo 50 power naboju a ingredience na další je to lepsi nez se s nima srta s mecem.Jo a newím jestli jste si toho všimly ale na youtube se zacinaj objevovat videa te g verze!!

Um... jenom, teď sem ty Tigrexi snažil několikrát dát.. a Giapreye sem potkal jenom na jednom místě.... na takovym tom "tajnym" ( viz. mapa, ta černá cesta ) :blink: Moh bys mi to objasnit... ? Nemyslim že by se tam Tigrex dostal.. Jo a ještě něco.... Myslim že Giaprey nedokáže skokem odpálit Lg Barell Bomb. jedině kdy by na ni plivnul.. ale je to jenom doměnka...

huwj9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hosi jsem tu novy ,takze bych se rad na neco zeptal koupil jsem si monster hunter freedom 2.a hraju to uz nejakou dobu ale chtel bych vedet kde sehnat veci na DArk Scythle..myslym PISICINE FANG,Killer Beetle a myslim Unknown skull? moc dik:psp:
piscine fang sezenes kdyz zabijíš ty písečny žraloky , killer beetle vozi kočka z pouště za 3 kila .......a unknow skull si uz nevzpomínám :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Monster Hunter Freedom 2 je akční RPG s velkým důrazem na volnost konání, které se točí okolo lovení celé řady různých příšer a monster. MHF2 je obsahově o polovinu větší než předchůdce a jeho nedílnou součástí je velkorysá podpora Wi-Fi multiplayeru (místní i online).

zdroj:hrej.cz

Z tohodle článku jsem pochopil že tam de infrastructure multiplayer je to pravda ? Jestly jo tak jak se mam pripojit ? A zase nekde sem cetl ze tam infrastructure nejde tak sem s toho velice zmatený :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SEPHIROH: prosim nez se tady budes na neco ptat tak se vdzycky podivej sem http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html

sem choďte pořád, je tady combination list, farma, taky ňáký weapon paths, rady o kuchyni.. proste všechno. Zase platí používejte CTRL+F. Takže například když potřebuju sehnat Killer Beetle tak jdu na farmu, dam ctrl+f, napíšu killer beetle nebo cokoliv jiného, nevim kde neco vycarvit? du do Boss/Miniboss carve listu, dam ctrl+f napisu napriklad giant bone a vidim

http://skiesofcrimson.com/ - všechny zbraně + materiály (CTRL+F si najdete eventuelní zbraň kterou chcete), plus tady jsou různý videa a tak

MH de hrat jenom ad-hoc.. pres net to de jen pres takovej spesl programek a je to docela slozity.. online pude az Monster Huner G ktera vyjde teprv v japonsku nekdy v breznu

Jo a ta unknown skull je ve Forest and Hills v te jeskyni (oblast 5) jak tam sou ty vajicka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu