Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lol feele žádná gold nebude.. jenom G edition...

--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Dal sem je! S GS, díky týpkovi jménem naijiao... a jeho návodum na YouTube.

Screeny:

tigrexove1.jpgtigrexove2.jpg

tigrexovetri.jpgpinkrathian.jpg

Jeden chycen - druhej killnut ( chytil bych oba, ale poslední Shock Trap sem dal omylem pod hlavu tomu už chycenýmu :lol: Tak jsem tomu druhýmu dal hezkej charg 8) Ještě jsem tam dal Pink Rathian :love: Ještě párkrát jí musim dát.. kvůli Sakura Recorderu + .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak jsem se po 3 dnech prokousal až na samotný konec tohohle skoro 100 stránkového topicu. MHF2 jsem si tak nějak pořídil k Vánocům. Musím říct že je to opravdu težká hra, WoW je proti tomu easy mod ( a to sem prošel celej raid contetnt v TBC ). No zatím sem v LV**** (včera večer upad Blangonga) a potom sem dal i Red Khezu. Mám Hermitaur set chodím s Bone Leaf katanou ( poison ), a chtěl bych se zeptat, určitě to tu někde je napsané ale co jsem četl před 30 stránkama už si prostě nepamatuju. Udělal sem si teď Iron Striker+ je to dobré na Monoblose nebo je na něj lepší jít s katanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak jsem se po 3 dnech prokousal až na samotný konec tohohle skoro 100 stránkového topicu. MHF2 jsem si tak nějak pořídil k Vánocům. Musím říct že je to opravdu težká hra, WoW je proti tomu easy mod ( a to sem prošel celej raid contetnt v TBC ). No zatím sem v LV**** (včera večer upad Blangonga) a potom sem dal i Red Khezu. Mám Hermitaur set chodím s Bone Leaf katanou ( poison ), a chtěl bych se zeptat, určitě to tu někde je napsané ale co jsem četl před 30 stránkama už si prostě nepamatuju. Udělal sem si teď Iron Striker+ je to dobré na Monoblose nebo je na něj lepší jít s katanou?

:thumbup: Tak konečně se k nám někdo zase přidal....

Na Monoblose bych doporučoval spíš Eager Cleaver popř. Devil Slicer jestli ho už můžeš udělat ( začni na Iron Kataně ) a sekat do nohou, useknout ocas a navádět ho na ten šutrák aby se zapích rohem - taky ho usekni. Kdyby to nešlo, tak to ještě můžeš zkusit s GS ( Valkyrie Blade nebo Ravanger Blade ) a skočit mu pod nohy a dělat Chain Attack ( kolecko + kolecko trojuhlenik ). ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak na katně dělám, všechno mám až na eadge cleavera kromě malachitu, to bude největší problém...:-)

:D Jasně, taky si pamatuju když jsem potřeboval ty Machality, chodil do Jungle a kopal na farmě, doufajíc že aspoň jeden padne :D

( teď vždycky když už jich mam víc jak 198 tak prodávam..... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do p*ele já to věděl :D

Super kluci, tenhle set je vážně super... co bude příště? White fatalis ?

Kolikrát ste ho museli dát.. ? Já jenom abych měl představu.. ( taky si ho jednou udělam 8) :lol: )

edit: barrage piercing... hm.. neni to ten jak má Expert +10 ? Kdes ho vzal ? Neni z tréninku.. ? Já už jsem v tréninku dal Kut Ku, Congalalu, Hermitaura, Khezua, Blangongu se všema zbraněma.. a mam otevřenej 2x Special Trenink ( Cephadrome a Plessy.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WITEKS: no to jeste neni ono ale :D

Jinac Barrage Piercing je za vsechny battle trainingy se vsema zbranema, za vsechny special trainingy se vsema zbranema sem dostal Sword Saint Piercing (Fencing +10)

Ja daval Akantora sam 3x a jednou s borcama abych si tohle vsechno mohl udelat

na ty zraloky ber sonic bomby a taky jak vyletijou z pisku a flusnou po tobe tak vedle nich poloz sm barrel bomb a to je taky vyhodi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu